Şimdi Ara

CHP otobüsünden tanzim satışa gönderme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
1
Favori
15.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki.üstte attığın resimde 1 lira hıyarı 9 liraya satanlara ses etmediğimizi söylüyorsun.
    Olum siz şakamısınız.devlet benmiyim? Zamanında çözüm süreci diye pkklı piçlere ellemeyen devlet şimdi nasıl oluyorda hiç eylem yaptırmıyor?
    Yani koskoca devlet aracılara çözüm bulamıyorda suç bizim mi oluyor.hain biz mi oluyoruz.?
    He sen sayın akıllı herif.sen önce şunu sorgula 50 bin liralık fabrika çıkış fiyatı olan araba nasıl 150 bine satılıyor.bunlarda mı aracı yoksa devlet vergi mi köklüyor
    Salatalık alırken cebini düşünürsünde telefon araba alırken nereni düşünürsün ( DÜŞÜNEMEDİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpion3560 -- 21 Şubat 2019; 11:29:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

Bu topraklarda 72 millet bir arada yaşadı yine de yaşamaya devam eder ama üzerinde yaşadığı topraklardaki insanlara hakaret eden saygısızlık yapan kişi babamda olsa yeri yok bu topraklarda , defolup gider, Milletin cebindeki paraya göz diken, ona yardım yataklık yapan her türlü desteği veren kişilerde er geç aldığı kazandığı o paranın hayrını ya hastanede ya da bir parça kefen ile öder,

Gelelim konuya

Siz bu soysuzlara bir gram kaf etmeyin devletin çözümüne laf edin, biz sizi gayet iyi tanıyoruz, zamanında halk ekmek ile ekmek fırsatçılığı yapanlara gerekli dersi veren devlet şimdi de bu sebze meyve konusunu kökten çözecek Allah'ın izniyle.

Akdeniz'e yetişen meyve sebze değil Türkiye ye dünyaya yeter.
    Şuna diyecekleri tek bir kelimeleri dahi olduğunu sanmıyorum utanmadan bedava patates soğan dağıtacaklarını söyledi ama yok ya şimdi çıkar bunların şizofrenleri tarım bitti ülke battı bıt bıt konuşur.

• ldr1907 kullanıcısına yanıt
    trollemeye ara vermiş gibi gördüm seni.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heliosaga -- 21 Şubat 2019; 14:51:46 >
  • İmamoğlu bugün Beykoz'da "Tanzim satış bizim projelerimiz arasında var." demiş
  • İyi güldüm valla O zamanlar dalga geçiyorlardı millet sırada bekliyor diye şimdi durumumuz daha içler acısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: atmaca57

İmamoğlu bugün Beykoz'da "Tanzim satış bizim projelerimiz arasında var." demiş
    Neden acaba ? Hiç sordun mu kendine niye tanzim satışı yapıyoruz diye ? Sormadın .
    Çünkü düşünebilmen için bazı şeyleri fanatikçe savunmaktan vazgeçmen gerek.

Hükümet x party olsun bu tanzim satışları olacak. Ekonomi berbat. Üretim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 21 Şubat 2019; 17:38:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Yok patatesçi değil patlıcancı oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • chp misyonu ve karakterini tanımlayan bir aksiyon olmuş.
    böyle yaptıkça sandıkda yediğiniz şamarların sonu gelmeyecektir.
  • Cehape gelirse 1 liradan domates yiyecez sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

Halkın partisi halkla dalga geçiyor! Belki kendi secmenide var orda. Bunları Allaha havale ediyorum!

Millet soğanı patatesi 5 liradan yiyecek ama bu saygısızlığa tokadı yine patlatacak!
    Yav he he
  • chp 140.000.000 tl
    mhp 70.000.000 tl

seçim yardım parası aldı

hangi parti türkiye ye bir parti kurdu ?

