Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (1202. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
28.895
Cevap
178
Favori
1.739.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12001201120212031204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ganjaman

Gerekli bilgilendirme yapıldı. Artık tercih kendinin

Hocam bazı arkadaşlarımız forumda mesaj yazarak,sahibindende ilan vererek 2.elin ,satış rakamlarının,Citroën algısının düzelmeyeceğini düşünüyor ama 7'den (Tablet) 70'e (Afyon 5) herkesin elinde akıllı cihaz var. :)

Herkes işte evde vs sahibindene girer C4 ilanlarına bakar,buda Forumda yazılanlardan sonra olacak.

O yüzden bu arkadaşlar en azından linke tıklayıp yorumları rep( +1 -Sağ üstteki beğeni işareti) bile tıklayıp yorumların üste çıkmasını sağlasalar çok şey deģişir

Tabii sadece o konu için tüm konularda yazmalıyız ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• caglar57 C kullanıcısına yanıt
    Çağlar hocam iyi güzel söylüyorsun da bizim araçlarımızı en büyük özelliği f/p olması. Ben Nisan ayı başı 2012 DS4 60k aracı 60.000 e satın aldım.

Satabileceğimiz en iyi rakam kasko bedelinin 2-4 bin üstü olur oda yani hastasına. Aksi durum kendimizi kandırmak olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hzr34

Çağlar hocam iyi güzel söylüyorsun da bizim araçlarımızı en büyük özelliği f/p olması. Ben Nisan ayı başı 2012 DS4 60k aracı 60.000 e satın aldım.

Satabileceğimiz en iyi rakam kasko bedelinin 2-4 bin üstü olur oda yani hastasına. Aksi durum kendimizi kandırmak olur.

2012 eylül ayında ds4 fiyatı tam 70.000tl idi. Aldığı fiyattan 10.000düşmüş,Söylemek istediğim size aracı satan arkadaş için de geçerli. Aldığı fiyattan düşerek satış yapmış. Alıcı için iyi, satıcı için kötü bir durum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabi canım alırken güzel satarken kötü ama binicisine iyi. Al sata gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Andre Citroen

quote:

Hocam bazı arkadaşlarımız forumda mesaj yazarak,sahibindende ilan vererek 2.elin ,satış rakamlarının,Citroën algısının düzelmeyeceğini düşünüyor ama 7'den (Tablet) 70'e (Afyon 5) herkesin elinde akıllı cihaz var. :)

Herkes işte evde vs sahibindene girer C4 ilanlarına bakar,buda Forumda yazılanlardan sonra olacak.

O yüzden bu arkadaşlar en azından linke tıklayıp yorumları rep( +1 -Sağ üstteki beğeni işareti) bile tıklayıp yorumların üste çıkmasını sağlasalar çok şey deģişir

Kardes inandirici olman icin senin once o nickini degistirmen lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

quote:

quote:

Kardes inandirici olman icin senin once o nickini degistirmen lazim

Tavsiye alayım o zaman :)

• quote:

Orijinalden alıntı: caglar57

quote:

Orijinalden alıntı: hzr34

2012 eylül ayında ds4 fiyatı tam 70.000tl idi. Aldığı fiyattan 10.000düşmüş,Söylemek istediğim size aracı satan arkadaş için de geçerli. Aldığı fiyattan düşerek satış yapmış. Alıcı için iyi, satıcı için kötü bir durum.

En vahim durum 35.500 Tl den giren mk6 Golf şuan 50.000 Tl ediyor.

• 999. mesaj

• Ön balata serviste 300-400 Tl.

Sanayide TRW marka 90-110 Tl arası değiştirdim öneririm.

• arka camları manuel olan c4'leri otomatik yapabiliyor muyuz ?
  • İyi akşamlar arkadaşlar, aklıma birşey takıldı da, ben navimex taktırdım. Birebirde uydu. Kendi ekranını bile takmadılar. ama aklımı kurcalayan birşey var, yakıt az uyarısını alamıyorum. Acaba serviste yazılım mı güncellemeliyim? Teşekkür ediyorum.
  • Arkadaşlar selam,
    Yeni C4 comfort tekno plus beyaz renk 2015model sıfır araç için 75.000tl fiyat teklifi aldım sizce nasıl?
    Aynı donanım seviyesinde 1.2 benzinli için 63.000tl fiyat aldım yine beyaz renk sizce nasıl?
    Bunlar kaçmaz fırsatlarmıdır? Picasso intensive teknoloji ve güvenlik paketli 99.000tl fiyat aldım.
    Tamamı 2015 model. Fikirleriniz nedir?
  • ismail RXT 2.0 kullanıcısına yanıt
    Nerede taktırdınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: StevenGerrard

arka camları manuel olan c4'leri otomatik yapabiliyor muyuz ?

