Şimdi Ara

Cikmazdayim :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İc mimarlıkla ilgili daha öncede bi konu açmıştım.Gercekten çok istememe ragmen daha önceki konulari okuyunca insaat sektörüne kesinlikle girmemem gerektigi söyleniyor.Elimdeki en mantıklı diğer seçenek paramedik ve tıbbi görüntüleme okuyup kpss kasmak.Evet devlete[ atanirsam rahat olucam ama içimde ukte kalıcak gibi hissediyordum.Duygularım mi mantığımı mi seçmeliyim.Nolur akıl verin bu kardeşinize

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Hemşirelikler tutmuyo mu. Hemşireler zaten berbat muamele görüyor attde iyice ezilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunmoon2b -- 3 Ağustos 2022; 22:25:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sunmoon2b S kullanıcısına yanıt
    Hayır maalesef.Kuzenimde paramedik ve çalışma şartlarının oldukça iyi olduğunu söylüyor eger devlete atanirsan.Ayin 7-8 günü 24 saati çalışıp 10k maaş kulağa cazip geliyor ama sadece gecinebilmek için meslek seçmek... :( İçim hep mimarlıktan yana

• Bilemedim. Hemşirelik olmadığı sürece sağlık okumazdım. Çok istersen hemşireyken att olarak çalışabilirsin. ATT kpss puanı uçtu gitti amcalar teyzeler okuyor atanmaya çalışıyor. Hemşirelik 4 yıllık diye bir süre daha düşük puanla atanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunmoon2b -- 3 Ağustos 2022; 22:31:11 >
    Anlıyorum

Doğru

• Gerçekten kendini geliştirme program olsun dil olsun is bulup iyi yerlerle gelme ihtimalim hiç yok mu?

• Mezuna kalma şansım yok.Eger saglik secemezsem ic mimarlıkta secemezsem nolucam :((

• İç mimarlık okuyanlarla konuştun mu

• RamseyBolton kullanıcısına yanıt

Hocam ne yazmayı düşünüyorsunuz?

• RamseyBolton kullanıcısına yanıt
    Doğrudan biriyle konusmadim burda eski başlıklara baktım.Onlar olumsuz bi bakış açısı edinmeme yetti

• maysakira kullanıcısına yanıt
    Hocam forumdan bakılır mı ya. Gidin okuyan veya mezun olmuş birine sorun. İşsizlik sorunu pek yoksa hayalinizin peşinden gidin

• Benim sayısal puanımı vereyim edirnede hemşirelik oku çünkü dilden gideceğim
    150 bine de girersin be aga

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunmoon2b -- 3 Ağustos 2022; 22:44:28 >
    Buraya ve ekşiye bakma mezunlarla konuşmak en iyisi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • orientis O kullanıcısına yanıt
    Sabancı yazdım hocam. Siz de odtü veya itü düşünüyorsunuz sanırım. Tamamen şehir seçimi

hocam burada her şey çok kötü okuyacağınız üniversitenin mezunları ile konuşmaya çalışın

• nopervA kullanıcısına yanıt
    İlk tercihim normalde karadeniz teknik üniversitesi olucakti.Fakat ailem anksiyetemden dolayı izin vermiyor.O yüzden trakya ic mimarlık yazmayi düşünüyorum ama o da geçen sene açılmış o yüzden mezunlari ile konuşma gibi bi seçeneğim yok

Teşekkür ederim hocamBen de girerim diye düşünüyordum fakat anskiyete sağolsun

Şehir dışını yine bir düşün birde şunu göz önüne alsana hiç mi iç mimara ihtiyacı yok bu memleketin düşünsene sen işini iyi yapmış okulunu okumuş imkanı dahilinde bir ton eğitime katılmış projelere girmeye çalışmış bir öğrencisin bir yer yok der iki yok der en son bulursun yine he tabii işin belki bir tıp kadar olmayacak ancak müthiş karamsar olmaya gerekte yok hayat devam ediyor bu tercih bir son değil kesinlikle

• 2 yıllık yaz dgs denersin bir umut diyorum ama anksiyetem var diyorsun dgs tamamen zaman yönetimine odaklı bir sınav. Bilemedim hocam. Mimar sinan mezunu mimarlar bile iş bulamıyorken iç mimarlık 4 sene boşuna okumak olur

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.