Şimdi Ara

Çift ekran kartı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam beyler bende çift ekran kartı var biri

1.İntel(R) HD Graphics (herhalde bu güç tasarrufu için)

2. Radeon (TM) HD 6470M

advanced system care baktım video bağdaştırıcısını intel olarak görüyor oyuna giriom kasıyor ama sağ tık yapıp değiştirilebilir grafikler deyince yüksek performanslı gpu diyor anlamadım yardım edermisin ?

• Yüksek performanslı gpu ayarı seçili bir oyunu oynattığınızda ati ekran kartı devreye girmiş olur. Yani ati ekran kartında da kasan bir oyun oynatıyor olabilirsiniz. Hangi oyunu oynatmaya çalışıyorsun? Ekran kartınız da pek parlak bir kart değil low'da bile kasabilir iyi oyunlarda
  • reiz metin2 çalıştırıom onda bile kasma var metin2 de güç tasarrufu mu devreye girio anlamadım ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: kharon1999

reiz metin2 çalıştırıom onda bile kasma var metin2 de güç tasarrufu mu devreye girio anlamadım ki

metin2de ayarlamadıysan girer.

Haberday edeydin iyiydi.
  • nasıl ayarlıcaz reiz nolur yardım ed çıldırcam :((
  • Değiştirilebilir grafikler uygulamasını kullanarak. (girmek için masaüstüne sağ tıklamanız yeterli)
  • @reiz yüksek performanslı gpu olarak ayarlı diyor ama pc kasıyor anlamadım :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kharon1999 -- 2 Ağustos 2013; 18:19:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creedence Clearwater R.

Değiştirilebilir grafikler uygulamasını kullanarak. (girmek için masaüstüne sağ tıklamanız yeterli)

reiz yüksek performanslı gpu diyor ama yine kasıyor yardım nolurr :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: kharon1999

quote:

Orijinalden alıntı: Creedence Clearwater R.

Değiştirilebilir grafikler uygulamasını kullanarak. (girmek için masaüstüne sağ tıklamanız yeterli)

reiz yüksek performanslı gpu diyor ama yine kasıyor yardım nolurr :(

o zaman sistem kaldırmıyordur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.