Şimdi Ara

CHROME İLE TAM EKRAN VİDEO İZLEME SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
18.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2-3 güne kadar tam ekran izlediğim videolar artık tam ekran modunda takılıp donmaya başladı acaba dedim pc ye has bi sorunmu Mozilla ile denedim orada hiç bir sorun yok tam ekran modunda videolar problemsiz seyredebiliyorum chromu kaldırıp tekrar yüklesem problemi çözermiyim ?

• ayı sorun bende de başladı son 2 gündür devam ediyo. chromu yeniden yükledim bişey değişmedi. ayrıca videonun üstüne sağ tıklayıp donanım hızlandırma özelliğini de kapattım bi şey değişmedi.
  • evet aynen ben de dün fark ettim mozilla, opera, safari, ie ile de denedim hata chrome ile alakalı diğerlerinde herhangi bir takılma olmadı...
  • chrome://plugins/ adresine git,sağ üstte "ayrıntılar" tıkla , flash altındaki PepperFlash yazanı devre dışı bırak,sorun çözülüyor .. kaynakhttp://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20120802024254AAFgtIX
  • quote:

Orijinalden alıntı: allofsins

chrome://plugins/ adresine git,sağ üstte "ayrıntılar" tıkla , flash altındaki PepperFlash yazanı devre dışı bırak,sorun çözülüyor .. kaynakhttp://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20120802024254AAFgtIX

donanaimhaberi bu yüzden seviyorum.... teşekkür ederim. sorunu hemen çözüverdi.

birçok sitede sadece donanimhizlandirmanin kapatılmasını yeteceğinden dem vurmuşlar, ama işe yaramıyordu...

• şimdilik sıkıntı yok gibi... baya çözüm aradım... diğer tarayıcıları denedim inanın chrome yerine geçmiyor..
  • quote:

chrome://plugins/ adresine git,sağ üstte "ayrıntılar" tıkla , flash altındaki PepperFlash yazanı devre dışı bırak,sorun çözülüyor .. kaynakhttp://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20120802024254AAFgtIX

eywallah sağolasın kaç günden beri dizi izleyemiyordum
  • arkadaşım sana ne kadar teşekkür etsem azdır o ecnebi sitesindekine de şükranlarımı sunarım efendim tam bir aydır muzdarip olduğum bu konudan beni kurtardığınız için o kadar mutluyum ki sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senaydn -- 7 Eylül 2012; 23:46:38 >
  • bende çözülmedi ya :s neden böyle oldu ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: nelanbuuu

şimdilik sıkıntı yok gibi... baya çözüm aradım... diğer tarayıcıları denedim inanın chrome yerine geçmiyor..

bende firefoxtan chroma gecmistim ki hala chromdayim ama birkacgundur maxthon 3 test ediyorum cok zalım cikti bir ara dene derim:)
  • quote:

Eyvallah kardeşim... Sorun çözüldü..
  • Arkadaşlar merhaba. Bende youtube izlerken tam ekrana bastığımda hiçbir sorun olmuyor. Ancak diğer hiçbir sitenin videosunu tam ekran izleyemiyorum. örneğin dailymotion, alkislarlayasiyorum vs. Videoları oynatıyor fakat tam ekran ikonuna bastığımda hiçbir şey olmuyor... İnternette ingilizce kaynaklar dahil çok aradım taradım çözümü bulamadım.

internetteki hemen hemen bütün çözümler youtube üzerine. bende ise tam tersi. youtubeda sorun yok diğer hepsinde sıkıntı var. lütfen anlayan uzman arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum. şimdiden teşekkürler.
  • sorunu çözebildim birilerine faydası dokunur diye yazayım:

youtube'un tam ekran çalışı diğerlerinin çalışmamasının sebebi youtube'un adobe flash player ile değil html5 ile çalıştırması olduğunu keşfettim öncelikle. Daha sonra flash player üzerine odaklandım. tarayıcı geçmişini çerezlerini vs komple temizledim. flash playerı komple kaldırdım. sonra sitesine girip tekrar yükledim. yine olmuyordu ancak chrome://plugins adresine girip flash player ile ilgili kısmı "her zaman çalışmasına izin ver" diye işaretleyince kapatıp tekrar denedim. şu an çalışıyor.
  • Bu sorun bilgisayarda mı oluyor sizde? Bende ipadde oluyor. Çözümü aynı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.