3 milyona kimya fabrikaları kuruluyor

başa gelmelerine gerek yok niyet önemli niyetini seçilmedende gösterebilirsin

not: akp li değilim
  • chp misyonunun bu denli olduğuna taa oralardan sen karar veremezsin.
    siz de beton yemek istemedikçe bu zamlar düşmeyecek.
  • yazık insanlarla dalga geçiyorlar. birde bunu marifetmiş gibi paylaşıyorlar. sonra oy bekliyorlar insanlardan. siz nah alırsınız bu milletten oy!

chp türkiye ye çözüm üretemeyen bir parti olarak kapanıp gidecektir. kemal kılıçdaroğlu da koltuğuyla beraber emekli olur artık.

böyle devam edin yıllardır sergilediğiniz aynı kalitesizliğinizle başarılar
  • biz ona kapak değil aşağı seviye diyoruz . sizin seviyeniz en çok bu kadar kalitesizlik yapar. Seçimde de niye kaybettik ya demezsiniz siz orada beyin çalışmıyor mürekkep uçtu oy çalındı dersiniz. Utanmadan birde konu açıp gülüyorsunuz.

ya bu nasıl halktan kopuş bu nasıl halkı aşagı görme seçimden seçime ağlıyorsunuz seçm bitiyor ağladığınız halka hakaret ediyrosunuz. Nasıl bir kişiliksizlik nasıl bir omurgasızlıktır bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rockmania01 -- 21 Şubat 2019; 20:7:22 >
  • İyi yapmışlar. 5 liralık şeyi 2 liraya al, vergiler, zamlar artınca aaa bu neden böyle oldu de sonra. Madem gıda teröristleri var yakalasınlar ifşa etsinler. Demek ki yok.. Seçim öncesi gaz alma bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

Bu topraklarda 72 millet bir arada yaşadı yine de yaşamaya devam eder ama üzerinde yaşadığı topraklardaki insanlara hakaret eden saygısızlık yapan kişi babamda olsa yeri yok bu topraklarda , defolup gider, Milletin cebindeki paraya göz diken, ona yardım yataklık yapan her türlü desteği veren kişilerde er geç aldığı kazandığı o paranın hayrını ya hastanede ya da bir parça kefen ile öder,

Gelelim konuya

Siz bu soysuzlara bir gram kaf etmeyin devletin çözümüne laf edin, biz sizi gayet iyi tanıyoruz, zamanında halk ekmek ile ekmek fırsatçılığı yapanlara gerekli dersi veren devlet şimdi de bu sebze meyve konusunu kökten çözecek Allah'ın izniyle.

Akdeniz'e yetişen meyve sebze değil Türkiye ye dünyaya yeter.
    Bu ülkenin cumhurbaşkanı ülkeyi dengeleyemiyorsa dizginleyemiyorsa demek ki o makamı kesinlikle haketmiyordur bunları dizginlemek ve dengelemek benim görevim değil heralde devletin ve hükümetin görevi Demek ki cumhurbaşkanınız Görevini yerine getiremiyor o zaman o makama neden seçiyorsunuz veya yetkiler veriyorsunuz Tanzim sadece seçim göstermeliği o fiyatlar yine artmayacak mı sanıyorsunuz ? Zam üstüne zam bindiriyorlar habire benzini saymıyorum bile her gün zam geliyor ona zaten

Habire almanya kıskanıyor neymiş efendim tüm ab ülkeleri bizi kıskanıyormuş ula neyin varda neyini kıskansın adamlar senden 500 kat gelişmiş ülkeler halinde İç savaş olan Suriyenin parası bile tl den daha değerli oldu

Bu milletle dalga geçilmesinde ne yapılsın şimdi sen söyle cidden o kadar komik bir zekası varki her şeye rağmen hala akp'ye oy atan kişilerin Kadının biride sebze fiyatları için allahı suçluyor varmı böyle bir şey dalga geçilcek insanlarsınız dahada ileri gidemezsiniz zaten

Şahsen ben Chp nin veya başka bir partinin yerinde olsam oraya bir dev ekran koyar Sebze fiyatları için Allahı suçlayan kadını ibretlik olarak izletirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken54 -- 21 Şubat 2019; 21:18:44 >

• Nerdesin ben dahil senden cevap bekliyoruz? Şu kıbrıs konusunu aç bakalım bi
    Şu sebzeye gelince cebini düşünen,sahte vatancılık oynayan sen ,fabrika çıkışı 140 dolar olan telefonu nasıl burda 2500 e alıyoruz bir söyle bakalım,veya araba fiyatlarını

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.