Şimdi Ara

Chrysler Stratus-Cirrus-Breeze kullanıcıları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
2
Favori
39.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Chrysler 300m almayı düşünüyorum arkadaşa tecrübe eden bilgi sahibi olan arkadaş varsa deneyimlerini bilgilerini paylaşabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alibuber kullanıcısına yanıt
    300m kasası simdi üretilse direkt alaapım araçtır. Piyasada temiz bılman imkansız artık. Temiz bulursan al düşünmeden

• quote:

Orijinalden alıntı: Attorney58

300m kasası simdi üretilse direkt alaapım araçtır. Piyasada temiz bılman imkansız artık. Temiz bulursan al düşünmeden

240000 km buldum bi tane siyah renk iç bej deri tramer kayitlarina ulastim plaka ile kazasi görünmüyor tabi resmi olarak arkadaş 19.5 istiyo. En merak ettiğim buvaracatin kronik sorununun olup olmaması

• Kronik sorunu yok endişe etme. Yalnız zamandan ötürü deri koltuk yıpranması, plastik aksamlardaki deformansyon, alt takımlarda özellikle egzoz gibi parçalardaki kararma bozarmalar bu tip şeylerle karşılaşacaksın. Motor km si de iyi baktır, gördüğüm lafarıyla bir araçta motora anahtar değince daha dikiş tutmuyor. Piyasa 10 bin km yapmış sıfır motorlu araçlarla dolu hepsi satışta

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar herkese bugün satış için ilan verilmiş 1997 model 2,5 lx model bir araç var biraz masrafı var ön takım kaporta vs 8 bin tl fiyat yazılmış sizce değerlendirilebilir mi yoksa altından kalkılmaz mı bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum teşekkürler
  • Beyler 2008 Chrysler Sebring için orjinal Mopar Amortisör bulamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı? Sanırım son çare ebaydsn alıcam

• Howlin Wolf kullanıcısına yanıt
    Ankara doğan oto ya da akota sordunuz mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Attorney58

Ankara doğan oto ya da akota sordunuz mu

Sadece internetten baktım hocam.

• Merhaba,

1997 model Chrysler Stratus aracım var, periyodik bakıma sokmak istiyorum. İstanbul'da önerebileceğimiz özel ya da yetkili servis var mı? Ya da iyi bir usta.
  • Merhaba Chrysler Stratus ve Cirrus arasında fark var mı?Parça sıkıntısı yaşıyorum.Yurtdışı sitelerde Cirrus modeli için var.Yardımlarınız bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 14092012 -- 30 Eylül 2014; 13:55:41 >
  • ibrahimkent kullanıcısına yanıt
    aradan bir yıl geçmiş, aynı sorun bende de var,, nasıl giderdiniz. ve ayrıca klima filtresi aracın neresinde bulunuyor

@ibrahimkent
  • Sıcak hava konusundan bahsediyorsunuz.Aynı sorun bizde de var.Bir sene önce aldık arabayı lpg var sıcak hava konusu sorununu çözemedim.

• Chrysler stratus 2.0 Almayi düşünüyorum sizce nasıldır? ?

• Selamlar arkadaslar

• Konuyu açanlar kaybolmuş adam 4-5 senedir foruma girmemiş bilgi almak güç..
  • Parça ve tamir konusunda yardımcı olabilirim biri 1997 biri 1998 olmak üzere iki adet stratus 2,5 lxi otm vites sahibiyim 98 model olanaracımın motorunu komple sıfırladım piston subab takımı subab yayları contaları keçeleri filtrleri zinciri distributor aks buji ve kabloları far ve aynaları fren balatalarını bütün parçalarını avusturya viyena dan getirdim. Zaten bildiğiniz gibi fabrikasıda orada. Fakat ebay den de satın aldıgım parçalar oldu. Küllük çakmak, orj infinty anfi ve hoparlör takımı sis farları gibi ekipmanları ebayden aldım aracın canada ve avrupa olmak üzere versiyonları üretilmiştir. Keyifli sağlam bir araçtır. Benim araçlarımda lpg yok fakat suan şehir içinde istanbul trafiğinde kadıköy nişantaşı arası yaklaşık 100 km de 14lt / 18lt arası yakmaktayım. Lpgli olarak yaklaşık 2 sene önce bir arkadasıma aldırdım yaklaşık 80,000 kmdir sorunsuz kullanmaktadır. Arac biz aldıgımızda 125,000 km deydi lpg yi 140,000 de biz taktırdık. Suan 15/17 lt yakmaktadır şehir içinde uzun yolda 90km sabit hızda 12lt lere kadar düşmektedir. Aracın motoru mitsubishi motoru v6 versiyonu olan araçtır. Kronik bir problemi yoktur. Sadece masraftan kaçmayıp gerekli periyodik bakımını yaptırarak senelerce keyifsiz binilecek bir aractır. Konfor olarak 2006 mercedes e200 komprosor ile aynı diyebilirim. Temizini bulup alırsanız uzun zaman keyifle binersiniz. Fakat oynanmış olanına sakın bulaşmayın basınız ağrıyabilir. Bana soru ve sorunlarınızı yazarsanız geri dönüş yaparım numaram 0533 301 12 34 akif sadece whatsupdan yazarsanız ben sizi ararım işim gereği sahaba kadar calışıyorum gündüz uyuyorum

• Merhaba arkadaşlar formu tamamen okudum bir araç var ANTALYA da sıkıntı olur mu Ankara İstanbul da ustalardan bahsedilmiş Fiyatlar uçmuş önceye göre ilan no 309705617 cevap yazarsanız sevinirim

• Merhaba arkadaşlar 1 hafta önce 2000 model stratus aldım çok güzel makine öncelikle tavsiye radyosu arada gidip geliyo birde cd changer cd oldugu halde okumuyo acaba bir fonksionel düğmemi var yoksa bozukmu bilgi verebiliRMİSİNİZ
  • bu aracı kullanmak nasip olmadı...ama çok merak ediyorum...
  • Bende de 96 model gürcü plaka caprio sebring 2.5 . 6 silindir olanından var. Şuan bende distribütör atesleme yapmıyor ondan biraz sıkıntı yaşadım. Şuan Turkiye de Samsundayim ama isim gereği Gurcistan da kalıyorum. Orada bunun parcalari 2.el olarak mevcut. Bende parçamı oradan tedarik edeceğim. Gümrük kapılarının açılmasını bekliyorum. 3 Ağustosda açılacağı söyleniliyor. Nasip olursa gideceğim. Sizin de ihtiyacınız olan parçalardan size de yardımcı olmaya çalışabilirim. 0543 522 02 04 bu numaradan whatsaap ile iletişim kurabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeki keleş -- 16 Temmuz 2020; 20:57:0 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.