Şimdi Ara

CITROËN C4 PICASSO II KULÜBÜ (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.640
Cevap
99
Favori
351.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İncelediğim araç Bordo renk olandı.Beyaz renkli aracıda şöför içinde manevra yaptırırken inceleme fırsatı buldum.Birde koyu yeşil renk vardı.Açıkçası koltuk konforu şu andakinin daha iyi gibi geldi bana ama bir kez daha incelemek gerekiyor.Kişiden kişiye farklılık gösterebilir tabiki.Döşeme rengi siyah , kenarlarında bej renkli şeritler vardı.
  • bende borda büşünüyorum krom aksesuarlar. koyu renk de güzel görünüyor. iç döşemede açık renk olursa aracın içi daha ferah oluyor. şuanda favori renk beyaz ama her yerde beyaz araç biraz farklı olmak iyidir.
  • Fiyat belli oldu: 76.000. Çok iyi fiyata cok iyi donanımla geliyor ben Pzt alıyorum direk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozcaprica

Fiyat belli oldu: 76.000. Çok iyi fiyata cok iyi donanımla geliyor ben Pzt alıyorum direk.

Donanımları bellimi acaba 76 hangisi? Bugün Beni Konya'dan aradılar. Dinamik donanım 71000, İntensive 74000 dediler. İntensive teknoloji paketi ekletiliyormuş, 80'i buluyormuş. Detaylı bilgisi olanlar paylaşırsa seviniriz. Selamlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aulu

quote:

Fiyat belli oldu: 76.000. Çok iyi fiyata cok iyi donanımla geliyor ben Pzt alıyorum direk.

Donanımları bellimi acaba 76 hangisi? Bugün Beni Konya'dan aradılar. Dinamik donanım 71000, İntensive 74000 dediler. İntensive teknoloji paketi ekletiliyormuş, 80'i buluyormuş. Detaylı bilgisi olanlar paylaşırsa seviniriz. Selamlar...

Bana söylenen Intensive + Teknoloji + Güvenlik paket 76.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aulu

quote:

Bana söylenen Intensive + Teknoloji + Güvenlik paket 76.

Aslında fiyat iyiymiş...
  •  CITROËN C4 PICASSO II KULÜBÜ
  • Alanlara vede alacaklara şimdiden hayırlı olsun,sürüş izleniminizi bekliyor olacağım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be fiyatlara bak nolmuş.
    Bunun 2007 modeilini kullandım yaklaşık 4 sene. bayiden sıfır almıştım o zamanlar 48-50bin lira felandi. Birde şimdiki fiyatlara bakın sonra enflasyon rakamlarına bakın. Araba fiyatları harbiden uçmuş.
  • arkadaşlar herkez aldığı fiyatı hangi bayiden aldığını yazarsa . alacak arkadaşlara yardımcı olmuş oluruz. intensitive 76.500 füme renk. teknoloji paketi varmı yokmu bilmiyorum. bordosuna 78 dediler.
    Balıkesir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calyante -- 23 Eylül 2013; 13:03:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: calyante

arkadaşlar herkez aldığı fiyatı hangi bayiden aldığını yazarsa . alacak arkadaşlara yardımcı olmuş oluruz. intensitive 76.500 füme renk. teknoloji paketi varmı yokmu bilmiyorum. bordosuna 78 dediler.
    Balıkesir.

Çekmeköy Citroen , 75.000 TL ye kadar vereceklerini belirttiler, bordo , intensive paket.
  • intensive teknoloji ve güvenlik paketi dahil olursa 81500 konya. intensive genelde bordoya 75 son olur deniliyor.
  • ozcaprica O kullanıcısına yanıt
    bu fiyatı neresi verdi acaba?
  • Bende 2012 ekim çıkışlı Passat 1.6tdi comfortline var. Aracım donanım olarak pek dolu değil. O nedenle Yeni c4 picassoya(1.6 dizel otomatik) geçmek gibi bir düşünce var kafamda. Sizce bu kötü bir fikir mi? C4 Picasso ve passatı bilenler yorum yapabilirler mi? Ayrıca merak ettim. şuan türkiye ye sadece 1.6 115hp dizel otomatik olanlar mı gelmiş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemguller

Dün akşam Kozyatağı Daloğlu plaza da yeni picassoyu inceledim.Öncelikle fiyat konusunda net birşey söyleyemediler , 1 hafta içinde netleşecek dediler.

