Şimdi Ara

★ CITROËN C4 CACTUS ★ (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.122
Cevap
24
Favori
78.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hiç boşuna para vermeyin, navi çok kullanışsız ve gereksiz.

Park yardımı da gereksiz. Zaten bu iş için ön park sensörleri ve yazılım gerekli, pahalı olur.

Niye shine almadınız? Çok mu fiyat farkı vardı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 19 Ekim 2017; 16:7:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplarınız için teşekkürler, takaslı oldu o yüzden net fiyat bilemem.

Bazı alışveriş sitelerinde yan basamak var, o tarz yerleden alıp takan oldu mu acaba yan basamakları? bu konuda bir tavsiyeniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fassili

Cevaplarınız için teşekkürler, takaslı oldu o yüzden net fiyat bilemem.

Bazı alışveriş sitelerinde yan basamak var, o tarz yerleden alıp takan oldu mu acaba yan basamakları? bu konuda bir tavsiyeniz var mı?

B crossover kat için biraz büyük/kaba duruyor. Ben yakıştırmıyorum.

• Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Evet füme rengi var

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Yaptırıp yaptırmamak size kalmış bişey benim çok hoşuma gitti ve fiyatta çok fark olmadığı için yaptırdık tamamen deri koltuğu bende sevmiyorum terleme yaptığı için ortası fotoğraftali gibi kumaş.Örnek gördüğüm bi aracı fotoğrafa ekliyorum

★ CITROËN C4 CACTUS ★

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

tekrar hayırlı olsun güle güle kullanın ön yan camlarada film yaptırın bence daha güzel görünüyor.

Bayiiden çıkar çıkmaz yaptırıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: Furkanl44

Yaptırıp yaptırmamak size kalmış bişey benim çok hoşuma gitti ve fiyatta çok fark olmadığı için yaptırdık tamamen deri koltuğu bende sevmiyorum terleme yaptığı için ortası fotoğraftali gibi kumaş.Örnek gördüğüm bi aracı fotoğrafa ekliyorum

★ CITROËN C4 CACTUS ★

hocam daha detaylı fotoğraf ekleyebilirmisiniz ön kapı kol dayama yerleri kolçak vesaire gibi
    birde eski döşemelerin üzerinemi yaptılar yoksa onları çıkardılar mı? çıkardılarsa ne yaptılar (geri alın diye soruyorum) ve son olarak koltuk yanlarında airbagler var o kısımlara dikkat ettilermi (yumuşak ve yırtılabilir olmaları lazım yoksa ciddi sıkıntı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 20 Ekim 2017; 12:54:4 >

• Fotoğraftaki aracı sahibindende ilanda gördüm bende ki de benzer olucak perşembe gününe kadar teslim alıcam inşallah detaylı fotolarını eklerim.İyi hatırlattınız üstünemi yapıcaklar söküceklermi onu hiç sormadım teslim alırken öğrenicez artık.Koltuk yanında derken tam olarak nerde airbag onada teslim alırken dikkat ediyim.Uyarılarınız içinde sağolun

• quote:

Fotoğraftaki aracı sahibindende ilanda gördüm bende ki de benzer olucak perşembe gününe kadar teslim alıcam inşallah detaylı fotolarını eklerim.İyi hatırlattınız üstünemi yapıcaklar söküceklermi onu hiç sormadım teslim alırken öğrenicez artık.Koltuk yanında derken tam olarak nerde airbag onada teslim alırken dikkat ediyim.Uyarılarınız içinde sağolun

Sürücü ve yolcu koltuğunda kapıya bakan kenarlarda elinizle yokladiginizda yerini bulursunuz hocam sizin örnek olarak yüklediğiniz fotoğrafta sanki buna dikkat edilmemiş gibi geldiği için uyarayim dedim.

• Arkadaşlar arka camlarımızın orjinalden filmli olduğunu Polis arkadaşlara nasıl anlatacağız?

Ruhsatta bir şey yazmıyor da....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bill Gates

Arkadaşlar arka camlarımızın orjinalden filmli olduğunu Polis arkadaşlara nasıl anlatacağız?

Ruhsatta bir şey yazmıyor da....

İşi bilen Memur baktı mı anlar zaten. Film çekilen camın kesiti beyaz olur, orjinal karatmalı cam kesiti ise koyu renk. Cam azcık açıldığında ada filmin kesilen tarafı kendini belli eder. Camın ucundan tırnaklasan film gelir.vesaire...

