Şimdi Ara

Çift subwoofer (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hep baştan öyle yapıyorlar sonrada ay ne güzel diyorlar
  • evo iyi kolon. @tamer sen EVo-50 dinledin mi? nasıl dia. 9.6 ya göre. çok benziyor birbirlerine.
  • hiç dinlemedim maalesef,bursa ya yolum düşse saidin orada muhakkak dinleyeceğim.
    9.6 ile benzeşmezler sanırım.evo 50 nin daha iyi olacağını düşünüyorum,yada öyle hayal ediyorum.
    yok benziyorlarsa o zaman 9.6 gerçek bir efsanedir derim,o fiyata o performansı ile
    bir çift 9.6 daha edinmeye bakarım kestirmeden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zyvox -- 20 Ağustos 2009; 14:36:54 >
  • Subwoofer da kalite çok önemli :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi väliaikaista -- 5 Nisan 2010; 15:15:45 >
  • Vallaha alemsin amirim. Amma güldüm yaa. Bende ciddi ciddi Sub arıyorum.
  • Sevgili Teknika bütün yorum bu mu?
    O kadar uğraşmışım, granitler kestirmişim.
  • Üstelik altına mermer bile kestirmişsin. Süper yaa...

Bir de çakma marka etiketi uydurmak lazım.

Benim şimdi aklıma başka birşey de geldi. Amirin şimdi sen, çakma AVR e yaptırırsın. Bari LX 90 Susano ya da Onkyo 5007 yaptırıver.

Vallaha gönülden tebrik eder ve kutlarım yaratıcılığınızı. Helal olsun! Yahu bu kadar olmaz. Halen gülüyor ve takdir ediyorum sizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 1 Eylül 2009; 20:23:22 >

• Tam da Teknika'nın seveceği bir hamle...

Harika uyumlu olmuş...
  • :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi väliaikaista -- 5 Nisan 2010; 15:16:19 >

• Vallaha sizi yürekten tebrik eder, bu konuda ki çalışmalarınızın devamını dilerim.
  • Etiket evde diy çalışması. Eşimin alüminyum folyo kabartma çalışmalarından biraz esinlendim tabi . Aslında renkler daha net flaş etkilemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi väliaikaista -- 1 Eylül 2009; 20:38:34 >
  • ben hiç yemedim.maalesef keşke yeseydim. güzel olmuş. gerçi ben dvd için rakı yaptırmazdım da. gözüme çarpardı. yalnız Pioneer ı asmışın. birde mermerin altına keçe vb. koyduk mu? koymadı isek koyalım; çünkü mermerin anlamı kalmıyor o zaman. resimlerde seçemedim.belki pad küçük, mermer altında görünmüyordur.rack'ın mermeri altında yok pasif eleman diye belki vb vb. güle güle kullan. Canton ne yahu? dizaynları hiç bana hitap etmez. ama Canton değilde Cantan olur. hoşuma gider.
  • Dvd extrası, asıl amaç simetri rahatsızlığı. Gerçi Dvd ve cd ler için de fazladan yere ihtiyacım vardı.
    Mermerin altına şimdilik plastik pencere fitillerinden koydum.
    Bu arada evolar altına granitte kestirdim.
    Özellikle üzerine durduğum çift subwoofer, şimdilik memnunum.
    Ayrıca sistemi tam ters çevirme (salonda yerleşim) düşüncemiz var ama surroundda avantajımız olan salondaki girintiyi kullanamayacağız, bu şekilde surroundların yerleşimi problem olacak.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.