Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19B32F73E -- 3 Ağustos 2021; 0:36:3 >

• Şöyle söyliyim iş illaki bulursun o sıkıntı değil emin ol yapabilceğin bi iş olur. Bakımını yap fitness yap kendini geliştir fitness yaparsan özgüveninde gelişir kendini sen değiştiriceksin intihar hiç birşeye çözüm değildir.

• Ne olursa olsun intihar etmemeli. Ben de bir zamanlar kafamdan intihar düşünceleri geçiriyordum; ama ebedi sonsuzluğa gidince hiçbir sorununu çözmüş olmuyorsun.

Mesele çirkinlik ise, ben de tipsizim. Hatta durum o kadar vahim ki doktor olduğum halde selam veren tek bir kız dahi yok. Yalnız değilsin anlayacağın.

Mesleğe gelecek olursak, Türkiye'de F/P meslek yok bana kalırsa. Şimdi diyeceksin ki on numara mesleğin var; lakin kazın ayağı öyle değil. İşin içine girmeden "Lanet olsun." diyeceğini idrak edemiyorsun.

Bak bugün çalıştığım serviste bir hasta öldü. Zaman kavramımı, psikolojimi kaybettim artık. Ben hayatım boyunca hiç kendimi şimdiki kadar ölü gibi hissetmemiştim.

Onun için sudan sebeplerden intihar edeceğim demeyin, komik oluyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrakeMcCain -- 6 Mart 2021; 19:32:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya kardeşim manyak manyak konular açmayın lütfen.
    Hiçbir şey intihar etmeye değmez.
    Bu loser kafasından çıkın gözünüzü seveyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çirkin ve düşük zekalı diye sevgili yapamayacak diye bir olay yok, Einstein zekasına sahip olduğunda tüm kızların önünde soyunacağını falan mı zannediyorsun?

çirkinlikte göreceli bir olay, bakımlı olmak yeterli hayat kurmak için. podyuma çıkmak gibi bir planın yoksa ultra yakışıklı/güzel olman gerekmiyor ki internetten bakıp hayran olduğunuz çoğu model/aktör de zaten orjinalinde maymun gibi. basıyorlar makyajı, estetiği ve fotoşoku sizde iç çekiyorsunuz  

• Kendine bak ve calis her seyi birakmak sacma degil mi
  • Sefil bir hayat yaşayacak olduğu nasıl kesin oluyor?
    Böyle bir dünya yok. Hayat sandığınız kadar düz bir çizgi değil.
    Disiplin, düzen, bilgi ve düşünme ile bir insanın varabileceği noktayı tahmin bile edemezsin.

• Hayır mantıklı değil dünya üzerinde çirkin ve düşüm ıq seviyesine sahip olupta çok iyi yerlere gelmiş insanlar var hem bu dünya hayatı için çok fazla zeki de olmaya gerek yok zaten yeterince basite indirgenmiş hayatlar yaşıyoruz.
  • ülkede insan kalmaz

• DrakeMcCain kullanıcısına yanıt

Kanka sen de her yorumunda ; doktor olduğum halde.. bu doktor halimle.. tıp mezunu olmama rağmen.. tarzı şeyler söyleme artık iyice utanç verici olmaya başladı tamam tıp mezunusun doktorsun napak yani kimsenin umrunda değil anla artık :D

• Hkikomori kullanıcısına yanıt

Ne yapayım, elimdeki tek vasıf bu. Tip desen yok, özgüven desen yok, laf yapma desen o da yok. Benim derdim kimseye hava atmak değil ki emin ol hastane ortamında fazlasıyla ezik hissediyorum ben kendimi.

• quote:

Orijinalden alıntı: DrakeMcCain

Ne yapayım, elimdeki tek vasıf bu. Tip desen yok, özgüven desen yok, laf yapma desen o da yok. Benim derdim kimseye hava atmak değil ki emin ol hastane ortamında fazlasıyla ezik hissediyorum ben kendimi.

pratisyen misin

• olishernandez kullanıcısına yanıt

İntörn doktorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DrakeMcCain

İntörn doktorum.

intörnlere ne zamandan beri doktor denmeye basladı yaaa:D

adı üstünde SITAJIYER

• quote:

Orijinalden alıntı: olishernandez

intörnlere ne zamandan beri doktor denmeye basladı yaaa:D

adı üstünde SITAJIYER

Alıntıları Göster

4 ve 5. sınıf stj doktor ünvanındadır 6. sınıf intörn doktordur. Bir intörnün yeni mezun bir pratisyenden bir farkı yok ki, 6. sınıfta daha çok pratik yapılıyor, hatta mezun olan bir doktora göre çoğunun teorik bilgisi daha tazedir üstüne tus çalışıyorlar.

• hayat yaşamaya değerdir
    bir sekilde nasıl para kazanırımın yollarına bak
    paran olursa cirkinde olsan kızlar bakar sana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • olishernandez kullanıcısına yanıt

Doğru söylüyorsun kardeşim, aslında intörnlere "doktor" denmiyor, "çöpçü" deniyor.

Daha "stajyer" kelimesini yazamayan adamın benimle alay etmeye çalışması da komik olmuş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.