Yanlış hatırlamıyorsam; orjinal karartmalı camın kodu farklı. Ön cam ile arka cama bakın farklı kod olması lazım.
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Arka camlar bildiğiniz üzere korkum işi bilen tanımına girmeyen memur olursa, bir de ha deyince etrafta Cactus de bulmak çok olası değil ceza yazma olayı bir kaç dakikada olup biten iş sonuçta;

Neyse umarım başımıza gelmez gelirse biraz tırmalayacağız anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bill Gates

Arka camlar bildiğiniz üzere korkum işi bilen tanımına girmeyen memur olursa, bir de ha deyince etrafta Cactus de bulmak çok olası değil ceza yazma olayı bir kaç dakikada olup biten iş sonuçta;

Neyse umarım başımıza gelmez gelirse biraz tırmalayacağız anlaşılan

İşi bilmeyen ve anlamayan polise; anahtarla çiziver abicim, dersiniz. Film olsa sivri cisim ile çizilir.
  • Arkalar kolay da önleri ne yapacaz

Yaktın beni hocam,

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Ucundan sıyırıp çekiver .

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

ben hayatım boyunca hiçbir arabama film yapmadım hocam ama bu araba filmsiz olmaz, arkalar koyu tavan koyu cam önler normal cam hiç hoş olmuyor,
    bi taraftan kurallara uymayacak olmam rahatsız ediyor ama öbür taraftanda o filmleri sökersem araba birden tipsizleşecek
    zor bi durum yani.
  • kış lastiği araştırıyorum sizlerin araçlarınızda kullanıp memnun olduğunuz marka model varmıdır.Aracımla uludağ çıkmayı düşünüyorum ama beni endişelendiren şanzuman sizce bi sıkıntı yaşarmıyım daha önce aracıyla bu tecrübeyi yaşayan varmı bilgilerinizi aktarırsanız sevinirim :)

• quote:

quote:

ben hayatım boyunca hiçbir arabama film yapmadım hocam ama bu araba filmsiz olmaz, arkalar koyu tavan koyu cam önler normal cam hiç hoş olmuyor,
    bi taraftan kurallara uymayacak olmam rahatsız ediyor ama öbür taraftanda o filmleri sökersem araba birden tipsizleşecek
    zor bi durum yani.

Bende yeni aldığım araca film çektirmiştim, hemen sökmeyi düşünmüyorum buralarda ortam biraz sakin uygulama görmedim, bekleyip risk alacağım.

• quote:

kış lastiği araştırıyorum sizlerin araçlarınızda kullanıp memnun olduğunuz marka model varmıdır.Aracımla uludağ çıkmayı düşünüyorum ama beni endişelendiren şanzuman sizce bi sıkıntı yaşarmıyım daha önce aracıyla bu tecrübeyi yaşayan varmı bilgilerinizi aktarırsanız sevinirim :)

Ben astrada goodyear ug8, panda ve corsada ise nokian kış lastikleri kullandım kullandım samimi bir arkadaşımın aracı içinde ug9 almıştık ondada bir nebze deneyimim var maksat karda rahat ve güvenli yol alabilmek ise ug8 tavsiye ederim fena bir lastik değil ama esaslı rakiplerini (michelin, continental gibi) denemediğim için bu rakipleriyle kıyaslayamam.
    Ben uzunca bir aradan sonra ilk kez aracıma kış lastiği almayacağım (iyi lastikler çok pahalı, vasat lastiğide ben almam) ama alternatif arayışım (palet, zincir v.b) arayışım devam ediyor.
    şanzıman konusunda ise aynı mantıkla çalışan easytronic aracımla kar kış demeden her zeminde yol aldım, ug8 lerle iyi bir ikili oluşturduklarından özellikle karla kaplı zeminlerde yol yapmaktan büyük keyif alıyordum ama etg6, easytronic kadar güven veren bir şanzıman değil bu anlamda aracı patinaja düşürmeyecekseniz sıkıntı olmaz ama kara batarsanız aracı zorlamayın (patinaj çektirmeyin, tekerlerin dönemeyeceği kadar kar birikintisi içine falan düşerseniz zorlamayın) derim.
    sonuç olarak normal şartlar altında karla kaplı bir zeminde(ıslak balçığa dönüşmüş kar hariç) iyi bir kış lastiği ile heryere gidebilirsiniz ama aracı patinaja düşürmeyin olduğu yerde zorlamayın.

Düzenleme: Şimdi baktımda bizim ebatta ug8 yok UG PERF G1 XL diye bir seri var nasıldır bilmem fiyatıda 500 tl ye yakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 24 Ekim 2017; 20:42:8 >

• quote:

quote:

quote:

zor bi durum yani.

Bende yeni aldığım araca film çektirmiştim, hemen sökmeyi düşünmüyorum buralarda ortam biraz sakin uygulama görmedim, bekleyip risk alacağım.

aynen bekle ve gör politikası izleyelim bakalım

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.