İncelemiş olduğum araç en dolu versiyonlarındandı (xenon /ön park sensörü/deri koltuk/kafalıklarda ekran hariç)

Araç genişlemiş ,arka koltuklar çok rahat geldi bana.

Bagaj derinliği grand picassomuzdan 10 cm daha az ama genişliği aynı (belki bi kaç cm daha geniş)

Kapılardaki trimler kaliteli duruyor , kapı tutacaklarında ambians ışıkları var.

Direksiyon simidi hoşuma gitti yine düğme bolluğu yaşanıyor ama göz yorucu değil.

Ön ortada duran buzdolabımız , torpido kısmına geçmiş.(Torpido derinleşmiş)

Ortadaki buzdolabımızın yerine usb soketi , (priz) , aux girişi olan bir ufak dolapcik yapılmış.

Bizde ön 2 koltuk arası boşluk bölümünde ortayı ayıran bir bölüm gelmiş.Onun içinede eşya saklama gözleri yapılmış.

Ekranlar en çok begendıgım kısımlardı , navigasyon , geri görüş kamerası , ekran çöznürülüğü vs. çok kaliteli gözüküyor ,

dokunmatik hassasiyeti iyi gözüküyordu.

Ben teknolojik ve kalite açısından çok beğendim , vites geçişleri iyileşme olmuş ayrıca aşırı sessiz geldi araç bana(Aracı manevra yaptırıyorlardı , ben dışardayken motor soğuk olmasına rağmen çok az dizel sesi geliyordu kulağıma )

Bakalım fiyat ne olacak. 70 bin TL civarı olacak gibime geliyor.
    quote:

ayrıca aşırı sessiz geldi araç bana

Bu tespit çok doğru. Gerçekten şaşırtıcı bir sesizlik var bu marka,model ve sınıf için.

• quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Vay be fiyatlara bak nolmuş.
    Bunun 2007 modeilini kullandım yaklaşık 4 sene. bayiden sıfır almıştım o zamanlar 48-50bin lira felandi. Birde şimdiki fiyatlara bakın sonra enflasyon rakamlarına bakın. Araba fiyatları harbiden uçmuş.

Bence çok kötü değil 50.000' i 4 kere 1,10 ile çarparsanız 73.200 yapıyor. Donanım, kur vs düşünürseniz en azından fahiş fiyat değil.
  • HERKESEİYİ AKŞAMLAR. BENDE DE 2009 PİCASSO VAR. VİZON GRİ...65000 KM DE...SANIRIM HURDA İNDİRİMİNİ BEKLİYECEĞİM. ALDIĞIM HABERLERE GÖRE OCAK TA ÇIKACAK. YENİ PİCASO 5 KİŞİLİK İNTENSİVE İZMİRDE 75 BİN. TEKNO VE EKSTRA GÜVENLİK PAKETLERİYLE 80 - 81 OLUYOR.

BU ARADA ARALIK AYINDA ARABAMI SATICAM. İLGİLENEN OLURSA BİLGİ VERİRİM TEKRAR.. İYİ GÜNLER
  • slm. hurda araç indiriminden faydalanmak için bende bekliyecektim ancak hurda araç satıp para olarak değerlendirmede en fazla 3-4 binlira fayda sağlana biliyor. oda aracı şimdiden almak lazım yoksa hurda araçların fiyatı artar. sıfır araç alacaklara ötv indirimi olacakmış fakat yerli üretim araç alanlara yapılacakmış malesef ondanda yararlanamıyacağız gibi görünüyor.
  • arkadaşlar selam, bende 2011 model grand Picasso almak istiyorum. Yeni kasa için satmak isteyenler mesaj atarlarsa sevinirim.
    Herkese şimdiden yeni kasada sağlıklı,kazasız sürüşler diliyorum.
  • Arkadaşlar bu aracın motorunda ne gibi yenilikler var biliyor musunuz? Teknik özelliklerine ulaşamadım. Bugün gazetede Otalama tüketiminin 4 lt olduğu yazıyordu ve bana çok iddialı geldi. Diesel olarak 2 motor mu var acaba? Sanırım sadece otomatik getirmişlerdir.

Bilen bir arkadaş yazabilirse sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.