Şimdi Ara

Çin Malı Ucuz Ve Lüks Oto Chery Türkiye'de (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
1
Favori
34.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: oluşumbilgi

Neden peki hiç birtane yollarda göremiyorum ben? Acaba hepsi daha showroomdan çıkmadan bozulup servsemi alınmışlar

Olabilir veya dayanıksız olduğu için alanlar trafiğe çıkmaya cesaret edemiyorlar. Ne de olsa salça kutusu dayanıklığında gövde var Cheryde.
  • Salça kutus deyip geçmemek lazım,
    bazen konserve kapaklarını açmak çok zor oluyo
  • Hiç bir dergide yada sitede bu arabaların testi yapıldı mı? Arabalara guveniyorlarsa neden test icin vermiyorlar arabalarını?
  • bu forumda alan kimse varmı dostlar, yada yollarda gören,kullanan ,test eden?
  • http://www.youtube.com/watch?v=JoFAfo8g_jY

buradan seyredebilirsiniz bir "Chery QQ" kaza yapınca ne oluyor. Allah korusun insanın cesedini çıkaramazlar böyle araçtan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xiamen

http://www.youtube.com/watch?v=JoFAfo8g_jY

buradan seyredebilirsiniz bir "Chery QQ" kaza yapınca ne oluyor. Allah korusun insanın cesedini çıkaramazlar böyle araçtan.

+1905 ayrıca ncap testi de var aynı aracın şaka gibi..
  • Şu Çinlilere bakın. Kamyon hic fren bile yapmıyor. Adama carptıktan sonra üstünden geciyor bir de durmayıp. Kavşak ışık falan yok. Istanbul trafiğine şükredelim. Orda insanın hic degeri yokmus

http://www.youtube.com/watch?v=hoFryue5LTs&feature=related
  • Çin'e iş sebebiyle birkaç kere gittim trafik kurallarını çözemedim bir türlü. Hele taksiciler inanınmaz kötü araba kullanıyorlar. Taksiler genelde WW Jetta (eski model) yolcu sürücü arasında demir bi parmaklık var. Adamlar 2. viteste kalkıyor direkt 5. vitese geçiyorlar. Başka vites kullanmıyorlar neredeyse. (yakıt tasarrufu içinmiş ???)

Neyse Çin arabalarının sayesinde birkaç yıl içinde 2. el araç fiyatlarında düşüş olacak gibi duruyor.
  • güvenlimiymiş bunlar
  • quote:

Çin'e iş sebebiyle birkaç kere gittim trafik kurallarını çözemedim bir türlü. Hele taksiciler inanınmaz kötü araba kullanıyorlar. Taksiler genelde WW Jetta (eski model) yolcu sürücü arasında demir bi parmaklık var. Adamlar 2. viteste kalkıyor direkt 5. vitese geçiyorlar. Başka vites kullanmıyorlar neredeyse. (yakıt tasarrufu içinmiş ???)

Neyse Çin arabalarının sayesinde birkaç yıl içinde 2. el araç fiyatlarında düşüş olacak gibi duruyor.

Ben 6 kere Yemen'e gittim.Orda da millet iğrenc araba kullanıyor.Otoyolları yeni yapmıslar Suud yardımı sayesinde. Ters yoldan araba gelmesi cok normal.Taksiler 70lerden kalma japon taksiler. Dogru dürüst kavsak ve ışık yok. Ama ona rağmen youtube da Çin trafigi ile ilgili kilpleri seyredince Çin'e hayatta ayak basmam dedim kendi kendime.

• ben geçenlerde bizim burada(fatih) gördüm hergün de görüyorum artık.sahibini bulup bi türlü bakamadım içine ,dışarıdan bakıldığında çok ta teneke gibi durmuyor ama videolar ortada.camdan içeri doğru baktım konsol kalitesi güzel gibiydi ama çinli oldu mu korkacan plastiğinde sahtesini yapmışlardır.koltuklara oturmadım ama dışarıdan gördüğüm kadarıyla sünger gibi birşey destek yerleri sanki idareten konulmuş.inş kısa zamanda sahibini bulurum da iyice incelerim arabayı şimdilik bu kadar
  • Konuyla alakası biraz yok ama artık çinlilerden nefret ediyorum çinde insan eti yemek yasal bilen arkadaşlar vardır belki böle şeyleri onların yaptığını her duyduğumda aklıma geliyo deli oluyorum ve biz bile doru düzgün bişey yapamıyoruz ona daha çok sinir oluyorum
  • İşte bu bakış açısı çok yanlış bence. Sadece ucuz diye pislik atılır mı?! Ya bu arkadaş herkesin bildiği bir hususu bilmiyor, veya hafife alıyor: Emek. En büyük değer emektir, gerisi plastik ile demirden ibaret. Çinliler ise 2.5 milyarlık çalışkan ve zeki nüfusu ile kaliteli el emeği en ucuz ülke.