Tabikide yapılır

• quote:

Orijinalden alıntı: Manatdown

Arkadaşlar selam,
    Yeni C4 comfort tekno plus beyaz renk 2015model sıfır araç için 75.000tl fiyat teklifi aldım sizce nasıl?
    Aynı donanım seviyesinde 1.2 benzinli için 63.000tl fiyat aldım yine beyaz renk sizce nasıl?
    Bunlar kaçmaz fırsatlarmıdır? Picasso intensive teknoloji ve güvenlik paketli 99.000tl fiyat aldım.

Merhabalar;

Kriterleriniz ve aile-tek kişilik kullanımla ilgili seçimlerinizi yazarsanız yardımcı olabiliriz.

Tabii 2.el C4 lerde es geçilmeneli 73.00 Tlye Exc veriliyor.(Beyaz-Facelift)

• quote:

Arkadaşlar selam,

Araçlar otm. Eat6 değil mi? Fiyatlar piyasa şartlarında çok iyi ama 2015 mcpli ehdi ler de 57-60 seviyesinde. Tabii ki eat6 tam otm. olduğu için daha konforlu olacaktır. Dizel mi benzin mi derseniz hdi motora olan güven nedeniyle 12bin farka rağmen dizel derim. 2nci elde de degerli olacaktır.

• Arkadaşlar torpidomuzda oyuk,bardaklık gibi duran bir kısım var.

Torpido kapağını açtığımza sürücü tarafında yer alıyor.

Oras pet şişe için yapılmış ve mükemmel iş görüyor.

Zaten Torpidonun tavan kısmında yine sürücü tarafında lamba hizasında soğutma tutacağı var.

Kendinize doğru çekerseniz petşişeyi(suyu) yahut et olur,bonfile olur,pirzolalık olur,haşlama,közleme - yok canım tavuk butlarını soğutur çürümesini - kokmasını önlersiniz

Ileri doğru iteklersiniz üflemeyi bırakır.

Bide aracın önüne ben sermiyorum ,şuan Nevşehirdeyim ama göğüsün ön kısmı plastik olduğu için korunmaya gerek yok büyük olan kısmın üzerine jelatin örtebilirsiniz.

ve en iyisi aracı kilitledikten sonra bir sefer daha kilit tuşuna basarsanız flaşörler 15sn boyunca yanıp sönmeye başlar.

• quote:

quote:

Arkadaşlar selam,

Merhabalar;

Kriterleriniz ve aile-tek kişilik kullanımla ilgili seçimlerinizi yazarsanız yardımcı olabiliriz.

Tabii 2.el C4 lerde es geçilmeneli 73.00 Tlye Exc veriliyor.(Beyaz-Facelift)

4 kişilik aile aracı bakıyorum.
    Ekonomik olsun istiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: n a v y_35

quote:

Arkadaşlar selam,

Araçlar otm. Eat6 değil mi? Fiyatlar piyasa şartlarında çok iyi ama 2015 mcpli ehdi ler de 57-60 seviyesinde. Tabii ki eat6 tam otm. olduğu için daha konforlu olacaktır. Dizel mi benzin mi derseniz hdi motora olan güven nedeniyle 12bin farka rağmen dizel derim. 2nci elde de degerli olacaktır.

Evet otom. Eat6 yeni versiyon tam otomatik.
    Mayıs sonunda bayiilerde halen 2015 model araç olması düşündürücü..
    Bu arada ocak sonundaki 2015 model kampanyalara baktım.
    O dönemde daha uygun fiyatlar söylenmiş 2015 model araçlara.
    Halen 2015 model stok araçlar var ancak fiyatları daha yüksek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: StevenGerrard

arka camları manuel olan c4'leri otomatik yapabiliyor muyuz ?

Tabikide yapılır

hocam fiyat hakkında bilginiz var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 12001201120212031204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.