Şimdi Ara

Chuwi VI8 8' Windows Tablet Ana Konu-Videolu İnceleme (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
7
Favori
13.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gearbestten şu usb hubı aldım. ne hikmetse usbyi taktığımda internete girmiyor cihaz..

http://www.gearbest.com/usb-gadgets/pp_256040.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BES- -- 21 Haziran 2016; 13:36:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar vi8 tabletim yere düştü kırılmadı ama dokunmatiği çalışmıyo nerden dtemin edebilirim link verebilrimsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hllfkr.

Arkadaşlar vi8 tabletim yere düştü kırılmadı ama dokunmatiği çalışmıyo nerden dtemin edebilirim link verebilrimsiniz

www.banggood.com/Outer-Screen-Replacement-Repair-Parts-For-Chuwi-VI8-Super-p-979500.html bu ürünü alabilirsiniz.

• Slm arkadaslar, win8 den 10a guncellerken cihazı kapanan var mı? batarya bitince kapandı acılmıyor, yapılacak birsey varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bratishka

quote:

Arkadaşlar vi8 tabletim yere düştü kırılmadı ama dokunmatiği çalışmıyo nerden dtemin edebilirim link verebilrimsiniz

www.banggood.com/Outer-Screen-Replacement-Repair-Parts-For-Chuwi-VI8-Super-p-979500.html bu ürünü alabilirsiniz.

Hocam orda dış ekran diyo bana dokunmatik lazım ekran da kırık yok ama dokunmatik çalışmıyohttp://m.aliexpress.com/item/32676078156.html bu ürünü almayı düşünüyorum ne dersiniz

• Hllfkr. H kullanıcısına yanıt
    Benim gönderdiğim ürün dokunmatik kısmı zaten, sizin gönderdiğiniz lcd kısmı.
  • quote:

Hocam yanlış anlamış olabilirim benim tabletin camında sorun yok ekranı açtığımda çatlak çatlak görüntü geliyo algılamıyo elimi ama cam sağlam bana ön değil içteki panel lazım sizin attığınız dış gözküüyo

• quote:

quote:

Hocam yanlış anlamış olabilirim benim tabletin camında sorun yok ekranı açtığımda çatlak çatlak görüntü geliyo algılamıyo elimi ama cam sağlam bana ön değil içteki panel lazım sizin attığınız dış gözküüyo

Tableti hdmi kablosuyla bağlayıp çalıştığından emin oldunuz mu ? Çatlak çatlak görüntü dediğiniz ne ? Tabletin içini hiç açtınız mı ?
  • quote:

quote:

quote:

Tableti hdmi kablosuyla bağlayıp çalıştığından emin oldunuz mu ? Çatlak çatlak görüntü dediğiniz ne ? Tabletin içini hiç açtınız mı ?

Fotoda var hocam ekranı açınca kırıklar geliyo kapatınca camda hiçbirşey yok sağlam
    Bu mesaja eklenen görseller:

Chuwi VI8 8' Windows Tablet Ana Konu-Videolu İnceleme Chuwi VI8 8' Windows Tablet Ana Konu-Videolu İnceleme Chuwi VI8 8' Windows Tablet Ana Konu-Videolu İnceleme Chuwi VI8 8' Windows Tablet Ana Konu-Videolu İnceleme

• quote:

quote:

quote:

Fotoda var hocam ekranı açınca kırıklar geliyo kapatınca camda hiçbirşey yok sağlam
    Bu mesaja eklenen görseller:

Chuwi VI8 8' Windows Tablet Ana Konu-Videolu İnceleme Chuwi VI8 8' Windows Tablet Ana Konu-Videolu İnceleme Chuwi VI8 8' Windows Tablet Ana Konu-Videolu İnceleme Chuwi VI8 8' Windows Tablet Ana Konu-Videolu İnceleme

Aynen haklısınız. LCD kısmını almanız gerekiyor. Paylaştığınız ürünü alabilirsiniz heralde.
  • quote:

Aynen haklısınız. LCD kısmını almanız gerekiyor. Paylaştığınız ürünü alabilirsiniz heralde.

Tekrar sağolun hocam heralde dedinizde emin misiniz

Tabletimi satalı 1 yıldan fazla oldu. O yüzden açıp lcd modeline bakamıyorum. O yüzden heralde dedim.
  • quote:

Tabletimi satalı 1 yıldan fazla oldu. O yüzden açıp lcd modeline bakamıyorum. O yüzden heralde dedim.

Hocam ekranı açabilirim sıkıntı yok sadece modele felan bakmak derken biraz açarmısınız

• Arkadaşlar yardımcı olurmusunuz ekran sağlam dokunmatik gelmiyo intten sipariş vericem bi önceki sayfada var link doğru mu

Selam
    Komple ekran var bende , isterseniz aldığım fiyata satabilirim size .
    bende komple ön yüz var (ekran + dokunmatik + cerceve) hocam malum anakartı pert oldu benimkinin teclast candır :D
  • truva249 T kullanıcısına yanıt
    Hocam sipariş verdim sağolun

• Arkadaşlar bende Chuwi Vi8 Ultra Edition modeli var. Kendiliğinden kapanıyordu diye bi kenara koymuştum. Dün kullanayım dedim bir baktım tablet şişmanlamış Bataryası şişmiş içinde, neredeyse patlayacak. Arka kapağı çıkardım da biraz rahatladı ancak bataryasını bulamadım. Satın alan var mı? Nereden buluruz bunun bataryayı?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.