Şimdi Ara

Çıldırmak üzereyim |Kısıtlı Arama|

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
34.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var YouTube da şarkı bile dinlemek istesem bu içerik Güvenli olmayabilir minvalinde bir şey söylüyor. Müstehcen içerik kategorisine alıyor galiba. Keza Google arama aynı Şekil kısıtlı(Güvenli) aramayı kaldırsam da bir şey değişmiyor. Göksel yazıyorum Göksel Baktagir diye alakasız isimler çıkıyor. Umarım derdimi anlatabilmişimdir. Yardımcı olursanız çok sevirim.

Mesela az önce bir bağlantıya tıkladım, bu video kısıtlıdır. Bir Google apps hesabıyla oturum açmayı deneyin dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre.cetin -- 17 Ekim 2015; 0:53:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• YouTube uygulamasını yükle, uygulamayı aç sağ üstte 3 tane üst üste nokta var ona tıkla,ayarlar'a gir en üstte kısıtlı mod filtreleme yazıyor onu filtre uygulama yap
  • Bu dedikleriniz iOS uygulamasında mı oluyor yoksa bilgisayardan girmeye çalışırken mi karşılaşıyorsunuz?
  • @aniltuna30 dediğini Yaptım ancak değişen bir şey yok. Bir de bazen videoları izliyorum dün mesela bir videoyu izleyememişti telefonun şarjı bitti tekrar açtım o videoyu izledim ama yani bazen izliyorum bazen izlemiyorum. Neye göre oluyor bu anlamadım.

@hksdejavu bilgisayardan bağlanırken bir sıkıntı yok sorun sadece benim telefonda da değil iPadde de aynı.

• Hesabınızla ilgili bir problem olabilir yeni bir gmail açıp öyle izleyin bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

Hesabınızla ilgili bir problem olabilir yeni bir gmail açıp öyle izleyin bence.

Başka bir hesap denedim, hiçbir hesaba girmeden denedim yine değişen bir şey yok.
  • Google kullanırken bende de oluyor arada. Bing'den arayın.

• Bende çalıştığım şirkette aynı proplemi yaşıyorum youtube sayfasında en alt kısımda "kısıtlı mod" bölümü var bu bölüm kendi kendine bir açık bir kapalı oluyor, kapalıyken proplem yok açık olduğunda değiştirmek istediğinizde;

Kısıtlı Mod
    Kısıtlı Mod, kullanıcılar tarafından ve diğer göstergeler yoluyla işaretlenmiş uygunsuz içerik barındırabilen videoları gizler. Hiçbir filtre eksiksiz değildir, ancak güvenlik modu birçok uygunsuz içeriği önlemenizde size yardımcı olur.
    Kısıtlı Mod, ağ yöneticiniz tarafından etkinleştirildi."

Böyle bir uyarı veriyor.

Ben sorunu vpn ile çözüyorum vpn açtığınızda kısıtlı modu açıp kapatabiliyorsunuz ama kalıcı ve kullanışlı bir çözüm olmuyor.
  • Emre aynı şey bendede olur kafayı yemek üzereyim arkadaşlar bilen lütfen yazsın lütfen!

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre.cetin

Arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var YouTube da şarkı bile dinlemek istesem bu içerik Güvenli olmayabilir minvalinde bir şey söylüyor. Müstehcen içerik kategorisine alıyor galiba. Keza Google arama aynı Şekil kısıtlı(Güvenli) aramayı kaldırsam da bir şey değişmiyor. Göksel yazıyorum Göksel Baktagir diye alakasız isimler çıkıyor. Umarım derdimi anlatabilmişimdir. Yardımcı olursanız çok sevirim.

Mesela az önce bir bağlantıya tıkladım, bu video kısıtlıdır. Bir Google apps hesabıyla oturum açmayı deneyin dedi.

aynı problem bende hem masaüstünde hem mobilde var nasıl çözebiliriz acaba
  • Şuan ben de aynı problemi yaşıyorum delirmek üzereyim

• bende ttnet Wifi dan bağlanıyorum aynı sorun bende de var google hesabını kapatsam bile olmuyor yanımdaki arkadaşım kendi bilgisayarından ttnet Wifi ya bagladiginda böyle bi sorun olmuyor sadece bana heralde ttneti aradım bizle ilgisi yok dediler. Sağlıklı bir çözümü yok mu bunun?

• quote:

Orijinalden alıntı: caon21

bende ttnet Wifi dan bağlanıyorum aynı sorun bende de var google hesabını kapatsam bile olmuyor yanımdaki arkadaşım kendi bilgisayarından ttnet Wifi ya bagladiginda böyle bi sorun olmuyor sadece bana heralde ttneti aradım bizle ilgisi yok dediler. Sağlıklı bir çözümü yok mu bunun?

Benim şu an öyle bir sıkıntım kalmadı kendiliğinden geçti. anlamadım ben de ama arama ayarlarında en alakalı sonuçları gösteri işaretle ve Müstehcen içerikleri engelle işaretliyse kaldır bir de bunu dene.

• vpn falan mı kullanıyorsunuz. genelde modem ayarlarıyla alakalı oluyor bu sorunlar
  • aynı sorun bende de tüm cihazlarımda var. bende ttnet kullanıyorum. kapatamadım bir türlü
  • Google ana sayfasına gelin, aşağıda ayarlar kısmından arama aylarına tıklayın sonra güvenli aramayı aç kısmındaki onayı kaldırın ve kaydedin.
  • Göksel yazarsan Göksel Baktagir çıkacaktır tabiki. Çok saygıdeğer ve müzisyen camiasında herkesçe bilinen büyük bestekar ve müzisyen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu sıkıntıyı yaşarken muhtemelen TTnet WİFİ ile bağlanıyorsunuz , TTNET WIFI youtobe yi neredeyse tamamen kısıtlamış ondan giremiyorsunuz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funfu -- 27 Kasım 2015; 0:50:53 >
  • Aynı sorın birkaç haftadır bende de var. Sorun kesinlikle ttnet den kaynaklanıyor ama nasıl çözüleceği hakkında bir fikrim yok wifi ile google apps hatası verirken 3g ye geçtiğimde açıyor videoyu. Tabi tablette hücresele geçemiyoru

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.