Şimdi Ara

Cipram ve Cipralex farkı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
18.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, anksiyete bozukluğu ve okb başlangıcı tanısı ile cipralex verildi fakat yan etkileri beni çok sarstı eskiden cipram kullanıyordum onda bir sıkıntı olmuyordu doktor 3 gün ilaç içme sonra tekrar cipram'a dön dedi. Aradaki fark tam olarak nedir netten araştırdığım kadarı ile ikiside serotonin geri salımı yapan ilaçlar , kullanan ve tecrübesi olan biri aydınlatırsa sevinirim.
    Sağlıklı günler

• up
  • konuyu açalı baya oluıyor ama bilgisi olan arkadaş veya doktor yok mu ?
  • Hocam sen ne kullanıyorsun su an
  • quote:

Orijinalden alıntı: dix1

Arkadaşlar, anksiyete bozukluğu ve okb başlangıcı tanısı ile cipralex verildi fakat yan etkileri beni çok sarstı eskiden cipram kullanıyordum onda bir sıkıntı olmuyordu doktor 3 gün ilaç içme sonra tekrar cipram'a dön dedi. Aradaki fark tam olarak nedir netten araştırdığım kadarı ile ikiside serotonin geri salımı yapan ilaçlar , kullanan ve tecrübesi olan biri aydınlatırsa sevinirim.
    Sağlıklı günler

Endek madde ile endikasoyn olarak çok az farkı vardır ikisi de sonuç ta iyi bir firmanın ilaçlarıdır.
  • ikiside birbirinden berbat ilaçlar. hayatımı zindan etmiştir ikiside. içmeyin içirtmeyin
  • Cipralex daha etkilidir.
  • Cipram ın fazla uyku yapmasından dolayı gelistirip cipralex olarak piyasaya sürmüşler.tek farki o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • farkı ne arkadaşlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.