Şimdi Ara

chuwi hi8 pro windows sd kart sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çok müşkül durumdayım lütfen yardım edin. Chuwi hi8 pro tablet aldım. 16gb sandisk mikro sd kart takıyorum cihaza android kısmında sorun yok cihaz görüyor fakat windows kısmında kartı bir türlü gördüremedim. işin içinden çıkamadım.

Aygıt yöneticisinde driver güncelleme yapıyorum zaten güncel diyor. Bu aygıt başlatılamıyor (kod 10) yazıyor. Bu hatayı internette araştırdım fakat çözüme ulaşamadım. Chuwinin kendi sitesinde sd kartla alakalı bios bilmem neyi dosyası vermiş ama nasıl yüklenecek ne yapılacak anlamadım. Hatta linki vereyim 1.kısmın alt tarafında var sd kartla alakalı bişey. Allah rızası için biri yardım etsin lütfen.

http://forum.chuwi.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1157&extra=page%3D1%26filter%3Dtypeid%26typeid%3D4

• problem çözüldü mü, benden de aynı tablet ve aynı problem var
  • Tabletinizin arkasinda yazan seri numarasina gore uygun bios dosyasini indirip tahminimce windows ortaminda exe dosyasini calistirip biosu guncellemeniz gerekiyor

Ben indirip içerigine bakacaktim ama Bios dosyalarinin linkleri calismiyor.elinizde varsa bana link atin dosyanin kurulumu icin bi bakayim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.