Şimdi Ara

[ÇIKTI / YENİ KONU] Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama Çalışması (Translate) (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
530
Cevap
27
Favori
145.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
173 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shawarpers

Ben dil bilmiyorum mu dedim? Niye durduk yere buraya gelip garip garip şeyler yazıyorsunuz anlam veremiyorum. Bu ülke de İngilizce bilmeyen ve öğrenme durumu iyi olmayan insanlar var. Siz mi gerçekleştiriyorsunuz bu projeyi? Hayır, o zaman neden buraya gelip oyunun orijinal kalmasını savunabilirim diye söyleyip çalışmayı yapan insanların moralini etkileyecek şeyler söylüyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Herkes ögrenebiili dil anlayamiyorum, benim kafam almiyor gibi seyler anlamsiz. Adam yapmis kardesim oyunu kendi dilinde, yillardir oyun oynayan insanlariz biraz kendinizi gelistirin, cabalayin siz de. Ben zaten projeyi gerceklestiren arkadaslara tesekkur ettim farkindaysan. Ne demis bana bir harf ögretenin kölesi olurum. Buradan yola cikin, kendinizi gelistirin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Elinize sağlık kolay gelsin. Umarım en kısa zamanda tamamlanır. Oyunu ps4'te bitirmiştim. PC'de çeviri ile uzun bir aradan sonra tekrar oynamak keyifli olacaktır. Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: kingsix

Herkes ögrenebiili dil anlayamiyorum, benim kafam almiyor gibi seyler anlamsiz. Adam yapmis kardesim oyunu kendi dilinde, yillardir oyun oynayan insanlariz biraz kendinizi gelistirin, cabalayin siz de. Ben zaten projeyi gerceklestiren arkadaslara tesekkur ettim farkindaysan. Ne demis bana bir harf ögretenin kölesi olurum. Buradan yola cikin, kendinizi gelistirin.

Alıntıları Göster

Hala bana bir şey söyleme çabasında olduğunu görüyorum. Konuşma tarzın hiç hoş değil ve bence sen kendini bu yönde geliştirsen senin için iyi olur tüm insanlar ile iletişimin bu şekildeyse Allah seninle iletişim kuranlara yardım etsin. Başka bir şey demiyorum, hayırlı günler iyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shawarpers

Ben dil bilmiyorum mu dedim? Niye durduk yere buraya gelip garip garip şeyler yazıyorsunuz anlam veremiyorum. Bu ülke de İngilizce bilmeyen ve öğrenme durumu iyi olmayan insanlar var. Siz mi gerçekleştiriyorsunuz bu projeyi? Hayır, o zaman neden buraya gelip oyunun orijinal kalmasını savunabilirim diye söyleyip çalışmayı yapan insanların moralini etkileyecek şeyler söylüyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Bu arada ben 2005 den beri buralardayim sen kendine bir sor önce neden buradayim diye.

• quote:

Bu arada ben 2005 den beri buralardayim sen kendine bir sor önce neden buradayim diye.

Alıntıları Göster

O kadar boş yapıyorsun ki anlatamam gerçekten. 2005 yılından bu zamana kadar burada olman neyi değiştiriyor? Ben buradayım çünkü insanların yaptıkları projelere bakıyorum destekliyorum senin gibi gelip ben oyunun orijinal kalmasını savunurum diye çeviri yapan insanların moralini etkileyecek şeyler demiyorum. İnsanlarla konuşma şeklinden nasıl bir karakterin olduğu net anlaşılıyor. Cevap vermeyecektim ama bunu yeni yazmışsın. Allah sana akıl fikir ihsan eylesin. Yazık.

• Shawarpers kullanıcısına yanıt
    Arkadasim sen anlamiyorsun sanirim, ya da ben kendimi anlatamiyorum. Arkadaslari desteklemedigimi nereden cikartiyorsun ? Tesekkur ettim zaten onlara fakat orjinal kalmasini isterim dedim bu benim sahsi fikrim kimseyi baglamaz.

• kingsix K kullanıcısına yanıt

Hazır bu aralar dil öğrenmeye çalışırken sizi yakaladım. Nasıl öğreniyoruz hocam dili?

