Şimdi Ara

chuwi hi10 pro klavye mausepad sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar klavyenin mausepedinin sağ tarafında aşağıdan yukarı inince klasörler acılıyor. aşağıdan yukarı sürükleyince de denetim masası açılıyor. sizde de aynı sorun var mı bunu nasıl düzelttiniz. ayarlara baktım bir şey göremedim. yardımlarınzı bekliyorum

• Sağ altta mousepad'in kısayolu olmalı. Onun ayarlarından değiştirilebiliyor olması lazım. 3 parmakla pencere geçişi, 4 parmakla bildirim merkezini açma gibi kısayolların ayarlarının olduğu kısımda bahsettiğiniz ayar da olmalı.
  • Biyturs_OnSr kullanıcısına yanıt
    Malesef hocam klavye programı yüklü değil yani simge gözükmüyor. Program yok klavye için. Acaba herhangi bir klavye programı yüklesek olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haziranyagmuru kullanıcısına yanıt
    Farenin programı olması lazım. Synaptics markadır muhtemelen. Denetim Masası -> Fare -> Donanım, bu kısımda Synaptics ile alakalı bir şey yazıyor mu ?
  • Biyturs_OnSr kullanıcısına yanıt
    HID uyumlu fare. yazıyor üç tane üretici microsoft . Konum usb giriş aygıtı üstünde. Falan yazıyor ekstra klavyeye takılı ya acaba ondan mı

• Bu tabletten alacağım.

Acaba Windows Android otomatik güncelleniyormu?

• Ghaneli G kullanıcısına yanıt
    Otomatikten kastınız ne bilmiyorum hocam ama normal android gibi market var kurulum normal oluyor yani farklı bir şeyi yok

• haziranyagmuru kullanıcısına yanıt
    Windows ve Android sistemi güncelleme yapıyor mu?

Windows 10 güncellemesi geliyor mu? Aldığın gibi duruyor mu?

• Ghaneli G kullanıcısına yanıt
    Geliyor evet.

• Arkadaşlar bu tabletin klavyesini ayrıca sipariş verdim.İlk geldiğinde sorun yoktu ama yaklaşık bir hafta sonra bazı tuşlara basınca klavye bağlantısı otomatik kopup tekrar bağlanıyor iki üç saniyeliğine devredışı kalıyor haliyle.FN tuşu, Türkçe karakterlerin olacağı noktalama tuşları ve üstteki F1-F9 arası tuşlarda yapıyor genelde.Çözümü nedir acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.