Şimdi Ara

Cinnet Geçittiren PC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamunaleyküm beyler öncelikle şuan da bulunan PC'yi alalı 3 yıl 1 ay oldu özelliklere gelirsek
    Samsung
    Nvidia GeForce GT630M-Intel Graphics 6000 var
    İ7- 6Gb Ram-1Tb ama PC son 1 Yıldır Beni en çok sinir eden olay inanın tam 1 saatte açıldığı oluyor sonra bir 20 dakika kendine gelmesi var cinnet sebebi dosyalar geç Açılıyor İnternet'e geç bağlanıyor en ufak oyunlarda kasma cinnet geçiriyorsunuz.Yani cidden insan sinir krizi geçiriyor 1-2 sefer olsa tamam ama hep olunca 1 saat kadar sürede açılınca.🔫 Kaç kere format attık yok düzelmiyor.Windows 10 bekliyorum belki düzelir diye de bilmiyorum
    Daha demin babam aradı Bunu ben firmaya götüreyim Mac alalım dedi kararsızım yani o paraya değer mi diye aklıma takıldı sizlere sormam gerektiğini düşündüm oyun pek oynayamam ki zaten 2 sene benim üniversite işlerim kardeşimin Lise işi var zaten en fazla Fm-Pes-FİFA oynarım ama bu paraya Windows işletim sistemi bir PC mi alayım yoksa mac mi ?
    Ödevler için falan kullanıcam yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• pc kasmasının birçok sebebi olabilir. kasa içi tozlanmış,termal macun eskimiş,hdd bad sector vb. mac almanı gerektircek bi durum yok. windows alman daha mantıklı. toplama pc çoğu zaman avantajlı oluyor. ama biraz da bütçeye baglı.
  • Laptop hocam içini açtım fanına ulaşamadım. Bilgisayarcıya götürücem ama güvenemiyorum.
    Dükkana bir tane daha bilgisayar lazım olduğu için babam dükkana götüreceğini söyledi.
    Geçen Apple Store'da Mac inceleme şansımız oldu babam onlardan olursa alabileceğini söyledi ama o paraya değer mi korkuyorum çünkü o paraya daha güzel Özellikleri olan PC'ler var :/

• quote:

Orijinalden alıntı: Furkanİpek

Laptop hocam içini açtım fanına ulaşamadım. Bilgisayarcıya götürücem ama güvenemiyorum.
    Dükkana bir tane daha bilgisayar lazım olduğu için babam dükkana götüreceğini söyledi.
    Geçen Apple Store'da Mac inceleme şansımız oldu babam onlardan olursa alabileceğini söyledi ama o paraya değer mi korkuyorum çünkü o paraya daha güzel Özellikleri olan PC'ler var :/

mümkünse kendi servisine götür. 3 senelik leptobun kesinlikle fanı temizlenmeli. profesyonel kullanım amaçlı olmadıgı sürece mac almanın bir avantajı bence yok. benzer fiyata daha iyi pc alabilirsiniz.
  • kmlhyt kullanıcısına yanıt
    Garantisi bitti Ücret Karşılığında mı alırlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Furkanİpek

Garantisi bitti Ücret Karşılığında mı alırlar ?

yani. ücret isterler. ama sıradan bir bildisayarcıya göre en fazla 15-20 tl fazla verirsin. ama güvenli oluır en azından
  • kmlhyt kullanıcısına yanıt
    Servis benim için daha iyi bilgisayarcılara güvenmediğim için git bulaşmadım teşekkürler
    Birde salak kuzenim PC'yi düşürdü böyle bir hasar oluştu editlicem birazdan atıyorum SS
    Resimler gitmiyor yav 😡

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3189175C2 -- 15 Ağustos 2015; 23:13:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.