Şimdi Ara

CHEVROLET YENİ AVEO TAKIMI (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.842
Cevap
24
Favori
127.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    baktığım arabalar -fiorino,linea,bipper,Sandero Stepway,Aveo
    2012 model yeni aveo 1,3 75hp dizel sedan=37.800 , HB=36.250 fiyat aldım.
    şimdi herkes diyecekki hocam ne alakası var bu araçlar aynı sınıfta değil.. peşin peşin söyleyeyim tek bir derdim var aracı sadece ş.içi kullanacağım en az yakan dizel uygun fiyatlı sıfır araçlar olarak bunları belirlediğim için hepsine baktım. Son olarak sizden ricam lütfen yeni aveo 1,3 75hp dizel sedan/hb kullananlar ş.içi yakıt tüketimlerini özellikle yazmaları peşinen teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilmemk_i

arkadaşlar merhaba,
    şimdi herkes diyecekki hocam ne alakası var bu araçlar aynı sınıfta değil.. peşin peşin söyleyeyim tek bir derdim var aracı sadece ş.içi kullanacağım en az yakan dizel uygun fiyatlı sıfır araçlar olarak bunları belirlediğim için hepsine baktım. Son olarak sizden ricam lütfen yeni aveo 1,3 75hp dizel sedan/hb kullananlar ş.içi yakıt tüketimlerini özellikle yazmaları peşinen teşekkürler.

öncelikle dizel almanı öneririm, daha sonra motor hacmi 1,3 geçmesin
    ikincisi kesinlikle fierino gibi ticari araçlara bakmayın vergileri çok yüksek binek araçlarda da en düşük vergi 1,3 motor hacmini geçmeyen araçlarda.

• quote:

arkadaşlar merhaba,

benim araç 2200 km'de ve şu an şehir içi yakıt tüketimi 5.6 lt / 100 km. şehir dışında ise 4.7 lt / 100 km
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastfoodball

quote:

arkadaşlar merhaba,

benim araç 2200 km'de ve şu an şehir içi yakıt tüketimi 5.6 lt / 100 km. şehir dışında ise 4.7 lt / 100 km

hocam aracın icine gelen motor sesi nasıl?
    birkac gundur sıkca taksi kullanıyorum logan dizel hepsi, ses çok az, mkaul seviyede. onla karsılastırsak aveo dizellerdeki gürültü nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Orijinalden alıntı: fastfoodball

quote:

arkadaşlar merhaba,

hocam aracın icine gelen motor sesi nasıl?
    birkac gundur sıkca taksi kullanıyorum logan dizel hepsi, ses çok az, mkaul seviyede. onla karsılastırsak aveo dizellerdeki gürültü nasıl?

dacia logana hiç binmedim. o yüzden onunla kıyaslayamam. dizel olarak ford connect kullandım. onunla motor sesi aynı diyebilirim.

araç ilk çalıştığında biraz rahatsız edici bir sesi var. sonra motor ısındıkça ses azalıyor. uzun yolda sesi duymuyorsunuz ama şehir içi kullanımda dur-kalklarda ses geliyor.

• hocam ben hep benzinli araçlara bindim bugune kadar , o yüzden araç biraz sesli geldi.. hatta sesi içeriye fazlaca alıyor diyebilirim.(tamamen kişesel görüşüm)
    38.200 tl lt dizel sedan için son fiyat verdi adana bayisi .. daha sonra yeni clio ya baktım.. clio çok daha sessiz geldi bana galiba clio tercih edeceğim.(biraz karşılaştırma gibi oldu ama kızmasın arkadaşlar)
    saygılar
  • quote:

hocam ben hep benzinli araçlara bindim bugune kadar , o yüzden araç biraz sesli geldi.. hatta sesi içeriye fazlaca alıyor diyebilirim.(tamamen kişesel görüşüm)
    38.200 tl lt dizel sedan için son fiyat verdi adana bayisi .. daha sonra yeni clio ya baktım.. clio çok daha sessiz geldi bana galiba clio tercih edeceğim.(biraz karşılaştırma gibi oldu ama kızmasın arkadaşlar)
    saygılar

benim de önceki aracım benzinliydi. şu an ben de tam olarak sese alışamadım ama zamanla alışacağımı düşünüyorum.

yeni clio güzel bir araç. bagaj problemi olmasaydı yeni clio'yu ben de alırdım. ama bana uzun yolda bagaj lazım oluyor. aveo'nun bagajı tam benim istediğim gibi.
  • Merhaba Arkadaşlar
    Aveo takımı demişsiniz ama ilk mesaja konunun amacına dizel aveo sahipleri demişsiniz.
    bu memlekette dizel aveo var, benzinli aveo var, bir de öfkeli aveo var :D
    kolay gelsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: potlika

Merhaba Arkadaşlar
    Aveo takımı demişsiniz ama ilk mesaja konunun amacına dizel aveo sahipleri demişsiniz.
    bu memlekette dizel aveo var, benzinli aveo var, bir de öfkeli aveo var :D
    kolay gelsin...

