Şimdi Ara

Chippin uygulaması ile 50 TL değerinde Chippin (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.915
Cevap
86
Favori
106.970
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Chippinin Facebook ve Instagram sosyal ağlarında bulunan hesaplarına yorum yapılacak sesimizi yeni kampanya yapmaları için duyuracağız kimler bize destek olacak.Facebook hesapları olan arkadaşların desteğini bekliyoruz.MH aradığımda çok istek olursa yeniden kampanya olabilir dediler.Merkezden hayır diye bir cevap gelmedi yani sesimizi duyurmamız lazım.Kimlet bizle?
  • Orijinalden alıntı: katilmakassx

Arkadaşlar Chippinin Facebook ve Instagram sosyal ağlarında bulunan hesaplarına yorum yapılacak sesimizi yeni kampanya yapmaları için duyuracağız kimler bize destek olacak.Facebook hesapları olan arkadaşların desteğini bekliyoruz.MH aradığımda çok istek olursa yeniden kampanya olabilir dediler.Merkezden hayır diye bir cevap gelmedi yani sesimizi duyurmamız lazım.Kimlet bizle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.ereneren -- 18 Aralık 2016; 10:08:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • katilmakassx kullanıcısına yanıt
    Puanlarımı kullandım ama yine yeni hesap veya fiş kampanyası başlarsa katılırım. O yüzden varım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam amacımız da o zaten nasıl yüklenmeyen chippinleri sesimizi çıkartıp yüklettiysek onun gibi yine bu kampanyayı yaptırırız diye düşünüyorum.

• 1T2K sitesinden. Chippinim kadar alışveriş yapmaya çalışıyorum kredi kartida tanimli hesapta ödeme ekranında isleminiz yapılıyor yazısı dönüp duruyor ödemeyi almıyor.
    Sebebi ne olabilir.

• Merhaba, şuan Chippin’le ilk mobil ödemeni yap 20 TL kazan kampanyamız var. Yakın zamanda Fiş ya da arkadaş daveti kampanyamız olmayacak. Sevgiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tg3820089

Merhaba, şuan Chippin’le ilk mobil ödemeni yap 20 TL kazan kampanyamız var. Yakın zamanda Fiş ya da arkadaş daveti kampanyamız olmayacak. Sevgiler.

Yaw he he
    Olmamış
    Önceki mesajlarına baktım yardım dileniyon

• Siz olayı çok yanlış anlamışsınız ben chippin yetkilisinin bana yazdigi cevabı kopyala yapıştır yaptım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

1T2K sitesinden. Chippinim kadar alışveriş yapmaya çalışıyorum kredi kartida tanimli hesapta ödeme ekranında isleminiz yapılıyor yazısı dönüp duruyor ödemeyi almıyor.
    Sebebi ne olabilir.

Beyler fikri olan yok mu

• yirthan kullanıcısına yanıt
    ödemeyi pc de aç chippin numaranı gir, telefonda şimdi ödemeye tıkla 2 si senkronize olacak telefon da chippin harca çıkınca tıkla , bütün işi aslında telefon yapıyor , pc de bişiyi onaylamayacksın , ilginç ama ödeme böyle. Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: chupakabra__

ödemeyi pc de aç chippin numaranı gir, telefonda şimdi ödemeye tıkla 2 si senkronize olacak telefon da chippin harca çıkınca tıkla , bütün işi aslında telefon yapıyor , pc de bişiyi onaylamayacksın , ilginç ama ödeme böyle. Saygılar.

Teşekkürler deneyeyim.
    Edit. Çok sağol sayende becerebildim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yirthan -- 19 Aralık 2016; 16:45:25 >
  • kutu koruma bandı yırtık gelen oldu mu?
  • Amcui kullanıcısına yanıt
    arkadaş doğru yazmış.

chippin davet, yeni üyelik vs kampanyaları tekrardan olmayacak. Hopi gibi alışveriş yaptıkça puan kazandırma kampanyaları olacakmış.

belirli bir kotaları var sanırım o dolduğu için artık bu tarz kampanya olmaz. Hopide şuan yoklara oynuyor ilk zamanlar bol keseden vermişti.
  • Teşekkürler Chippin !!!

Chippin uygulaması ile 50 TL değerinde Chippin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SlimShay -- 19 Aralık 2016; 23:14:55 >
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Hopi düzgün markalarla çalışıyordu bu abuk subuk restorantlarla spor salonlarıyla bilmem neyle çalışıyor.
    Nasıl hedefleri var acaba. yukarıda paylaşmış adam yaklaşık 10bin tl si demek ki 1 kişiye gitmiş ne güzel hedef tutturmuşlar ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 19 Aralık 2016; 23:18:32 >
  • SlimShay kullanıcısına yanıt
    FotoğrafIn yarısı çıkmamış , diğer 3 ü nerde :))

İşin şakası tabi ki erken uyanıp anormal sayıda üye yapan , zamanın da %30 la piyasada ki bütün chippin leri toplayan arkadaşlara Tebrikler

• quote:

Orijinalden alıntı: chupakabra__

FotoğrafIn yarısı çıkmamış , diğer 3 ü nerde :))

İşin şakası tabi ki erken uyanıp anormal sayıda üye yapan , zamanın da %30 la piyasada ki bütün chippin leri toplayan arkadaşlara Tebrikler

Birisi elimde diğer ikisi kapalı kutu :)

Teşekkürler :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende sene sonu kampanyaları ı bekliyorum. Yaklaşık 700TL var bakalım... İyi bir kampanya görürsem alırım harcadım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tura kuyumculuktan daha önce alım yapan varsa bana bi yardımcı olabilir mi.nerden nasıl ödüyoruz karekodlu bi sayfa çıkıyor donrası bi gelmedi
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.