Şimdi Ara

Çinli koronavirüs aşısı Türkiye'de üretilecek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yav he he. Uçan arabada çıkacak. 😂 2000 den beri bekliyoruz.
  • Aga biz hangisini üretecez ya,önce rus aşısı dediler şimdi çinli aşı(çin aşısı heral),ha bi de tabi kendi aşımızı üreticez,bizde bu kadar üretim kapasitesi varmıymış şaşırdım.

• hakanhan68 H kullanıcısına yanıt
    Kannpıhtılalaşmasına sebep olup kendini bayağı kanıtladı. Ben aşı sıram gelince çin aşısı seçeceğim daha güvenilir buluyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ben de geliştirmeyi düşünüyorum ismi FMCoA
  • volkie kullanıcısına yanıt
    Hocam malesef kasada dolar yok, konuşan kişiler bu sebeple işler yürümüyor diyor.

• Umarım gerçek olurda bir an önce milyonlarca aşı üretilip aşılama tamamen biter de her şey normale döner.

Zamana gerek yok ki. Zaten ortaya saçıldı tüm kirli çamaşırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: W.B

Vakalar artabilir, hic bir asinin zaten vurulduktan sonra koronaya karsi %100 koruyucu ozelligi yok, ancak yogun bakim ve virus kaynakli olumleri engelleme yuzdesi paylasiliyor genellikle

Bu şahsın ana hesabı banlanınca anında yan hesap açmış. Forumda ne zamandan beridir yan hesap açmak serbest hale geldi ? Oh ne güzel, bizde yapalım o zaman.

Ana hesabı: https://forum.donanimhaber.com/profil/22589

Çinli koronavirüs aşısı Türkiye'de üretilecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 12 Mayıs 2021; 23:1:28 >

• Bence sinovaca gerek yok

2021 sonuna kadar
    AZ 3 billion
    J&J 1 billion
    Moderna 1 billion
    Pfizer 3 billion

Yani toplamda 2021 sonuna kadar 4.5 milyar insana yetecek asi uretecekler. Biz de bu insanların icinde olabiliriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ya ezbere konuşmayın be kardeşim. Daha ABD ve Almanya yeterli sayıda aşı temin edememişken sen nereden alacaktın Biontech aşısını. Erken anlaşma falan geçin. En önemli mesele lojistik ve temin hızı. Bu konuda da sinovac uygundu. Etkinliği de net. Ayrıca ölümü engelliyor ama bulaşmayı engellemiyor nasıl cahilce bir söylem ya, bütün aşılarda durum aynı, bulaşmayı engelleyen aşı diye birşey yok, bi tarafınızdan uydurmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: hollowman_

Ya ezbere konuşmayın be kardeşim. Daha ABD ve Almanya yeterli sayıda aşı temin edememişken sen nereden alacaktın Biontech aşısını. Erken anlaşma falan geçin. En önemli mesele lojistik ve temin hızı. Bu konuda da sinovac uygundu. Etkinliği de net. Ayrıca ölümü engelliyor ama bulaşmayı engellemiyor nasıl cahilce bir söylem ya, bütün aşılarda durum aynı, bulaşmayı engelleyen aşı diye birşey yok, bi tarafınızdan uydurmayın.
    bu cehalet ile bu yüzyılda nasil hayatta kaldin sen ya
    ahaber izlersen Amerika aşı yetiştiremez tabi:)
    ah be aktrol bilgin yok fikrin var

hayır yüzde yüz ölümü engellediğini ama bulaşıcığı ve virüs kapmayi yüzde 50 engellediğini zaten sinovac diyor
    bu nasil bir özgüvendir lan😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkie -- 13 Mayıs 2021; 2:58:50 >
  • Nerede?

• Aşılanma gibi bir planım olmadığı için sıkıntı yok

• Mayıs ayına geldik hala sağlık çalışanlarının birlikte yaşadığı kişiler aşı vurulmadı. Yavaş ilerliyoruz malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Celonfix

Bu şahsın ana hesabı banlanınca anında yan hesap açmış. Forumda ne zamandan beridir yan hesap açmak serbest hale geldi ? Oh ne güzel, bizde yapalım o zaman.

Ana hesabı: https://forum.donanimhaber.com/profil/22589

Alıntıları Göster

Çifte standart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• CoreXXX kullanıcısına yanıt

Pıhtılaşma Astrazeneca'da çıktı, bunda değil. Ayrıca bir tanıdığım iki ay önce Sinovac'ın ikinci dozunu olup bir ay önce antikor testi yaptırdı ve hiç antikor oluşmadığını, aşının boşa gittiğini öğrendi. Bu olaya kadar ben de biraz Sinovac'tan yanaydım.

• Temmuzun sonuna 20 yaşa kadar aşılama iş yaş duruyor ekime kadar bu yaş grubunu aşılayabilseler iyi onu geçtim yaşlıların ve doktorların da 3. doz zamanı temmuz ağustos gibi gelecek

• Lisans veriyor ama inşaallah kalite düşmez.Aynı kek tarifi ama farklı kekler olabiliyor.

• Herkeste antikor oluşmuyormuş, bir akrabağımız 2 doz vuruldu 1 ay sonra kalp krizinden öldü. Sağlam adam tak diye gitti. Aşı diye su mu basıyorlar anlamadık

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.