Şimdi Ara

Chrome Reklam Engelleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba chrome kullanıyorum haber sitelerinin bile yanında reklam çıkıyor bunu nasıl engelleyebilirim ? Ccleaner kullanıyorum onlada temizlik yaptım ama yinede olmadı....

• https://chrome.google.com/webstore/detail/ublock-origin/cjpalhdlnbpafiamejdnhcphjbkeiagm?hl=tr
    chromeden bu siteye gir Chrome eklenti olarak ekle o kadar kalanı o halleder.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,

AdGuard reklam engelleyici tarayıcı eklentisini kullanmanızı tavsiye ederim. Türkçe siteler için kendi özel filtersi bulunmaktadır. Bu sayede Türkçe sitelerde diğer reklame engelleyicilere göre daha iyi bir filtreleme ve reklam engelleme yapabilmektedir. Video reklamlarını, sürekli yanıp-sönen .gif reklamlarını, Facebook, Twitter sitelerindeki reklamlara kadar sitelerdeki her türlü reklamı engelleyebilir.

https://chrome.google.com/webstore/detail/adguard-****er/bgnkhhnnamicmpeenaelnjfhikgbkllg

Eklentiyi kurduktan sonra ayarlardan İngilizce filtre + Casus engelleme filtresi + sosyal medya filtresi + Can sıkıcı öğeler filtresi ve Türkçe filtreyi etkinleştirin.
    Sitelerin tertemiz açıldığını göreceksiniz. Özellikle dizi-film sitelerinde çok başarılı olduğunu deneyerek görmelisiniz.

AdGuard ile ilgili sorunuz ve merak ettiğiniz konular için AdGuard ANA KONU üzerinden soru sorabilirsiniz. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

AdGuard kurduktan sonra reklamları hala görmeye devam ederseniz, bana yazın gerekli raporu oluştururuz.

Teşekkürler,

• quote:

Orijinalden alıntı: lugo_cloud

Merhaba,

AdGuard reklam engelleyici tarayıcı eklentisini kullanmanızı tavsiye ederim. Türkçe siteler için kendi özel filtersi bulunmaktadır. Bu sayede Türkçe sitelerde diğer reklame engelleyicilere göre daha iyi bir filtreleme ve reklam engelleme yapabilmektedir. Video reklamlarını, sürekli yanıp-sönen .gif reklamlarını, Facebook, Twitter sitelerindeki reklamlara kadar sitelerdeki her türlü reklamı engelleyebilir.

https://chrome.google.com/webstore/detail/adguard-****er/bgnkhhnnamicmpeenaelnjfhikgbkllg

Eklentiyi kurduktan sonra ayarlardan İngilizce filtre + Casus engelleme filtresi + sosyal medya filtresi + Can sıkıcı öğeler filtresi ve Türkçe filtreyi etkinleştirin.
    Sitelerin tertemiz açıldığını göreceksiniz. Özellikle dizi-film sitelerinde çok başarılı olduğunu deneyerek görmelisiniz.

AdGuard ile ilgili sorunuz ve merak ettiğiniz konular için AdGuard ANA KONU üzerinden soru sorabilirsiniz. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

AdGuard kurduktan sonra reklamları hala görmeye devam ederseniz, bana yazın gerekli raporu oluştururuz.

Teşekkürler,

Süper bir programmış herhangi bir sıkıntım kalmadı teşekkür ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: oist

quote:

Orijinalden alıntı: lugo_cloud

Merhaba,

Teşekkürler,

Süper bir programmış herhangi bir sıkıntım kalmadı teşekkür ederim...

Merhaba,

Beğenmenize ve sorununuzun çözülmesine sevindim. Herhangi bir sitede engellenmemiş reklam görürseniz, eklenti simgesine tıklayarak "site hakkında sorun bildir" seçeneğini kullanın ve formu doldurun. Kısa süre içinde gerekli reklam engelleme kuralı uygun filtreye eklenecektir.

Reklamsız günler,
    iyi forumlar,

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.