Şimdi Ara

Çift işletim sistemi (Win8+Android 4.4) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
3
Favori
8.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben klavyeli bir tablet arıyorum, kâğıt üzeri özellikleri değil de kullanıcı yorumları önemli benim için. Dark 600 TL den satılıyor, fiyata göre iyi gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben çift işletim sistemli bir tablet istiyorum ama güvenilir markalar nedense girmiyor bu işe...
  • uğuray taşkın
    evet autocat sade görünlemek icin kullana bilirsin ama çok fazla performans bekleme ayrıca autocat yüklecek kadar bir alan yok o yüzden hafıza kartına kurulum yapmalısın. ben visual studio 2015'i o şekilde yaptım.

orhanayik21
    hafıza kartı windowsta görüp android de görmüyorsa (android 4.4.4 ntf desteklemiyor) bütük bir ihtimalle dosya sisteminden kaynaklanıyordur fat32 ile sorunun cözülmesi gerekir.
    seninde dedigin gibi "android den windowsa" gecince hafıza kartını görmüyor. benim tabtte ilk önce windowsu bir defa kapatıp sonra yeniden başlatınca hafıza kartını görüyor.

android tarafında "usb" den ntfs dosya sistemine sahip harici diskleri çalıştırmak için programlar var onları kurarsanız ntfs dosyarlınızı görürsünüz ama ne hikmetse ntfs olan hafıza kartını o programla gösteremedim sadece usb de çalışıyor.

ayrıca yine benim yaşadıgım bir sorun androidde hafıza kartına veri yazamıyorum yetkiniz yok diyor.örneğin bir word dosyanı kaydet diyince hafıza kartına yazmıyor veya tablette olan bir resimi hafıza kartına kopyalanamıyor. bu sıkıntıyıda " ESdosya yönetici" ile çözdüm.

tablet windows10 ile uyumsuz demişsiniz ama bende hiç bir sorun yok.
    8.1 den sorunsuz bir şekilde 10 a yükseldi ve gayet iyi çalıyor. sürüçüleride kendi bulup yüklüyor zaten.

ve aklıma gelmişken ekranın piksel yoğunluğu 160 ppi
    bios giriş yapmak isteyenler açılışta ESC basılı tutsun.

• tablet güzel ama tek sıkıntısı hafıza windowsda 13 gb android 2,5 gb hafıza kartı taktım şöyle bir sorunum var androidde indirdiğim uygulamaları nasıl hafıza kartına atabilirim?
  • Kullanan var mı?
  • orhanayik21 kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun klasik bir windows 10 vakası.Nedense herbi şey (10)da var
    Lolipopa yükseltme yapilan forum adresini verebilir misin. İnceleyelim nasıl bir şey yapmış . uyumsuzluk yasamis mi ? ne olmuş ?

Servisin elinde hazır 4.4.4 ve win 8.1(bing) ISO kalıp lari vardir onlardan başka birşey kurmaz üretici firma ne verdiyse onu yüklerler

Bu tarz tabletlerde ManufacturingFlashTool diye program var onunla yükleniyor. Çok fazla tecrubem olmadı benimde aklımda lolipopa yukseltme yapmak var ama zaman bulamiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rugzo2

Lolipopa yükseltme yapilan forum adresini verebilir misin. İnceleyelim nasıl bir şey yapmış . uyumsuzluk yasamis mi ? ne olmuş ?

Servisin elinde hazır 4.4.4 ve win 8.1(bing) ISO kalıp lari vardir onlardan başka birşey kurmaz üretici firma ne verdiyse onu yüklerler

Bu tarz tabletlerde ManufacturingFlashTool diye program var onunla yükleniyor. Çok fazla tecrubem olmadı benimde aklımda lolipopa yukseltme yapmak var ama zaman bulamiyorum.

Usta aynı cihazdan bende aldım. Bir iki gün oluyor şuan için gayet memnunum, bir kaç sorum olacak win 10 yükseltme yaptın mı birde android bölümünü rootlu 5.0 yapabilirsek güzel olur, bu konuda bişeyler öğrendiğinizde bizide bilgilendirirseniz memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanayik21

arkadaşlar tabletin windows 8 sistem driverlerinin yedekleyip megaya yükledim sorun yaşayan arkadaşlar varsa isteyen indirip kurabilir...

https://mega.nz/#!doE1mSBQ
    veya

https://mega.nz/#!doE1mSBQ!Za7ev9szE2MgjccW8O436WypUxb1uhDUNNXVgI-y0aM

Arkadşım emeğine sağlık.

ancak linlkler çalışmıyor. tekrar dosyaları yükler misin lüten ?

• quote:

rugzo2

mrb.ben hafıza kartını her türlü formatlayıp androide geçiş yaptım ama ne yazıkki androidde bir türlü görünmüyor.başka bir arkadaş forumda android sürümünü lolipopa yükseltmiş o sorun ortadan kalkmış ama ben nasıl yükseltileceğini bilemedim bilginiz varsa paylaşırsanız memnun olurum..
    bu arada ben windows 10 a yükseltince dediğim gibi sürücü sorunları yaşadım ve servise göndermek zorunda kalmıştım ve serviste windows 8 yükleyip bana geri gönderdi...

hangi uygulamalar rootlu değil
  • Arkadaşlar, dual boot tablet aramaktayım.İlanım aşağıdaki gibidir. Satmak isteyen arkadaşlar var ise irtibata geçelim.

http://forum.donanimhaber.com/m_114726829/f_//tm.htm#114726829
  • birde şu soruyu sormak istiyorum windows 10 20 gb tablet zaten 13 gb boş yerle geliyo ne yapmam gerek
    Sorun degil. Çok acelesi yok.
    Sana iki sorum olacak
    Bu driver ları nerden buldun ? Windows 10 da çalışır mı?
    Birde işletim sistemi değiştirdiğimiz programın adı neydi ?
    Tekrar teşekkür ederim.

• Haper H kullanıcısına yanıt
    Ben 32 gb lik hafıza kartı taktim herşeyi ona kurdum sorun yok yani.
    Sen de hafıza kartı al

• rugzo2 R kullanıcısına yanıt
    Windows 10 driver ları yükleme şansın var mı? Bende windows 10 a geçtim ama sorunlar var.
    Windows 10 versiyonu ne ? 32 mi 64 bit mi ? Yardım lütfen

• quote:

Nasıl yani anlamadım...sen hangi katagoride rootsuz program arıyorsun..???

Google playde indirdiğim uygulamaları direk sd carda kurmak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haper -- 25 Şubat 2016; 10:59:34 >
    Bu programı kurdum ama taşımıyor.
    Farklı birşey mı yapmak gerek ?

• daha yeni garantiden geldi sol üst köşe ekran havada diye şimdide hafıza kartını takıyorum havaya atıyo tekrar
  • şuan Windows 10 kullanıyorum ve hiçbi sıkıntısı yoktu ama birden dokunmatiği bozuldu ve artık androide geçiş yapamıyorum windows 8e de geri dönemiyorum servise göndermekten başka çarem var mı?
  • bana bu tabletin bios dosyası lazım bana yardımcı olabilirmisiniz bios backup yaparak paylaşabilirmisiniz
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.