• Arthur7 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle tesekkurler dostum:) Imkanin var ise bir dil kursuna gitmeni tavsiye ederim oncelikle, yoksa ingilizce hikaye kitaplari edinebilirsin basit olanlardan. Bol bol dizi film izlemeni tavsiye ederim altyazili önce. Bir yabanci arkadas bulabilirsin internetten yazismani tavsiye ederim. Tabi ki bu arada seviyeni bilmedigim icin bu sekilde yaziyorum. Dili biraz da sevmek gerekiyor.

B1 hocam.Kurs imkanım yok.Yani gitme gelme falan değmez.Çünkü kursların hiçbiri iyi değil.Ama RDR2 yi 50 defa bitirsem ingilizce öğrenmiş olurum herhalde.Fena ingilizcesi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arthur7 kullanıcısına yanıt
    Yani simdi oyunda kullanilan dil su an nebraska da koylerde ve o tarz ufak kasabalarda kullanilan dil ve aksan cok farkli normal ingilizce bilen birisinin bile zor anlayacagi gibi konusuyorlar. Ama dedigin dogru oyunu anlayabiliyorsan dili de ogrenmek cok zor degil.

• Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

O şikayet içeriğinin yasaklanmasının para ile alakası yok bunu bilmeni isterim direk oyunun dosyalarına müdahale yüzünden ihtar verildi. Aynı şekilde diğer TT oyunları da bu yüzden tüm çeviri grupları başımız ağrımasın diye kendileri tarafından internet sayfalarından kaldırıldı. Tabi bir kere nete düşen bir daha kaybolmadığı için onlara hala ulaşılıyor.

Bu yaşanılanı bir kere anlayın ücretli vs. geçin art niyete bakacaksın anonymous çevirinin hataları yok mu? var ama burada kendi ayağına sıkan bir ülke oyuncu kitlesi de bulunmakta. İşin üzücü tarafı tonla parasal olarak (patreon, nexus bağış) satılan rdr2 modları veya gta modları olsa dahi işin bizim başımıza patlaması komedi bunu da ancak ülke insanımız başarabilirdi. Şuan bu yamada ücretsiz olsa dahi yasak ama benim umurumda mı hayır bana ne ben diğer çeviriyi şikayet edenler gibi değilim. Sadece robot çeviri asla gerçek bir çevirinin yerini almaz almamalı ama iş bu oyun için o noktaya geldi yazık..

E bu yamada oyunun dosyalarına müdahale yok? İlk yorumu da mı okumuyorsunuz anlamıyorum. Hadi sana inanalım ücretli olduğu için değil oyun dosyalarına müdahale olduğu için geldi ihtar. E ama bu yamada o da yok? Neden şikayet edelim?Ayrıca anonymous gibi milleti söğüşlemeye de çalışmıyor, insanlara kötü ve kinci laflar da etmiyor. Yarası olup gocunan biri değilseniz şikayet etmezsiniz bu yamayı bence. Bazen o kadar boş konuşuyorsunuz ki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çeviri yapanlar, yapay zeka işinizi sonlandırıcak anonymousceviri sonu gelir. Bu çeviriyi anonymousceviri yapsaydı. Bir asır giderdi.

• axe190780 kullanıcısına yanıt

Öneren arkadaş belki bilmediği için önermiştir, o yüzden yazmak istedim.

Çalışmanızda kolaylık diliyorum, umarım sonuçlandırırsınız. 

• Yama için teşekkürler. Umarım tüm diyaloglar çevrilir. Kolay gelsin.

Kelime öğrenimi açısından söyledin hocam. Genel olarak altyazılı film ve dizi izliyorum ama daha öğrenemedim dili. Konuşmak lazım illa ki

• quote:

Alıntıları Göster

Ne alakası var arkadaşım kendini geliştirmekle, ingilizce biz de biliyoruz yıllarca yurtdışında çalıştık. Ne kadar iyi yabancı dilin olursa olsun kendi anadilin gibi hiçbir dili asla öğrenemezsin. Eğer o ülkede doğup büyümediysen anadilin türkçedir. Oyunu sadece ingilizce değil rusça ve almanca da oynasam anlarım ama arkadaşım senin anlamadığın şey ben hayatı öğrendiğim, daha yürümeyi öğrenmeden önce konuşmaya başladığım öz anadilimle oyun oynamak istiyorum.

• Kievli kullanıcısına yanıt

Tabi anadil gibisi yok . Bu arada hocam o kadar dili nasıl öğrendiniz şu kardeşinize bi kısa anlatır mısınız?

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.