Şimdi Ara

Chuwi Hi8 PRO Ürün İncelemesi [84,99$]-[SON:11 ADET] YANIYORR!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
6
Favori
6.014
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sonbahar78

79,99 $ yazıyor şuan...

Ben almak istiyorum ama yurt dışından hiç ürün almadım. Yardım eden biri olsa 2 tane alabilirim...

Fiyat güzel ama 9 - 18 Haziran arası kargo diyor.
  • sonbahar78 kullanıcısına yanıt
    Linki atsanıza bende mi çıkmıyor yoksa ben mi göremiyorum?

Buldum ilk mesajdaki linkle çıkıyor. Normal siteye girince farklı fiyat çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydayd -- 13 Mayıs 2016; 19:10:31 >
  • Güncel Fiyat :,79,99$ olmuș. İlgilenenlere duyurulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hi8 pro sahibi bir kişi ekranın en ve boyunu cetvelle ölçüp yazabilir mi?
  • HITM@N kullanıcısına yanıt
    Hocam cetvel olmadığı için ölçemedim. Ölçüleri sitede mevcutmuş zaten : "21.12 x 12.32 x 0.93 cm / 8.31 x 4.85 x 0.37 inches"
  • DHgunner kullanıcısına yanıt
    verdiğin tüm tabletin ölçüleri. Ben ekranın boyutunu soruyorum.
  • Şu anda chuwi hi10 fiyat olarak çok iyi durumda onada bakmanızı tavsiye ederim.
  • 3-5 gün içinde kargoya veriyorlar. Kaçırmayın derim. Tekrar stoklara girmiș.

• Arkadaşlar bu ürün burda bahsi geçen cihaz oluyor yanlış değilsem. Eğer öyleyse bana 70$ a geliyor. Kargo dahil

http://www.banggood.com/Original-Box-Chuwi-HI8-Pro-32GB-Intel-Z8300-Quad-Core-1_84GHz-8-Inch-Dual-OS-Tablet-p-1051029.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ümit Güzel -- 21 Mayıs 2016; 22:52:22 >
  • Arkadaşlar ürünün wifi performansı nasıl acaba ? kopmalar yaşanıyor mu ?

Hdmi ile televizyona bağlayıp film - dizi vs izlemek için düşünüyorum bu yüzden wifi bağlantısı önemli :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reobig -- 22 Mayıs 2016; 20:10:31 >
  • Önceden bir 7" tablet vardı ekran çok ufak geliyordu.
    O yüzden 8" istemedim ve 10.1" almaya karar verdim.
    Gearbestten sonuçta bir Chuwi hi10 aldım.
    Fiyat performas olarak süper tablet.
    Banggood belki daha uygun olabilir bende gearbest puanları vardı onları kullandım.
    Tablet hi8 gibi 2+32GB değil, 4gb RAM ve 64GB SSD şiddetle tavsiye ederim.
  • aydayd A kullanıcısına yanıt
    Sesi nasıl,pildeyken 1 tb harici disk bağlarsanız düzgün çalışıyo mu?genelde kopmalar olur harici disklerde..olumsuz gördüğünüz yanlar nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sesi yorumlarda zayıf demişler ama bence yeterli , harici disk takmadım, takarsamda pildeyken takmam niye aletin pilini zorlayayım?
    Ekran parlaklığı cok iyi ama Parmak izi kaliyor.
  • Arkadaşlar almak isteyen varsa kaçırmasın, fiyat tekrardan 79,89$.
  • Tekrar 79,99 olmuş... Ben de almak istiyorum ama nasıl alıyoruz? Hiç alış veriş yapmadım... Sırayla tarif edebilir misiniz?

• Tekrardan 79.99$'a düştü, 173 stok var. Kaçırmayın derim.
    Üyelik açın. Linkten sepete ekleyin. "Place order" basın. Türkçe karakter olmadan adresinizi girip, kayıt edin. Ödeme yapın. Bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHgunner

Üyelik açın. Linkten sepete ekleyin. "Place order" basın. Türkçe karakter olmadan adresinizi girip, kayıt edin. Ödeme yapın. Bu kadar.

Gümrük de sorun olmaz değil mi? Genelde 75£ ve 100$ altında sıkıntı olmaz diye biliyorum ama bazıları 75$ üzeri de sıkıntı oluyor gibilerinden şeyler söylüyor. O yüzden biraz çekiniyor gibiyim...

Bir de şarj cihazı uyumlu mu? China ile EU fiyat farklı o yüzden merak ettim. Bu kısım önemsiz mi yoksa uyumlu olması açısından önemli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonbahar78 -- 12 Temmuz 2016; 17:39:04 >
    80$ olduğu için sorun olmaz hocam. 75 euro ve 100 dolar üzeri sıkıntı. Şarj cihazı güç adaptörü dönüştürücüsüyle birlikte geliyor. Çevirici sayesinde EU Plug, yani Türkiye'de kullanılan prizlere takılabiliyor. Sorun yok anlayacağınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHgunner

80$ olduğu için sorun olmaz hocam. 75 euro ve 100 dolar üzeri sıkıntı. Şarj cihazı güç adaptörü dönüştürücüsüyle birlikte geliyor. Çevirici sayesinde EU Plug, yani Türkiye'de kullanılan prizlere takılabiliyor. Sorun yok anlayacağınız.

Tamam o zaman alıyorum... İlk alış verişim olacak. İnşallah sorun olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.