Şimdi Ara

Chip Online Sonsuz Macera Elması Dağıtıyormuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Facebook sayfamda chip online RSS leri alıyorum. bu sabah kötü bir haber gördüm.. Binlerce elmas dağıtıyorlarmış

Hemen yorumladım;

quote:

Böyle çıkarcı bir firmayı desteklediğiniz için size de yazıklar olsun!!! EU serverından Türk IP lerini "zorla" BAN lattıklarını biliyorsunuzdur. Bunu haber yapmadınız, bari destek vermeyin..

Tamamen G1 ün ticari oyunları amacı ile binlerce Türk ün zamanını, emeğini hatta parasını tabiri caizse çalan, oyuncuya değer vermeyen bir firmaya CHIP nasıl destek verebiliyor anlayamıyorum. Lütfen insanlara doğruları gösterin ve G1 ün yaptığını yapmayın ve Türk oyun severlere seçim şansı bırakın.

Demek istediğim bakın bu firma böyle bir politika izliyor. İster oynayın ister oynamayın deyin. Onların yaptığı gibi EU da oynayamazsınız YASAK demeyin !!!

Yorumu yolladıktan bir kaç dakika sonra silindi !!!! Anlayabilmiş değilim Türkiyede neler oluyor?

NOT: Türk IP ban ı hakkındaki konu burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarikvarol -- 1 Haziran 2010; 16:27:11 >

• Yahu adamlar alacakları reklam parasına bakıyor, sonuçta chip greenpeace değil, kendilerini boğaz köprüsüne zincirlesinler...
  • Öyle belki ama marka olmuş bir teknoloji firması biraz seçici olmalı bence. Bahsettim yapılan yanlış uygulama haber olmadı sitelerine.. Bu bende chip yazarlarının taraflı yayın yaptığı önyargısı uyandırdı. Sizce alınan reklam bedeli ben ve benim gibi düşünenlerin gözündeki chip imajı zedelenmesini karşılar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarikvarol -- 1 Haziran 2010; 12:59:03 >
  • Dağatıyorlar değil dağıtıyorlar şeklinde yazılıyor ve yazıldığı gibi okunuyor o kelime. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arthun Maurits

Dağatıyorlar değil dağıtıyorlar şeklinde yazılıyor ve yazıldığı gibi okunuyor o kelime. :)

Uyarı için teşekkür ederim. Mesajı güncelledim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarikvarol

Öyle belki ama marka olmuş bir teknoloji firması biraz seçici olmalı bence. Bahsettim yapılan yanlış uygulama haber olmadı sitelerine.. Bu bende chip yazarlarının taraflı yayın yaptığı önyargısı uyandırdı. Sizce alınan reklam bedeli ben ve benim gibi düşünenlerin gözündeki chip imajı zedelenmesini karşılar mı?

Chip ve türevi dergler 1 sayfa konu anlatımı, 5 sayfa reklam mantalitesi içinde oldukları için şeçim yapma gibi bir dertleri yok, adamlar aynı ay içersinde bir ekran kartını yerden yere vurup 2 sayfa ilersinde o beğenmedikleri ekran kartının reklamını yapıyorlar, bu dergileri alan biliyor zaten bu adamların ne olduğunu, bastır parayı senin işlemcin, senin ekran akrtın ayın ürünü olsun, o yüzden ortada zedelenen bir imaj yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.