Her ürünün ucuzunu üretebilmek de, hatta kopyalayabilmek de büyük zeka gerektirir. (Tabii ilk üretenlerden daha fazla değil) Adamlar da bunu iyi yapıyor. Tabii olarak her kaliteli ürünün yerine ucuzunu koyunca kaliteden ödün vermek gerekebiliyor, bu da tercih meselesi. Paranız ölçüsünde kalite alırsınız, ama parası az olana "sen hiçbir şey alma" demektense bunları önerebilmek güzel olacaktır.

quote:

Orjinalden alıntı: ralphemre

çinlilerin oyuncaklarıda zamanında butun ulkelere gırdı sımdı adamlar cıkartıcam dıye yırtınıyorlar. altından bı suru pıslık cıktı. yok kanserojen yok cart yok curt pıyasadan ucuz ise bı arac ıllaki yolunda olmayan bıseyler vardır.

• quote:

Orjinalden alıntı: birtasarimci

İşte bu bakış açısı çok yanlış bence. Sadece ucuz diye pislik atılır mı?! Ya bu arkadaş herkesin bildiği bir hususu bilmiyor, veya hafife alıyor: Emek. En büyük değer emektir, gerisi plastik ile demirden ibaret. Çinliler ise 2.5 milyarlık çalışkan ve zeki nüfusu ile kaliteli el emeği en ucuz ülke.

Her ürünün ucuzunu üretebilmek de, hatta kopyalayabilmek de büyük zeka gerektirir. (Tabii ilk üretenlerden daha fazla değil) Adamlar da bunu iyi yapıyor. Tabii olarak her kaliteli ürünün yerine ucuzunu koyunca kaliteden ödün vermek gerekebiliyor, bu da tercih meselesi. Paranız ölçüsünde kalite alırsınız, ama parası az olana "sen hiçbir şey alma" demektense bunları önerebilmek güzel olacaktır.

quote:

çinlilerin oyuncaklarıda zamanında butun ulkelere gırdı sımdı adamlar cıkartıcam dıye yırtınıyorlar. altından bı suru pıslık cıktı. yok kanserojen yok cart yok curt pıyasadan ucuz ise bı arac ıllaki yolunda olmayan bıseyler vardır.

Abartmayalım arkadaşlar adamlar yamyam değil. Tamam bizim midemizin kaldırmayacağı türlü türlü börtü böceği yiyorlar ama o kadar da değil zaten bu konuda Chery marka araba tartışılmıyormu konuyu saptırmayalım lütfen.
    Arabayı kullanan varsa yorumlarını bekliyoruz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xiamen -- 10 Mart 2008; 18:11:34 >

• Doğru diyorsun, konu arabalar ama daha piyasada olmadığından tecrübe yazamadık. Yalnız ralphemre baştan oyuncak vs ile genelleyerek karalamaya başlayınca konu biraz genelleşti....
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: birtasarimci

İşte bu bakış açısı çok yanlış bence. Sadece ucuz diye pislik atılır mı?! Ya bu arkadaş herkesin bildiği bir hususu bilmiyor, veya hafife alıyor: Emek. En büyük değer emektir, gerisi plastik ile demirden ibaret. Çinliler ise 2.5 milyarlık çalışkan ve zeki nüfusu ile kaliteli el emeği en ucuz ülke.

quote:

Abartmayalım arkadaşlar adamlar yamyam değil. Tamam bizim midemizin kaldırmayacağı türlü türlü börtü böceği yiyorlar ama o kadar da değil zaten bu konuda Chery marka araba tartışılmıyormu konuyu saptırmayalım lütfen.
    Arabayı kullanan varsa yorumlarını bekliyoruz!

• Gerçekten bu arabaları kullanan varsa
    yorumlarını yazsın.Yoksa bu topik
    yemek listesi gibi birşey oldu.
  • bu tiggo kia sportage a benziyo 2. de chevrolet e benziyo diğerlerini benzetemedim
  • çin malı araclarrr görünüşü iyi ama ben burada test sürüşünee gittimmm 1 2 tur attıkk araba güzell ama iyideee ömrü fazla değilll adama sordumm kac yıl garantisi var dedimm arkada servisimizz varr her zaman gelebilirsiniz dedii fiyatıda hiç ucuz değill bee 23 bin ytl ben bir tane daha connect alrımm bee

saygılarımlaaa...
  • inceledim chery nin şu jeep lerini çok dandik olduğu ilk bakışta belli oluyor arka tamponun altına çamurluğa falan bi baktım bomboş araba çok dandirik kesinle almayın bence çinlilerin bugüne kadar neyinden hayır geldiki arabasından gelsin
  • buyrun size çin arabaları gelse ne olur bu araçlara binilmez
    Frankfurt Otomobil Fuarı'nda sergilenerek Avrupa'da piyasaya çıkan ilk Çin otomobili, çarpışma testinde teneke Cola kutusu gibi buruştu. Sonuç tam bir fiyasko olmasına rağmen böyle bir araca Avrupa'da trafiğe çıkış izni verilmiş olması oldukça şaşırtıcı.autoshow dergisi

Çin Malı Ucuz Ve Lüks Oto Chery Türkiye'de

Çin Malı Ucuz Ve Lüks Oto Chery Türkiye'de

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.