Şimdi Ara

chevrolet lacetti nasıl araç?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar başlıkda belirttiğim gibi bu araç hakkında bılgı almak ıstıyorum kullanan varmı cok sorun cıkarırmı servısı opelmiş sanırım ıyı ve kotu ozellıklerı neler 19.000 cıvarlarında fıyatı alınır mı?

• Biz 17.500 a 114.000 Km de aldık şuanda 135 bin küsürde
    2004 1.6 sx nb modelini öncelikle şunu diyim bizim ki biraz ucuz etin yahnisi gibi oldu.Çok dert açtı bizimki başımıza ama yine çok seviyorum arabayı baştan diyim Bizden önceki sahibi araça hiç mi hiç bakmamış trigeri bile biz değiştirdik aldığımızda sonradan titreme ve stop etme sorunları başladı. Tabi sorunu buluna kadar egr oksijen sensörü değişti olmadı en son boğaz kelebeğiyle işi çözdük. Bu arada debriyaj bilyesi dağılda ilk uzun yolunda hidrolik koya koya 6 saatlik yolu yine 6 saatte geldik Yol kenarlarında ne son model arabalar gördüm ben yine hidrolik koya koya gittim bu arada stop etme ve titreme sorununu çözememiştik o aralar boşa atamıyordum aracı dur kalklarda sıkıntıydı hep. Sonradan araç 4 bin devri geçmemeye başladı katalik konvertörü değiştirip hallettik daha sonra yağ müşürü ve yağ pompası değişti. Şuanda da direksiyon keçesi kaçırıyor . Bunlar gözünü korkutmasın hocam piyango bize vurdu hep olcak diye bir şey yok tabi Yine tekrarlıyorum bu sorunlara rağmen arabayı çok seviyorum seriyse seri yol tutuş iyi (biraz yatma oluyor ama tırsıtmıyor) hem araç 12 yaşında ben yine normal buluyorum. Yakıt tüketimine gelirsek bizimki benzinli lpg yok allahı var yakıyor basarsanız hemde iyi yakıyor. Son vites 3 bin devir 102-103 falan böyle gidersen fena değil ama üstüne çıkarsan "lan ne ara bitti bu benzin dersin" Zaten bu araçlar lpgyle tercih ediliyor. Ses yalıtımı fena değil 110-120 lere kadar rüzgar sesi yok denicek kadar az yol sesi var ama rahatsız etmiyor (lastikler petlas) Motor 3 bin devirden sonra biraz bağırıyor ama benim hoşuma gidiyor. Hatta düşük viteslerde kırmızı ışıklarda bazen bilerek basıyorum sanki kükrüyor hava filtresini açıp bakmışlığım bile var lan noluyo diye veya egzozda da bi sıkıntı var Genişlik olaraka gayet güzel rahat içi ferah bagaj büyük torpido soğutmalı yolcu altı çekmece vs ( her modelde var mı bilmiyorum) Bana kalırsa alıncak ucuza en kral araba. Sorcağınız varsa buyrun hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.