Şimdi Ara

Chrome Kasma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün Windows 10' a geçtim Chrome kasmaya başladı 2 hafta önce format atıldığında win7de de aynı sorun oldu ama çözüldü, eklentilerde devre dışı bırakmayı denedim düzelmedi ve sadece youtubede videolarda kasıyo facebooktaki viceolarda filan sorun yok microsoft edgede de hiçbi sorun yok

• HTML5 oynatıcıda da sorun var mı? HTML5 oynatıcıyı kullanabilirsiniz.https://www.youtube.com/html5
  • ''Şu anda mümkün olduğu durumlarda HTML5 oynatıcı kullanılıyor.'' diyor dün win7 ye geri döndüm düzgündü şuanda da ufak tefek takılma ve tam ekranda sorun var flash player ve java günce eklentilerde de bi tane flash player var bakmadığım yer kalmadı ekran kartım da Radeon HD5550 1GB en azından internette video izlerken sorun çıkarmaması gereken bi ekran kartı diye düşünüyorum ve 3 GB (2+1) ram var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arslan97 -- 5 Ağustos 2015; 1:28:08 >
  • O sayfadan HTML5 oynatıcı yerine Varsayılan video oynatıcısını seçince değişiklik oluyor mu?
  • Herhangi bir şey seçilemiyo o sayfada veya ben yapamadım
  • Resimdeki düğme görünmüyır mu?
     Chrome Kasma Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhaba50 -- 6 Ağustos 2015; 12:07:45 >
  • Görünmüyo bende böyle
     Chrome Kasma Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arslan97 -- 6 Ağustos 2015; 22:39:24 >
  • Biraz araştırdım. Chrome'da o seçenek çıkmıyormuş. Ben Firefox kullandığımdan dolayı o görünüyormuş. Şu eklentiyle Youtube'un Flash kullanması sağlanabiliyormuş.https://chrome.google.com/webstore/detail/disable-youtube-html5-pla/enmofgaijnbjpblfljopnpdogpldapoc
    Bunu kurarsanız sorunun çözüleceğini düşünüyorum. Chrome'un HTML5'i daha doğru düzgün desteklemediğini görmek üzücü. Chrome güncellenip sorun çözüldüğünde eklentiyi devredışı bırakıp HTML5'i kullanmanızı tavsiye ederim. Flash player oldukça fazla açık barındırıyor. Güvenlik için Flash'tan uzak durmak gerek.

• Maalesef kurduğumda kasma daha çok arttık küçük ekranda dahi kastı sanımırım kolay kolay çözülmiyecek bu sorun yardımların için çok teşekkür ederim
  • Flash player güncel mi?
  • Güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.