Şimdi Ara

Citroën-PSA bilinmeyen,gizli özellikler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
6
Favori
82.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet tdi idi benimki
    75 hp 195 nm
    cok memnundum sifir sorun bi arabaydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: entigin

Makyajlı kasa C4'lerde SMEG 2 ekranında Apple CarPlay ve MirrorLink etkinleştirmek için yetkili servise gidip SMEG versiyon güncellemesi yaptırabilirsiniz.

Confort Plus'larda anahtardan cam kontrolü varmış sizin Tekno Plus'ta da var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

evet tdi idi benimki
    75 hp 195 nm
    cok memnundum sifir sorun bi arabaydi

Sıfır üretsinler mevcut fiyatı öderim.

• Var, kumandaya basılı tutarak dört camı da açıp-kapatmak mümkün

• Lüzumsuz, faydasız ve çok pratik olmayan bir keşfimi paylaşayım. Lütfen bunu trafiğe açık alanda denemeyin :

C-Elysee'de emniyet kemeri takılmadığında çıkan sinyal sesi sürekli devam ediyor mu yoksa bir süre sonra susuyor mu, bilmiyorum. Ancak ses çalmaya başladığında durup sağ ön kapıyı içeriden açıp kapatınca ses kesiliyor.

Sonunda bir sosyal mesajla bitireyim: emniyet kemeri hayat kurtarır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2010-2016 Citroen C3 kullancılar için söylüyorum. Servise yada özel servise gidip lexia üzerinden gösterge paneli ayarları gir, gösterge paneli testi aktif olarak yapıp telekodlama yaptırın. Kadran selamlamanız hazır.

https://www.youtube.com/watch?v=YNpSSBHvnj8
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnergyBlue

2010-2016 Citroen C3 kullancılar için söylüyorum. Servise yada özel servise gidip lexia üzerinden gösterge paneli ayarları gir, gösterge paneli testi aktif olarak yapıp telekodlama yaptırın. Kadran selamlamanız hazır.

https://www.youtube.com/watch?v=YNpSSBHvnj8

Yeni C3 te var mıdır ?

• Hocam merhaba, 2017 C-Elysee için kumandan cam açma kapama, kadran selamlama, ayna indirme veya dönüş özellikli sis farları var mı biliyor musunuz? Bir de sadece serviste mı aktif edilebiliyor bunlar?

• C5 te cok gizli yerlerde takirdama tukurdamalar geliyor bayagi arayip bulmasi masrafli ve zor tebrik ederim citroeni

• quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

Hocam merhaba, 2017 C-Elysee için kumandan cam açma kapama, kadran selamlama, ayna indirme veya dönüş özellikli sis farları var mı biliyor musunuz? Bir de sadece serviste mı aktif edilebiliyor bunlar?

Hocam ;

Öncelikle aracınız hayırlı uğiurlu olsun C4 ana konusundan yazacaktım ama " Ş " harfini ekleyemedim.

2017 C-elysee'yle ilgili konu açacağım geçen gün inceledim kapı sesi acayip tok geliyor.

Yalıtım iyi geldi bu sefer önden çok cillop olmuş.

Bahsi geçen özellikler bazı araçlar hariç aktif geliyor.

Kumandadan cam açma kapatma C4 Confort Plus'larda var C-elysee de test etmek için açma kapatma tuşuna basılı tutun derim olmazsa kapılar/kilit -açık kapalı- deneyin.

Kadran selamlamayı bilmiyorum.

Araç menüsünde viraj dönüş farları diye yazar aktif yapın direksiyonla beraber dönen tarafın sisi yanar.

Ek olarak Follow-me Home'u deneyin en sevdiğim özelliktir.

Arka koltuklar nedense acayip yumuşak yapılmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesut1221

C5 te cok gizli yerlerde takirdama tukurdamalar geliyor bayagi arayip bulmasi masrafli ve zor tebrik ederim citroeni

Süspansiyon yada kapılardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: JNG90

quote:

C5 te cok gizli yerlerde takirdama tukurdamalar geliyor bayagi arayip bulmasi masrafli ve zor tebrik ederim citroeni

Kapilar camlar on takim sanziman bilyalar masallah araba degil bu ya. Valla boyle ureteceklerse bizim gibi hic uretmesinler daha iyi. Yapamayacaksan hic uretme kardesim bak ben yerli otomobile de karsiyim. Neden biz dandik bisey yapip herkesi kanser edip surundureceksek citroen gibi hic uretmeyelim daha iyi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JNG90

quote:

Kapilar camlar on takim sanziman bilyalar masallah araba degil bu ya. Valla boyle ureteceklerse bizim gibi hic uretmesinler daha iyi. Yapamayacaksan hic uretme kardesim bak ben yerli otomobile de karsiyim. Neden biz dandik bisey yapip herkesi kanser edip surundureceksek citroen gibi hic uretmeyelim daha iyi

Bi erini yaptiriyosun baska bibyer cikiyo ustalari da seciyorum degistiriyorum hepsini basinda duruyorum oarca calarlar bozalar fln diye yok arkadas yok bi ctesi var sanayide geciyo zaten omrum curudu. Kime kotuluk yapmak istersebiz pejo citroen cok iyi araba diyin aldirin anasini satayim gorsunler ebelerini

• Allah razı olsun hocam, daha iyisi sizlerin olsun.

İncelediğim kadarıyla çift kat fitil kullanılmış kapılarda, daha kalın fitil kısmı. Kumandadan cam açmayı teslim alırken sordum elemana yok abi bunlarda dedi. Follow-Home'u kullanıyorum kapalı otoparklarda, geceleyin işime yarıyor.

Araç menüsünden kasıt nedir hocam, ayriyeten serviste multimedya ekran takıldı Necvox marka. Ordan karıştırdım da bulamadım. Ayna indirme var mı bilmiyorum, olsa çok işime yaradı gerçi geri görüş kamerası var ama.

• Selam geri viteste ayna yönlendirme bende sadece sağ ayna kapanıyor sol aynada Sorun mu vardir

• Aracım c5 hdi 2004 yeni aldım hic tanımıyorum arabayı kitledikten sonra airmatic çalışıyor bu normalmi

• PSA fanı eksikti forumda, faydalı konu olmuş...
  • 2007c4 dizel otmatik ile aranıza katıldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özgürkuaför -- 13 Mart 2019; 10:46:0 >
  • entigin E kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende 2016 C4 Comfort Plus aldım ve araçta önceden apple car play aktif edilmiş ama mirrorlink yok. Garantisi devam ediyor ve ben mirrorlinki açmak istesem her hangi bir ücret ekstradan ödüyormuyum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.