Şimdi Ara

Chromium tabanlı tarayıcılar hakkında.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • azizfikri (4 mesaj) hiddencat (1 mesaj) Le Citron (1 mesaj) mahmut716 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> İnternet >> Chromium tabanlı tarayıcılar hakkında.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    914 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Chromium tabanlı tarayıcı deniyor, açık kaynak kodlu deniyor. Google bu tarayılardan izleme filan yapabilir mi?

|
    |
  • Yarbay
    8302 Mesaj
    diyelimki evet, ee sonra ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    914 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Şaka mı yapıyorsun?
    |
    |
  • Çavuş
    65 Mesaj
    uzmanı değilim konunun ama,bırak seni izlemeyi,......

bunlar insanlığı maddiyat uğruna sömürmek,insani olarak da zayıflatmak için and içmişler resmen.hangi organizasyona istihbarat eliyle finansman yatırımı yapılıyorsa bil ki amacı dışında kullanılıyordur.buna sosyal medya organizasyonları ve chrome vs dahil.

bu arada yeni konu açamıyorum error veriyor siteniz.bir sorum olacak.yaklaşık 3 gündür chrome'da büyük bir sorunum var.sanırım bu 3 günde yeni güncelleme yaptılar bundan dolayı oluyor.standart olarak 4-5 tane youtube sekmesi açık olur benim chrome'da,her açışımda otomatik gelir bunlar.hepsi de müzik yayını yani.problem şu, 3 gündür bu sekmelerden herhangi birinde müzik çalarken 20-30 dk sonra müzik kesiliyor,ekranda o dönme işareti çıkıyor sonsuza kadar,diğer sekmeler de çalışmıyor,ayrıca başka sitelere de giremiyorum,yokluk yaşatıyor yani sonsuz bir evrende.kapatıp tekrar açıncaya kadar browser iptal durumuna geçiyor.diğer browserlarımda hiçbir problem yok.brave'de sorunsuz çalıyor müzik.
    bunu yaşayanlar bildirirse sevinirim,problemin chrome'da olduğunu düşünüyorum

• Yüzbaşı
    914 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Chrome kullanmıyorum. Hiç başıma gelmedi.
    |
    |
    Le Citron kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    205 Mesaj
    Hayır. İsteyen Google'dan bağımsız olarak istediği gibi değiştirip kullanabilir, Google'ın bir dayatması yok. Chrome, Chromium tabanlı farklı bir tarayıcı tıpkı diğer Chromium tabanlı tarayıcılar gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiddencat -- 8 Ocak 2020; 2:33:1 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    914 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Teşekkür ederim.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.