Şimdi Ara

Çift subwoofer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İmzamdaki sisteme aldığım canton as 200 sc subwooferı ekleyeceğim. Sizce pioneer sw 160 sk yı çıkarıp onun yerine mi ekleyeyim, yoksa çift subwoofer mı kullanayım? ( koltukla tv arasındaki sehpayı unutmuşum :) )
    Şimdiden teşekkür ederim.

Çift subwoofer

Çift subwoofer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi väliaikaista -- 2 Ağustos 2009; 20:16:53 >

• çift subwoofer farklı markalarda olursa seste saçmalama oluyo bass vuruşları farklı iki bass uyumlu olmuyo denenmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

çift subwooferin farkı başka olur

Evet subwoofer
  • çift subwoofer kullanmak zordur
    aynı marka model olsa dahi, yerleşim konusunda bir kaç hesap kitap işi lazım gelebilir
    bir ara üç tane kullanmıştım
    en iyisi güçlü ve tek subwoofer
  • Kullanacağım mekanı o nedenle çizdim. Subwoofer yeri konusunda da yorumlarınızı bekliyorum.
    Bir de yeni aldığım canton hakkında çok fazla bilgiye ulaşamadım. Az sayıdaki yorumlar olumlu. Ayrıca önceki subwoofer ım ile canton un yurtdışı fiyatları arasında bir kaç kat fark olması daha iyi bir subwoofer olduğu kanaati oluşturuyor. Yarın elime ulaşınca değerlendireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi väliaikaista -- 2 Ağustos 2009; 23:35:26 >
  • Subwoofers görev başında .

Çift subwoofer

Çift subwoofer

Çift subwoofer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi väliaikaista -- 4 Ağustos 2009; 20:29:46 >

• Hayırlı olsun.

Alma demiştim dayanamamışsın.

Bu arada Granit Spike falan...

Güle güle kullan. Hak... Bey.
  • Teşekkür ederim, sanırım biraz antikacı tarafım var. Sistemi oluşturduğum dönemde pioneerı biraz aceleyle, ayrıca başka seçenek de olmadığı için almıştım. Memnun kaldım ancak basit bir yapısı var.
    Bu açıdan canton kalitesini hissettiriyor. İşçilik ve malzemesi kaliteli.
    Şimdilik fena değil ama çift sub dan memnun kalmazsam, pioneerı oturma odasında kullandığımız 659 a aktarabilirim, halen pasif sony sub takılı.
    İstediğim renk granit bulamadığım için gri renkli muğla mermeri kestirdim, spike lar orjinal.
    Sıkı takipçiniz olduğumu söylemiştim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi väliaikaista -- 5 Ağustos 2009; 20:24:13 >
  • Salonun yeni düzenlemeden sonraki hali.
    Akustik konusunda yorumlarınızı bekliyorum.
    Salonda koltuk ile tv arasında ve akvaryumun önünden salon ortasına doğru iki ayrı 6 m2 halı var. Laminant zeminde bu halılar dışında örtü yok. Tam TV nin arkasında kalan mutfaktan da çıkışı olduğu için kullanmadığımız balkon kapısını alçıpan ile kapatmayı düşünüyorum. Duvarlar alçı kaplama, bina tünel kalıp.

Çift subwoofer
  • Amirim.

Vallaha samimi söylüyorum yanlış ve daha stresli meslek seçmişsin. Mimar olacak insanmışsın.

Çok güzel çizmişsin. Sen bu çizime bu kadar zaman harcadıktan sonra, damarlarında Hi-Fi kanı dolaştığı belli.

Zehiri yemişsin artık. Gerisi gelir bundan sonra.

Yalnız, AVR'nin üstüne bir şey koyma. Sıcaktan can çekişiyor gibi duruyor.

