Şimdi Ara

CİHAZI GARANTİYE VERİRKEN FUL KUTULU MU YOLLAMALIYIM ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar telefonumu garantiye vereceğim 3 aylık cihaz. ama kulaklık ve şarj aletini vermesem sorun yaratırlar mı ?

• Kutu ve cihazı vermeniz yeterli fatura garanti belgesi de gerekmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CorelDraw04

Kutu ve cihazı vermeniz yeterli fatura garanti belgesi de gerekmez

teşekür ederim
  • Kutu ile beraber telefonu vermelisiniz. Kulaklık veya şarj aleti bozuksa onları da vermelisiniz ve fatura ya da garanti belgesi de şart

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufc2012

Kutu ile beraber telefonu vermelisiniz. Kulaklık veya şarj aleti bozuksa onları da vermelisiniz ve fatura ya da garanti belgesi de şart

Aksesuarlara garanti desteği yok direk kullanıcı hatası diye geçiyor. Cihazın gönderilmesi yeterli fatura ve garanti belgesine ihtiyaç duyulmuyor imei numarasi yeterlidir.

• Aksesuar da garanti var, şarj cihazı ve kulaklığı daha önce değiştirdiler.

• Satılan ürünün herşeyi 2 yıl garanti kapsamındadır.
    Firma elemanlarının bir taraflarından uydurmaları o.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kutu ile beraber telefonu vermelisiniz. Kulaklık veya şarj aleti bozuksa onları da vermelisiniz ve fatura ya da garanti belgesi de şart

merhaba bugün verdim.ama şarj aleti bende bir sorun çıkmadı
  • sadece cihaz gönderili diye biliyordum.

Inşallah değişim çıkar hocam. En önemlisi sony servisiyle inşallah uğraşmazsınız. Bu servis sayesinde deli olan insanları gördüm:) fakat aşırı memnun kalanları da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Kvnç -- 23 Mart 2017; 19:35:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Kvnç

sadece cihaz gönderili diye biliyordum.

Inşallah değişim çıkar hocam. En önemlisi sony servisiyle inşallah uğraşmazsınız. Bu servis sayesinde deli olan insanları gördüm:) fakat aşırı memnun kalanları da

UMarım hocam.. zaten değişim talebide istediğimi belirttim.bayağı bir neden saydım senin dediklerinin aynısını yazdırdım
  • Ben teleservice ye verdim bozdular telefonu tamir için de para istiyorlar. Bu arada Sony Xperia XA telefonum için telefon 2 yıl ama aksesuarları 1 yıl garantili

• quote:

Ben teleservice ye verdim bozdular telefonu tamir için de para istiyorlar. Bu arada Sony Xperia XA telefonum için telefon 2 yıl ama aksesuarları 1 yıl garantili

ne oldu hocam ?
  • CA18DET kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi aksesuarlar bozuksa onlar da gitmeli

• quote:

Dediğim gibi aksesuarlar bozuksa onlar da gitmeli

onlar sağladımdı ama kulaklık gitti şarj aleti bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: CA18DET

quote:

Ben teleservice ye verdim bozdular telefonu tamir için de para istiyorlar. Bu arada Sony Xperia XA telefonum için telefon 2 yıl ama aksesuarları 1 yıl garantili

ne oldu hocam ?

Aldığımda telefonu kasa açıklığı vardı. Teleservice ye verdim kasayı değiştirdiler ancak arka kapakta açıklık vardı. İlk başlarda çok küçük olduğu ve telefon lazım olduğu için sorun etmedim ancak 1 ay sonra büyüyünce verdim. Onlar da kapakta sorun yok, ekranda fiziki hasar var dediler ve 297 ₺tamir ücreti istediler ve hatta kasa ile beraber ekranı da değiştirdikleri halde. Ben de kabul etmedim. Cihaz geçen hafta geldi ama bu sefer de hiçbir kulaklık çalışmıyor. Ben de garanti süresi dolmaya yakın tüm sorunlar için vereceğim telefonu bak bakalım o zaman tamir ediyorlar mı etmiyorlar mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.