Şimdi Ara

Çıkmış ve Çıkacak Kinect Oyunları (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
1
Favori
42.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu oyun çıkmış, Megavizyonda gördüm.

• omg :D
    http://www.g4tv.com/videos/53582/kinect-star-wars-e3-gameplay-demo/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kng09 -- 7 Temmuz 2011; 10:13:42 >
  • kinect sports ve motion sports daki oyunları sayabilir misiniz
  • Ufc Trainer'ı D&R'da görmüştüm; liste eskimiş, güncellenmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilkan

Oynayanlar sizce en iyi oyun hangisi ?

Dance Central kesinlikle müthiş...
  • Dance Central 2'nin çıkış tarihi 25 eylülemi alındı ?
  • kinectin şu anda 25 adet oyunu var bende, dance cental olmasaydı çoktan satmıştım kinectimi.. Allah razı olsun güzel oyun yapmışlar
  • Konu ölmüş.starwars çıkacak falan diyorlardı ne oldu ona ? fazla ilgilenilemdi sanırım kinect oyunları.
  • Kinect için çıkan oyunların haddi-hesabı yok şu aralar. Nerdeyse hergün oyun çıkıyor ama konu güncelliğini kaybetmiş durumda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdblack35

Kinect için çıkan oyunların haddi-hesabı yok şu aralar. Nerdeyse hergün oyun çıkıyor ama konu güncelliğini kaybetmiş durumda...

Ben de bugün baktım hakikaten ne çok oyun çıkmış. Minecraft da kinect desteği ile gelecekmiş. Star Wars çıkışı daha açıklanmadı.
  • Kinect için kafadan 50'ye yakın oyun çıktı ama çoğu dans oyunu. Daha fazla yenilik olan oyunlar çıksa daha güzel olacak.
  • Kinect Sports'daki bowling süper :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

hort!!

ne zaman çıkacak bu oyun?
  • valla bizim evde kalabalık ortamda en fazla fruit ninja ve dance central oynanıyor,

sports u o kadar sevmedi millet ki en fazla o oynanır diyordum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrenass

quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

yok artık kinecti bu kadar da düşürmesinler fruit ninja sadece iphone da tutar başka hiçbir platformda yeri yok hele ki xbox gibi bir konsolda hiç yk kim gidip de böyle bir oyuna 50tl verir :D yakında angry birds de çıkar

fruit ninja fiyatına göre mükemmel oyun bence iphoneda nasıl bilmem ama kinectle beraber çok eğlenceli ailecek oynatıyor kendini

• terlemek isteyenler de zuma fitness ı denesin, dans eşliğinde imanınız gevriyor ciddi anlamda
  • quote:

Orijinalden alıntı: sethdrift2

Kinect Sports'daki bowling süper :)

Üstad katılıyorum, biz level i arttırdık. Artık sadece fasolu atış yapıyoruz. Düz atışlarda 280 i bulduğumuz için 8 kişi 2 şerli grup kuruyoruz. Bira ve çerez eşliğinde 6 saati deviriyoruz
  • Kinect sports herkesin sevdiğini bir oyun sanırım. Buna ters olarakta motionsports' u da kimse beğenmiyor. Buna hala katılan var mıdır ? Motionsports' ta da penaltı atışları falan varmış mesela biri kaleci diğeri penaltıyı kullanan. Mesela bu motionsports ta güzel değil mi ? Ben bu oyunun kinect sports ta olmasını isterdim ama gel gelelimki motion, kinect sports a göre çok kötü deniliyor.

Kinect sports ta da kalecili-oyunculu karşılıklı penaltı atışları yok sanırım. Kararsız kaldım Fikir verebilecek olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Kinect sports herkesin sevdiğini bir oyun sanırım. Buna ters olarakta motionsports' u da kimse beğenmiyor. Buna hala katılan var mıdır ? Motionsports' ta da penaltı atışları falan varmış mesela biri kaleci diğeri penaltıyı kullanan. Mesela bu motionsports ta güzel değil mi ? Ben bu oyunun kinect sports ta olmasını isterdim ama gel gelelimki motion, kinect sports a göre çok kötü deniliyor.

Kinect sports ta da kalecili-oyunculu karşılıklı penaltı atışları yok sanırım. Kararsız kaldım Fikir verebilecek olan var mı ?

Motion sports'ta da güzel bölümler vae fakat algılama konusunda sports'a göre kötü..Sports daha basit grafikler olmasına rağmen algılama daha iyi daha akıcı..Oynarken daha çok zevk veriyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kinect için en mütiş oyun kung-fu high impact... bundan daha zevkli bir oyun yok...
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.