Şimdi Ara

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.006
Cevap
76
Favori
251.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alt dilimde 3 5 araba kaldı. Onlar da zam yer üst dilime geçerse iyice sıkıntı olacak. 1.2 benzinli 220 lira, dizel 280 lira. Ford puma da da, hyundai kona da da ayni sey gecerli. Benzinli modellerde allah korusun 1 2 zam yerse, onlarda direk 50.000 zam alacak. İyice zivanadan cikacak işler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • salsalonia kullanıcısına yanıt
    Merhabalar aracınız hayırlı olsun, shine s&s paket ile shine paketin bir farkı var mı acaba?

• cebich kullanıcısına yanıt
    Merhaba, çok teşekkürler.. Eskiden Shine pakette Cam Tavan, Anahtarsız Giriş-Çıkış ve Anahtarsız Çalıştırma yoktu.. Bunun için ekstra S&S paket almak gerekiyordu.. Ama artık bayiiden sıfır alacaksanız Shine’lar S&S paket dahil geliyor, yani cam tavan da var anahtarsız giriş-çıkış ve çalıştırma da..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salsalonia -- 6 Ekim 2020; 7:30:53 >
    Anladım tamamdır
    peki kolçak küçük ince olan geliyor değil mi?

Evet o standart, koltuğun yanında yukarı aşağı hareket edebiliyor.. Altında bir saklama gözü olmaması dışında bence kullanırken hiçbir sıkıntı yok, gayet işi görüyor.. Rahatsız etmiyor..

aracı alınca yaptırdığınız ekstra bir şey oldu mu acaba boya koruma vs bir de bayilerde almak istesek kablosuz şarj gibi ekstralar mevcut oluyor mu hiç bilginiz var mı?

Hayır yaptırmadım.. Beyaz-Siyah çift renk renk benim aracım, bundan önceki aracıma seramik vs. yaptırmıştım ama çok öyle aman aman bir faydasını görmediydim, bulaşmadım bu kez o işe.. Alırken bana orijinal kauçuk paspas, ön iki yan cama cam filmi ve aracın altına ses/ısı yalıtım izolasyon hediye edildi.. Teslim aldığım gün öğrendim bunların hediye edildiğini, öncesinde söylemediler, şaşırdım yani teslim aldığım gün.. Onun dışında kablosuz şarj vs. alınamıyor malesef..

Anladım, ön camlara film ve yalıtım ben de yaptırmak istiyorum ama nereden yaptırmalı hiç fikrim yok açıkçası

Araştırabilirsiniz bu konuyu internetten, iyi yorumlar almış, size yakın bir yerde yaptırabilirsiniz.. Ne zaman alıyorsunuz aracı kısmetse?

Ben galeriden alıyorum bugün inşallah acil ihtiyacım olduğu için bayilerde de malum araç yok mecbur kaldık

Hangi paket ve fiyat ne anlaştınız?

1.2 shine gri olan 240’a anlaşabildik

Bayiilerin hepsini aradınız mı? Belki yakalardınız bir tane 228’den vs.

Hepsini değil ama 4-5 tanesini arıyorum 1 aydır Kasım’da gelecek olandan bile bulamadım maalesef

İstanbul dışındakileri aramamıştım şimdi onları da bir arayayım öğlene kadar vaktim var

Mar otomotiv kırmızı ve kum beji iki adet dizel shine satıyor, dün sordum 290 bin dediler çeşitli aksesuarlar ve sonradan deri döşeme uygulamasıyla, ben alt dilimde olur diye ummuştum bu fiyattan ilgilenmiyorum dedim. Bugun geri aradılar 255 binden yardımcı olalım dediler. 25 bin lira aksesuar diye havadan alıp 230 gösterecekler fatura bedelini. Muhtemelen biraz pazarlıkla 250 hatta 245’e inebilir. Galeriden 1.2 shine alacağınıza dizelini bu bayiden alabilirsiniz. Bir görüşün. Satış temsilcisinin numarası paylaşabilirim özelden yazarsanız.

• mrdr M kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    ben de bugün görüştüm nar oto ile aynı şekilde 255 teklif ettiler ama kabul edemedim, galeriyi de iptal ettim. Aslında Adana’da bir bayide bulmuştum 1.2 shine ama ben ok diyene kadar başka bir temsilci satmış dakika farkı ile kaçırdım, şuan aramaya devam ediyorum bugün en az 55 bayi aramışım.

Bence biraz daha indirim yaparlardı. Ben başka bir bayiyle anlaştım daha önceden isim yazdırmıştım. 231 + 5.5 aksesuar (cam filmi, kaput filmi, seramik kaplama, araç altına izolasyon, motor koruma ve döşeme koruma). Benzinli shine aracımı elden çıkarıp dizel shine alacağım kısmetse.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrdr

Bence biraz daha indirim yaparlardı. Ben başka bir bayiyle anlaştım daha önceden isim yazdırmıştım. 231 + 5.5 aksesuar (cam filmi, kaput filmi, seramik kaplama, araç altına izolasyon, motor koruma ve döşeme koruma). Benzinli shine aracımı elden çıkarıp dizel shine alacağım kısmetse.

Sebebini sorabilir miyim hocam? Ben de benzinlisi için sıradayım da.

• mrdr M kullanıcısına yanıt
    Yarın tekrar arayıp bir pazarlık yapayım bakalım inecekler mi? Sizin yazdığınız fiyatlar benzinli için mi?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.