Şimdi Ara

Ciddi Alıntı Sistemi Sorunu (Mobil Değil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir mesajım alıntı yapıldığında cevaplanan mesajlara giriyorum ve ordan konuya giriyorum ancak...
    Forum beni genellikle o konuda alıntı yapılan ilk mesajıma gönderiyor.Yani ilk mesajımdan sonraki mesajlara veya o an alıntı yapılan mesajlara göndermiyor.Bu yüzden dolayı 2 saat boyunca sayfa sayfa hangi mesajımı alıntı yapmışlar diye arıyorum.
    Düzeltirseniz çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 29 Aralık 2011; 18:17:36 >

• aynen ya böyle saçma bişey olamaz. ben alıntı yapılan mesajımı açtığımda direk son sayfada olmak istiyorum ya da en son alıntı yapılan mesajı görmek istiyorum.
    şimdiki hali çok kullanışsız.
  • Adminleri konuya,Citizen'ıda çıktığı yurtdışı tatilinden geri dönüp işini yapmasına davet ediyoruz

Edit : Ciddi olmak gerekirse gerçekten aşırı kullanışsız olmuş acilen düzeltilmeli.
  • Up
  • Up düzeltin artık şunu valla uyuz geldi artık
  • kimse ilgilenmiyor ki
  • UPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP SORUN YETTİ ARTIK SÜREKLİ MESAJ ARAMAK BİRŞEY YAPIN!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 8 Ocak 2012; 23:02:02 >
  • aynı sorun var eskiden böyle değildi citi naptın kimse yookmu
  • YİNE UP BAKIN ARTIK YETER
  • updullah
  • ulan bi kişide okumazmı şu mesajları
  • harbi. özellikle çok sayfalık konularda çok koyuyor bu durum. 105. sayfada kalemler konusu şuan. bi alıntı yapılıyor açıyorum 80 lere dönüyorum. kötü bir durum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.