Şimdi Ara

Çıkamadım içinden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    3.0C işlemci aldım sl6wk Malay üretimli
    fakat işlemci 250 fsb den sorasını görmüyo volt versemde imkansız açılmıyo sizce potansiyeli mi bu kadar yoksa asus p4c-800 anakartı değiştirip oc seven abit gibi bi kartmı alsam yoksa 350 watt lık psu(pek ihtimal vermiyorum) yetmiyomu sisteme.
    arada sırada restart atıyo kendi kendine hangisi sizce

• işlemci limiti olabilir ama pek ihtimal vermediğin psu dan da olabilir. psu nedir? 350w ama ne yani?
  • başka ramlerle denedin ve halen çıkmıyorsan aldıgın işlemci dandirik çıkmış geçmiş olsun
    üstüne soguk su içersin.
  • ya 3750 yapmıs ne dandiriği yeter de artar
  • iyide abi ben 2.4e ile 3.5 e çıkıyorum 2.4 c lerle millet o degere çıkıyor 2.8 lerle 3.7 yapıyorlar 3.0 larla 4 ghz yapıyorlar tabiki dandirik koda denk gelmiş
  • D:HİÇBİRİ
    senın sorunun kardesım kesınlıkle psu yetmıyor oyle sey olurmu yaww nerde gorulmus gıt 420 lık ama gercek power suppley alda gor bak nasıl acıyor dibine bilem vurur ıcq numaramda msn nımde var sen degıs psu yu eger acmazsa bana mail veya cevap at ben acıcam sana söz<font size='1'><hr noshade size='1'><font color='blue'>Windows XP SERVİCE PACK 2</font id='blue'> - <font color='red'>P4 2.8E @ 3.2 GHZ (stabil)-</font id='red'><font color='orange'>ASUS p4p8x 865P DUAL DDr</font id='orange'>-<font color='brown'>2*256 Kingston 3200 (400MHZ @ 430 MHZ Stabil)</font id='brown'>-<font color='green'>120 GB Seagate Sata 8 Mb Cache</font id='green'>-<font color='navy'>128 Mb Winfast Leadtek FX 5200 A 340 TD</font id='navy'>-Cretive Live 5.1-<font color='purple'>Motorola Surf Modem 64 KB</font id='purple'>-<font color='blue'>Zalman RESARATÖR (ZM-WB2) CPU and VGA Water Block </font id='blue'>-<font color='purple'>CODOGEN Mini Server MOD Kasa</font id='purple'><hr noshade size='1'></font id='size1'>

• fsp group cpu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.