Şimdi Ara

CITROËN C4 PICASSO II KULÜBÜ (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.640
Cevap
99
Favori
351.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla sesi 20ye getirince çatlama patlama yapıyor hemen bass'lar

2. sıranın ayak altında gizli göz varya, onların sadece birine 2kg'lık yangın tüpü ve B&D oto süpürgesi ve aparatlarını ayrıca bir de cam için çekçek koyuyordum... ebat buydu. kılavuzda gördüğüm kadarıyla orası da dar... yarın bakacam işte...

olmazsa olmaz diye bişey yok, aslında ne kadar çok yer o kadar fazla ağırlık... tıkırtı olmuyor da epey bi malzeme oluyo işte...
  • Picasso narin ve kibar araç efendim öyle her şeyi koyamazsınız. :P
    Bu arada o nasıl bir koltuktur öyle. tüpü anladım zaten şart yeri de mantıklı yalnız süpürgeyi ne yapacaksınız orada. Araçta piknik yapıp her gün simit yemek lazım. :P
    Ben şarjlı kullanıyorum evde küçük işler için arada söküp 10 dakika çektiriyorum tamamdır.
  • 2. sıra tabandaki göze 2kg tüp sığıyor ancak kapak tam kapanmıyor. benimde sığmayınca canım sıkılmıştı. süpürgeyi denemedim tüp girmeyince denemedim bile. ama dediğiniz doğru hele aurisin bagajından sonra bende açıp açıp bagaja bakıyorum (5 kişilik olmasına rağmen)
  • Yangın tüpünü bagaj halısının altına, stepnenin yanına koydum ben. Çok sık kullanmadığım birkaç ıvır zıvırı da stepnenin yanına yerleştirdim. Tıkırtı yaparsa yapışkanlı cırtcırtla sabitlerim diyordum ama arkadakilerden bir şikayet gelmedi henüz. USB girişlerin olduğu kapaklı yeri gözlük saklama yeri yaptım. Tabi usb'yi en küçük boy kullanıyorum, gözlüğe dokunmaması için:

Sesler bende patlama yapmıyor diye hatırlıyorum, hatta ses seviyesi bana biraz düşük geldi, 10'da falan kısık sesle dinliyormuşum gibi. Genelde 192 Kbps'lik mp3 dinliyorum. Bu arada her ses kaynağının ses seviyesi ayrı ayrı hafızada tutuluyor aklınızda olsun. Yani usb1 'de 10'da dinlerken radyoyu 15, blutoothu 13'e ayarlayabilirsiniz.

• bugün ak koyun kara koyun belli olacak makales

Ses sanırım en fazla 30'a çıkıyor... Bendeki mp3'ler 320'lik, ama daha 20'de çatlama patlama yapınca üstünde çıkamadım. Scenic'teki arkamys o işi güzel ayarlıyordu. Max 32 idi ve oraya çıkabiliyoduk. Arabada Spartacus falan seyrediyoduk zamanında, sinema gibi. müthişti. Neyse spartacus de bitti zaten

Biraz daha zaman geçsin eksiler artıları bi yazar, toplarım bi yerde. Tabi eksi derken kendi şahsi görüşlerim yanlış anlaşılmasın. Arabasına bir iğne bile koymayan arkadaşım da vardır aramızda benim gibi koli bandından anahtar setine, süpürgeden ekstra hırkalara kadar koyan da

• bizim arabada yedek depo muhabbeti var mı? bakamadım da aklıma geldi şimdi
  • Uyarı verdiğinde 6-7 litre kalmış demektir.

bu arada ziebarttayım. foto koyayım.

ön kapılar ve kelebeğe en açık ton yapıldı arkalardan bir ton açık gibi oldu. memnun kaldım.
    4 kapı eşiğine ve bagaj eşiğine koruyucu film çekildi. hiç belli olmuyor. işe yarayacak gibi.

cam tavan için termal çekildi fakat biraz işçilik hatası yakaladım. iz kalmış bazı yerlerde 2-3 haftaya geçmezse gidip tekrar yapmalarını isteyeceğim.

döşeme halı ve vinil koruma aslında öyle zor bir uygulama değilmiş. o sıvı malzemeden bulsam bir plastik eldiven kuaförlerin saça su sıktıkları spray ile rahatlıkla yapılabilir. memnun kalırsam yenileme öncesi araştırıp bagajda denemeyi düşünüyorum. şimdi hediye içindeydi seneye 239tl değer mi değmez mi bilemiyorum.

bir de bugün sıkışık havalimanı trafiğinde start stop devreye girdi durdu. karışmadım bakalım ne olacak diye. 6 dakika tasarruf etmiş. yalnız şimdi o sırada müzik açık. frene basılmış stoplar yanıyor. klima fanı üflüyor. bunlardan kayıpla kazanç arasında hesap etmek lazım. bir de akü daha çabuk bitmez mi böyle? yoksa bunları start stop aküsünden mi karşılıyor? 2. bir akü olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makeles -- 11 Ocak 2014; 16:47:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bgn biraz daha kesfettim.geri vitese takinca yan aynalar otomatik inmedi.istedgm bi ozellikti acaba intensive pakette yok mu bu ozellik?klavuzda acik bi ibare yok..

