Şimdi Ara

Çikolatamdan kurt çıktıı!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
5.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akşam masanın ustunde tas'da duryodu bayramdan kalma malum,bir tane yiyeyim dedim...ıyyyyyyyyyyyyy

• Öğle yemeği söylemiştimde arayim tekrar iptal edeyim ne iştah kaldi ne birşey :)
  • Kurt iyidir kan yapar ye ye birşeycik olmaz
  • Acaba üretim hatası mı yoksa kullanıcı hatasımı ona gore yuklu bi tazminat davası açmayı düşünüyorumda, yemeden içmeden kesildim yani :)
  • hayvan kazımış resmen altı. neyle çektin bu arada fotoları iyi çıkmış...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemalefendi

Acaba üretim hatası mı yoksa kullanıcı hatasımı ona gore yuklu bi tazminat davası açmayı düşünüyorumda, yemeden içmeden kesildim yani :)

kardeş ne tazmina davası sen TÜRKİYEDE yaşamıyorsun galiba
  • Karnım açtı şimdi dahada çok acıktı nedense gidip yemeği ısıtıyımda yemek yiyim
  • Metro inşaatı gibi olmuş..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Y@k@r

quote:

Orjinalden alıntı: cemalefendi

Acaba üretim hatası mı yoksa kullanıcı hatasımı ona gore yuklu bi tazminat davası açmayı düşünüyorumda, yemeden içmeden kesildim yani :)

kardeş ne tazmina davası sen TÜRKİYEDE yaşamıyorsun galiba

yavaşşş artık geçti o günler.verir tüketici mahkemesine çatır çatır alır tazminatı.
    tahminim o kurt içindeki fındıktan çıktı.ülker davayı kabul etmeye bilir. derki fındığı satan firmanın suçu dava yön değiştirir.bu sefer davalı fındığı satan firma olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *RoyalBlue* -- 16 Ekim 2008; 12:56:02 >
  • Son kullanım tarihi geçmiş olabilir ?
  •  Çikolatamdan kurt çıktıı!!!

• ya şimdi diyorum acaba uzun sure kaldı da kurtlandı dicem bayramda kalma yani jelatini ben actım daha onceden acılmış da deil, o oraya nasıl girmiş ki?
  • Yok artık!!!
  • Bu arada yuksek cozunurluklu kurt resmi içinhttp://ra?ids?hare.com/files/154522523/IMG_6221.jpg :)

not: resmi mesajda gorunucek sekilde duzenleyen arkadasa tesekkur ederim beceremedim ben,forumda da okudum nasıl yapılıyor diye aynısını denedim ,ama olmadı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemalefendi -- 16 Ekim 2008; 13:02:56 >
  • Kabını açmadan önce nerden biliyordunuz kurt çıkacağını?
  • quote:

Orjinalden alıntı: brk_066

Kabını açmadan önce nerden biliyordunuz kurt çıkacağını?

belki kurt ulumuştur

Çok kötüydü tamam
  • Nasıl yani? tabikide kurt çıkacağını bilmiyordum neden oyle dedin?
  • KURTLAR ÇİKOLATADA OLMAZLAR ÇÜNKÜ SEVMEZLER
    BENCE KESİNLİKLE TABİ EĞER BU OLAY DOĞRUYSA FINDIKTAN GELMİŞTİR.
  • Hayatta en sinir olduğum, en fazla tiksindiğim şeydir işte bu, yemeyi düşündüğüm bişeyden kurt çıkması, resimlere bile bakmayı düşünmüyordum ama merak ettim yavaş yavaş baktım, o derece yani...
  • Ööö iğrenç
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.