Şimdi Ara

Çıldırmak Üzereyim . Lütfen Biri Bana Bunu Açıklasın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özet : Beyler ben bu oyun eşleştirme sistemini hiç anlamıyorum . Resmen kanser ediyor beni . Geçen oyun takıma bir arkadaş geldi " illa ki TEEMO alcam" dedi . Tamam dedik . Oyun başladı . Baktım adam unranked . Feedledi , bizi report etmekle tehdit etti, farm yapamadı . ADC ile oyunu taşıdık ama resmen 6vs4 oynuyorduk .( adam afk kalsa bence oyun bizde . Adam resmen yürüyen atm . ) Ve oyuna AD rünleriyle girip oyunu 0 AP bitirdi . Söyleyin beni suçum ne burda ?

Karsıda gold 5 , silver 1-2 adamlar varken ; bizim takımda unranked , düşük zafer sayılı adamların olması nasıl bir sistemdir ?

Çıldırmak Üzereyim . Lütfen Biri Bana Bunu Açıklasın Çıldırmak Üzereyim . Lütfen Biri Bana Bunu Açıklasın

Arkadaşlar bu oyun yüzünden akıl sağlımı yitirmek üzereyim . Yaşım 21 . Lisede arkadaşlarla beraber Dota a merak saldık .5-6 yıl oynadım . Üniversite de birkaç arkadaş tavsiyesi ile Lol'e de bakayım bi dedim . Geçen yaz bir hesap açtım , öylesine zevk amaçlı oynuyordum . 30 lvl oldu , promolara girdim . Silver 3 e yerleştirdi. Daha sonra üniversite açılınca fazla oynuyamıyorum . Bronz'a atmıs . Bu yaz tekrar promolara girdim . Silver 3 e koydu yine . Artık Dota'yı bıraktım tamamıyle LoL'e yöneldim ama Dota serverındaki Ruslar bile beni bu kadar sinir etmemişti. Ya şu lanet ligde tıkılı kaldım. 5-6 yıldır Moba oynuyorum . Dota'yı çok iyi oynardım zaten , LoL'u de iyi oynadığımı düşünüyorum . Sizce sorun nerde , kimde ?

Not : Oyunda duo girmek isteyen varsa , tekliflere açığım . Beni burdan kurtarın lütfen
    Not 2: Eğer çıkamıyorsan hakettiğin yerdesin diyecekler için , ben kesinlikle burayı haketmiyorum . Tamam elmas veya platin değilim ama en azından gold da oynamayı hakediyrum.

• Nicklere bakmak bile yeterli .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun taşıcak herolar oyna evelyn jarvan flan
  • hakettigin yerdesin
  • az oyun atarsan şansa bağlı olur mesela sen 20 oyun attıysan 15 troll gelebilir ama 100 oyun attıysan ondada 15 troll gelir yani maç spamlaman lazım bu troll liglerinden kurtulmak için

edit : ama nasıl oynadığını bilmiyorum belki gerçekten hakettiğin yerdesindir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hynx -- 30 Ağustos 2014; 12:46:18 >
  • Hocam bi pm atın duo girelim.

• Adc de kasmış sende bi fiorayı tutamadınız mı yazıklar olsun
  • Asıl sorun hakettiğim yerde olup olmamak değil . Asıl sorun sistemin oluşturduğu takım komposizyoları . Dikkat etmediyseniz tekrar yazayım .
    Bizim takım : 4 Silver 3 + 1 Unranked
    Karşı takım : 1 gold 5 + 1 silver 1 +2 silver 2 +1 silver 3

Nasıl bu iki takımın elo ortalamaları dengeli olabilir ?
  • Aslında fiora tuttuk . Çoğu tf de önde cıktık . Hatta rakip nexusa dayandık . Ama takımdaki diğer 3 kazma bir Tristinayı tutamadı adam bd yaptı ve bizden önce nexusu kesti .
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.Kensei

Asıl sorun hakettiğim yerde olup olmamak değil . Asıl sorun sistemin oluşturduğu takım komposizyoları . Dikkat etmediyseniz tekrar yazayım .

kda yada gizli elo diye bir şey vardı o da olabilir.ben mesela silver 1 deyim ama goldlar kadar oynayabiliyorum o yüzden silver 1 olduğum halde genelde goldlarla oynuyorum

edit : ilk 10 maçımı yaparken yani unrankedken de goldlarda oynadım ama yendik diye hatırlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hynx -- 30 Ağustos 2014; 13:08:36 >
  • quote:

Asıl sorun hakettiğim yerde olup olmamak değil . Asıl sorun sistemin oluşturduğu takım komposizyoları . Dikkat etmediyseniz tekrar yazayım .

unranked ve silverin elosu eşit anormal olan bir şey yok
  • Oyun diyor ki sana Hmm puanın yükseliyor maç kazaniyorsun kendi çapındakileri yeniyosun sana biraz büyük göndereyim bakalım yenebilecek misin çünkü lig atladiginda artık bunlarla oynucaksin yenebiliyosan cik zaten diyo yenemiyosan biraz daha öğren gel diyo bütün mantık bu

• Fiora afedersiniz öküz gibi kasmış çivili çıkan yok

Amumu ve senin kdalar çok iyiymiş dikkatimi çekti

• quote:

Orijinalden alıntı: mandira10

quote:

"Adam silver ben şuna kendimi üstün göstereyim , öyle şeyler yazayım ki hem okuyana bi faydam olmasın hem belki beni bir pok sanarlar "

hll qnq go go go devam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mandira10

quote:

"Adam silver ben şuna kendimi üstün göstereyim , öyle şeyler yazayım ki hem okuyana bi faydam olmasın hem belki beni bir pok sanarlar "

hll qnq go go go devam

835 maç atıp daha iyi yerleri hakettiğini mi söylüyorsun

• Gold 5 leri gold mu sayıyorsunuz :) Gold 5 lerin yarısı 0 lp silver 3 ten düşük eloda.
  • Böyle bir maçın üzerine easy demiyorlar mı birde.
  • Bu nasil lowluk o kadar mac spamlayip hic mi birsey ogrenemedin

• Jungle oyna. j4 veya eve al rahat taşırsın maçlarını. İlk 5 dk şöyle bi maça bak sizin takımınızda hangi lane daha düşük durumdaysa oraya gank at(Genellikle bot lane )
  • Jungle maokai al derim gankleri çok sağlam tank kas ulti ile tflerde öne atla tankla takımı taşıyorsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.