Şimdi Ara

ÇİFT ÇIKIŞLI LNB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1.Aşağıdaki resimdeki LNB yi alsam , hem skystar2 ye, hemde receiver a giriş saglayabilirmiyim .
    2.Ayrıca 2 çanak takıp 2 tane bu Lnb den kullansam , yani 1. Çanak Turksat 2.Çanak Hotbird ;

Skystar2 Bilgisayarda Turksat + Hotbird
    TV de Turksat + Hotbird

Bu Lnb bunları yapabilirmi ,ne kadar doğru bilmiyorum ama 0.3 DB olduğu söyleniyor fiyatıda gayet makül...

http://www.karfoshop.com/asp/show_stock.asp?product=RM-45 12 YTL

ÇİFT ÇIKIŞLI LNB

• Resimde görülen çift çıkışlı lnb bu demek oluyor ki 2 ayrı çihazı bağımsız çalıştırabilirsin hem ss2 hem receiverin birbirlerinde bağımsız çalışır
    2 çanak ve bu çanaklardada çiftli lnb ler olursa her iki cihazdada 2 uyduyu seydersin tabiki diseqc kullanarak lnb işin görürü heralde ben next kullanıyorum memnunum ama lnb senin için okadar farketmez heralde
    Aşağıya bir resim koydum işine yarar heralde biraz hızlı çizdim idare edersin

ÇİFT ÇIKIŞLI LNB
  • Teş, kutlu_turk Çok açıklayıcı olmuş eline sağlık ... Avrupa çanağına aşağıdakini alsam demekki işler dahada karışacak varmı kullanan bu olayı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CAMIZBOND -- 4 Haziran 2008; 20:27:47 >
  • Kardeş 7 dolara satıyor metali sadece :) + 2 tanede tekli lnb onların fiyatınıda hesapla
    sen ver 25-30 ytl çiftli lnb al bu kadar teferruat yapma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.