• 5 kişiliklerin jantları farklı mı? Bugün siyah grand gördüm sağa çekip bekledim beni geçnce arkasından bayağı baktım hoş duruyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anchowy61

5 kişiliklerin jantları farklı mı? Bugün siyah grand gördüm sağa çekip bekledim beni geçnce arkasından bayağı baktım hoş duruyordu.

Farklı evet. Daha sportif görünüyor. Ben 5 kişilik olanın jantları olabilir mi dedim. yapamayız dediler.
    sonradan biz alsak ne kadar bu jantlar dedim. daha ağızlarından 2 çıkarken tamam tamam dedim.
    en az 2500 tl imiş bizim jantlar. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makeles -- 11 Ocak 2014; 16:37:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendizz

Bgn biraz daha kesfettim.geri vitese takinca yan aynalar otomatik inmedi.istedgm bi ozellikti acaba intensive pakette yok mu bu ozellik?klavuzda acik bi ibare yok..

araç özelliklerinde aktifleştirmek gerekiyor olabilir mi? ben teslim alırken bazı şeyleri işaretlemişlerdi. ondan önce var mı yok mu hatırlamıyorum ama biraz araç özellikerini kurcalayın.
  • Gerçekten 5 kişiliklerin jantları çok hoş. Siyah aracı takip ettim bayağı arka stoplar filan hoş duruyordu bayağı.Biraz ağır kalktı adam ışıklarda o yüzden mi artık çok silkelemedi vites değiştirirken
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anchowy61

Gerçekten 5 kişiliklerin jantları çok hoş. Siyah aracı takip ettim bayağı arka stoplar filan hoş duruyordu bayağı.Biraz ağır kalktı adam ışıklarda o yüzden mi artık çok silkelemedi vites değiştirirken

arabanın vites değiştireceğini sezdiğinizde ara gazı verir gibi hafif gevşetip tekrar basın gaza eski konumuna kadar. hiç sarsılmadan geçtiğini görürsünüz. sabit olarak yüklenince her viteste yığılma hissi yaşatabiliyor. ben alıştım şanzımana eski manuel benden iyi vites atar oldu.. :))
  • muhendizz M kullanıcısına yanıt
    Intensive paket geri vites hafizali tan ayna özelliği yokmus malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: makeles

quote:

Bgn biraz daha kesfettim.geri vitese takinca yan aynalar otomatik inmedi.istedgm bi ozellikti acaba intensive pakette yok mu bu ozellik?klavuzda acik bi ibare yok..

araç özelliklerinde aktifleştirmek gerekiyor olabilir mi? ben teslim alırken bazı şeyleri işaretlemişlerdi. ondan önce var mı yok mu hatırlamıyorum ama biraz araç özellikerini kurcalayın.

Menuleri karistirdim.geri vitese taktiginda silecekleri calistir gibi uzun bi baslik var.secili degil.acaba onu secince aynalar da calisir mi?
    60km ist ici ortalama 6.2.cogu yogun trafik.bence cok iyi deger.ort hiz 26 km/h

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzadal

Teknoloji paketinfe mi var acaba ?uzuldum full paketli arac bulamadigima 3000tl fark vardi.anlatilanlara gore pakettekiler guzel ozellikler

• quote:

quote:

quote:

Menuleri karistirdim.geri vitese taktiginda silecekleri calistir gibi uzun bi baslik var.secili degil.acaba onu secince aynalar da calisir mi?
    60km ist ici ortalama 6.2.cogu yogun trafik.bence cok iyi deger.ort hiz 26 km/h

Şehir içi 6.7 şimdilik. Bir kaç depo sonra belli olur. Benim için İst. şehir içi 5.5 olsun yeter.:) uzun yolda sakin 4.5 ortalama bekliyorum. Hele bir sayaç dönsün bakalım.

• quote:

quote:

Teknoloji paketinfe mi var acaba ?uzuldum full paketli arac bulamadigima 3000tl fark vardi.anlatilanlara gore pakettekiler guzel ozellikler

Kamera olduğu için üzülme bence. Dün park edemediğim yere bugün kameraya bakarak ve sensore güvenerek rahat manevra yaptım. Otomatik parkı hala deneme fırsatım olmadı. Olmasa da olur.

• dostum ilk gelen araçlarda hafızalı aynalar vardı, sonrakilerde yok, bende de çıktı o özellik... Ama bende de viraj aydınlatmalı sis yok. Ki xenon'la birlikte olduğu yazıyor...

Ben antepte arabayı ilk aldığımda denemiştim park etmemişti. Ama bugün hem park etmeyi, hem de parktan çıkmayı denedim ve video çektim. youtube'a atayım birazdan paylaşırım
  • quote:

quote:

quote:

Kamera olduğu için üzülme bence. Dün park edemediğim yere bugün kameraya bakarak ve sensore güvenerek rahat manevra yaptım. Otomatik parkı hala deneme fırsatım olmadı. Olmasa da olur.

Tabi uzulmenin faydasi yok.ama on park sensoru lazim oldu bgn.on tarafi gormede sikinti yasiyrm

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.