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 18 Ağustos 2009; 22:21:10 >

• teknika ben kaldırdım dvd yi amfinin üstünden,aynen dediğin gibi
    sevgili postanem forntlarda evo 40 surraund olarak 9.6,tersi olmalıydı gibime geliyor sürücü çaplarını düşününce.
    gerçi bu işler zevk meselesi belkide performans daha başarılıdır.paylaşırsan sevinirim
  • haaa birde evoların stereo ve sinema performansındanda bahsedersen biraz sevinirim.evo kullanan fazla kimse yok ve kafamda
    hep evo 50 var
  • Sevgili Teknika,
    mimarlık içimde uktedir, ama işimi de çok seviyorum. Avr konusunda uyarınızı hemen yerine getireceğim.
    Sevgili Tamerege, Evo 40 ları görmeden aldım, ama alırken 9.6 lardan daha iyi hoparlör olduğu konusunda şartlanarak almıştım. Görüntü ve işçilik olarak 9.6 lardan çok daha iyi. Ses olarak da gerinde olmadığını düşünüyorum.
    Ama sürücü çaplarına siz yazana kadar dikkat etmemiştim.
    Evoları surroundda kullanmak yazık olur gibi. Bu garip durum, benim sistemi planlamadan adım adım oluşturmamdan ve 9.6 ları satmaya kıyamamamdan kaynaklandı.
    Sağlıcakla kalın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamerege

haaa birde evoların stereo ve sinema performansındanda bahsedersen biraz sevinirim.evo kullanan fazla kimse yok ve kafamda
    hep evo 50 var

Benim gördüğüm ve dinlediğim en iyi sistem benimki.
    Bu sistemimin çok iyi olmasından değil, burada satış ve teşhirde ürünlerin olmaması, ayrıca çevremde de bu işe meraklı kişilerin olmamasından kaynaklanıyor.
    Yakında elektroworld var ama hem hoparlörler üst sınıf değil, hem de dinleme mekanı elverişli değil. Kısa süreli büyükşehir ziyaretlerinde de dinleme imkanı olmuyor.
    Bu nedenle size referans olacak sağlıklı bilgileri ne yazık ki veremeyeceğim.
    Ancak şunu söyleyebilirim, ben evolardan çok memnunum.
    Gerçi bu forumlar olmasa sony paket sistemimle de mutlu bir beraberliğim vardı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi väliaikaista -- 19 Ağustos 2009; 7:59:44 >

• Teknika nın cevabını göremiyorum. Sanırım sayfada bir hata var.
  • quote:

postanem Tarih 18 Ağustos 2009; 23:34:37
    Benim gördüğüm ve dinlediğim en iyi sistem benimki.
    Bu sistemimin çok iyi olmasından değil, burada satış ve teşhirde ürünlerin olmaması, ayrıca çevremde de bu işe meraklı kişilerin olmamasından kaynaklanıyor.
    Yakında elektroworld var ama hem hoparlörler üst sınıf değil, hem de dinleme mekanı elverişli değil. Kısa süreli büyükşehir ziyaretlerinde de dinleme imkanı olmuyor.
    Bu nedenle size referans olacak sağlıklı bilgileri ne yazık ki veremeyeceğim.
    Ancak şunu söyleyebilirim, ben evolardan çok memnunum.
    Gerçi bu forumlar olmasa sony paket sistemimle de mutlu bir beraberliğim vardı .

zaten ne geldiyse başımıza bu forumda yazılanlar yüzünden geliyor hanım yakında boşuyacak valla

• Birşey olmaz tamer :)

Olsa oronra ve bana olurdu
  • Gafur ne diyordu: "sen yine de dikkat et"
  • kesin dikkat etmek gerek,yoksaaaaa; boşamaz belki ama kafamda kesin bir şey paralar.
    ep30 u eve sokana kadar ne ter döktüm sevgili elendil bir bilsen
  • Nticede EP-30 sağlam olarak kullanımda değilmi.

Hem ufaklık ta yardımcı olmuştur.

Ben IKON6 lar kadar hiçbirinde zorlanmamıştım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.