Bu normalde dizel aveo alanlar için bir başlıktı. Nedense ismini değiştirmişler.
  • aracin yan camlarinin ic tarafinda alt tarafta conta yoktu bugun baktigimda. onun yerine bildiginiz bosluk vardi. parmak girecek nerdeyse, uyduruk goruntusu vardi, neden oyle yapmis olabilirler?

bir de kapilarin ic tarafindaki plastige vurunca yanki yapiyor kalitesiz bir ses cikiyor . halbuki basitce en ucuzundan sunger doldursalar bile ic tarafa Tok bir ses verirdi
  • quote:

aracin yan camlarinin ic tarafinda alt tarafta conta yoktu bugun baktigimda. onun yerine bildiginiz bosluk vardi. parmak girecek nerdeyse, uyduruk goruntusu vardi, neden oyle yapmis olabilirler?

bir de kapilarin ic tarafindaki plastige vurunca yanki yapiyor kalitesiz bir ses cikiyor . halbuki basitce en ucuzundan sunger doldursalar bile ic tarafa Tok bir ses verirdi

İç tarafta mı dış tarafta mı? Dışta olmaması mümkün değil su girer. İçte ise hiç dikkat etmedim ama lastik veya conda içte görünmeyebilir. Tok ses istiyorsanız içi köpük dolu WV ürünlerini öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

quote:

aracin yan camlarinin ic tarafinda alt tarafta conta yoktu bugun baktigimda. onun yerine bildiginiz bosluk vardi. parmak girecek nerdeyse, uyduruk goruntusu vardi, neden oyle yapmis olabilirler?

İç tarafta mı dış tarafta mı? Dışta olmaması mümkün değil su girer. İçte ise hiç dikkat etmedim ama lastik veya conda içte görünmeyebilir. Tok ses istiyorsanız içi köpük dolu WV ürünlerini öneririm.

Alıntıları Göster
    tok ses olayı o derece basit aslında evet.

iç tarafta, şöfor kapısı camı iç tarafının altı, dıstaki contanın veya fitilin diyim, karsılıgı içte yok, parmagım giriyor o bosluga ilginc.. pislik de dolar orası yani yalıtımı gectim.
    veya conta baya cukurda mı ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 21 Kasım 2012; 10:26:49 >

• Bu arada Arka park sensirü kaç liralık birşey acaba ? hediye verin diycem de, ederini merak ettim...
  • quote:

Bu arada Arka park sensirü kaç liralık birşey acaba ? hediye verin diycem de, ederini merak ettim...

maksimum 250 TL, en az 50 TL de işçilik = 300 TL eder. takılan ürünün markasına göre değişir fiyatlar.
  • quote:

Bu arada Arka park sensirü kaç liralık birşey acaba ? hediye verin diycem de, ederini merak ettim...

30 liradan başlar. Bİmde bile satılmıştı bir ara. Özellik ve kalitesine göre değişir ama 100 lira civarını geçeceğini sanmıyorum. ekranlısı, geri görüş kameralısı filan da var tabi. Ama montajı çok tutar ve garanti açısından servisin takması iyi bişey.

http://www.akakce.com/arama/?q=park%20sens%F6r%FC&c=%2717007%27&s=2

• anladım hocam,
    pekü şu şöfor kapısı camı iç tarafının altındaki lastiksiz cukurluga ne diyorsunuz? ben anlam veremedim,
    hem yalıtım hem icinin pislenmesi açısından

elimin parmaklarını biraz soksam iç kaplamayı soker alırım rahatca sanki
  • quote:

anladım hocam,
    pekü şu şöfor kapısı camı iç tarafının altındaki lastiksiz cukurluga ne diyorsunuz? ben anlam veremedim,

foto atarmısınız neredeymiş ve nasılmış bir görelim tam olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

anladım hocam,

hocam fotoya gerek yok :)

sürücü koldugunda oturun, parmagınızı sol kapı camına dayayın, sonra cama sürterek aşağı dogru kaydırın camın bittigi yerde lastik-conta yok çukurluk var. bayide gordum anlam veremdim sonra ttel filan geldi zaten hatırlamıyorum :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

anladım hocam,

hocam fotoya gerek yok :)

sürücü koldugunda oturun, parmagınızı sol kapı camına dayayın, sonra cama sürterek aşağı dogru kaydırın camın bittigi yerde lastik-conta yok çukurluk var. bayide gordum anlam veremdim sonra ttel filan geldi zaten hatırlamıyorum :)

bugun baktıgım ford fiesta b-max 'da da oyleymiş tam dedigim yer :)

• Arkadaşlar sıfır dize aveo lt hb alcağım sizce hangi fiyat uygundur kazıklanmak istemiyorum 38000 fiyat verdiler metalik renk. Sizce bu fiyat iyimidir yoksa biraz daha inmelimiyim 37 000 fiyat istesem normalmidir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.