Şimdi Ara

Chevrolet LACETTİ kullanıcıları (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.848
Cevap
32
Favori
584.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar park sensörü takmadılar :S hediye olarak sadece cartel muhavazasında indirim yaptırabildim o kadar resimleri pazar günü flan paylaşıcam :) ama harbi güzel araç çok hoşuma gitti

ayrıyeten kalkışta ufak bi tıkırtı gibi bişi war onun sebebi nedir bileniniz warmı
  • Arkadaşlar 2008 model 7000 km de Lacetti Sedan WTCC 1.6 orjinal brc tüplü aracın ederi ne kadardır?

Pazarlıkla nereye kadar indirmeye çalışmalıyım yardımcı olabilirmisiniz ? Teşekkürler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: qpqpqp

Arkadaşlar 2008 model 7000 km de Lacetti Sedan WTCC 1.6 orjinal brc tüplü aracın ederi ne kadardır?

Pazarlıkla nereye kadar indirmeye çalışmalıyım yardımcı olabilirmisiniz ? Teşekkürler..

araç otomatik mi yoksa düz vites mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cell-im

quote:

Arkadaşlar 2008 model 7000 km de Lacetti Sedan WTCC 1.6 orjinal brc tüplü aracın ederi ne kadardır?

Düz vites hocam.
  • arkadaslar istanbul görüşmesi yapılacak gelmek isteyenler konuya msj atınız
  • quote:

quote:

quote:

Düz vites hocam.

Bence 20.000-21.500 TL arası eder. 2009 modelinin 24.980 olduğu düşünülürse. Satıcı ne kadar fiyat çekmiş araca?

Bu arada Dod'un sitesinde online ekspertiz yapıldığında fiyat aralığı: 19.500,00 TL - 21.800 TL arası çıktı.(LPG özelliğini belirtilmiyor. Fiayata dahil değildir sanırım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cell-im -- 1 Mayıs 2009; 22:08:01 >

• Şu anda 21.000 den 20.000 e düşürüldü fiyat. Ne dersiniz biraz daha indirim için ısrarcı olmam gerekir mi ?

Bahsettiğiniz sıfır fiyatına(24.980) lpg dahil değil dimi ?

Bir de araç hakkında genel olarak düşünceleriniz nelerdir öğrenebilirmiyim ?

Cevabınız için teşekkür ederim.
  • quote:

Şu anda 21.000 den 20.000 e düşürüldü fiyat. Ne dersiniz biraz daha indirim için ısrarcı olmam gerekir mi ?

Bizde 2004 var, memnunuz. Söylenilenlerin aksine bizce Chevrolet fiyat/fayda dengesi en başarılı olan markalardan biri. Combo'mu satınca ben de ya Lacetti Hb ya da Cruze almayı planlıyorum.

20.000 TL fiyat bence gayet iyi. 7000km'de az bence. Benim Combo 2008 model 28.000km de. Çok çok zorlayıp belki 19.500'e düşürebilirsiniz.

Meraktan soruyorum aracın rengi nedir?

• quote:

quote:

Şu anda 21.000 den 20.000 e düşürüldü fiyat. Ne dersiniz biraz daha indirim için ısrarcı olmam gerekir mi ?

Bizde 2004 var, memnunuz. Söylenilenlerin aksine bizce Chevrolet fiyat/fayda dengesi en başarılı olan markalardan biri. Combo'mu satınca ben de ya Lacetti Hb ya da Cruze almayı planlıyorum.

20.000 TL fiyat bence gayet iyi. 7000km'de az bence. Benim Combo 2008 model 28.000km de. Çok çok zorlayıp belki 19.500'e düşürebilirsiniz.

Hocam şu an üniversitede olduğum için aracı ben henüz görmedim.Eğer almamız kesinleşirse memlekete gidip bakacağım .

Babam yeşilimsi bir rengi var dedi bana

Son olarak bu araçla ABD de satılan Chevrolet Malibu arasında ortak bir nokta var mı? Yoksa farklı sınıfta araçlar mı bunlar? bilginiz var mı ?

Chevrolet Malibu
     Chevrolet LACETTİ kullanıcıları

Yardımın için tekrar teşekkür ederim iyi forumlar.

• quote:

quote:

quote:

Hocam şu an üniversitede olduğum için aracı ben henüz görmedim.Eğer almamız kesinleşirse memlekete gidip bakacağım .

Babam yeşilimsi bir rengi var dedi bana

Son olarak bu araçla ABD de satılan Chevrolet Malibu arasında ortak bir nokta var mı? Yoksa farklı sınıfta araçlar mı bunlar? bilginiz var mı ?

Chevrolet Malibu
     Chevrolet LACETTİ kullanıcıları

Yardımın için tekrar teşekkür ederim iyi forumlar.

ABD'de satılan Chevrolet'ler ile Avrupa'da satılan çok farklı. Sanıyorum ortak parçası yoktur.

Lacetti Sedan Dünya'da

Buick Excelle
    Chevrolet Lacetti
    Chevrolet Nubira
    Chevrolet Optra
    Suzuki Forenza
    isimleriyle satılıyor.

Youtube'a girip arama kısmına "GM Daewoo Lacetti (Nubira) Commercial" yazarsanız çıkan videoda bu olayı daha net gözlemleyebilirsiniz.

Çalışırmı bilmiyorum ama bu da linki:http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/19a91eebaa92d103de51b4dc7fae1354636bf47797fc7253c5f394cd5ee11681d4bca8dc9cc0b67716800

• Anladım hocam çok sağolasın. Malibu'yu kullanmıştım daha önce ve çok memnun kalmıştım o yüzden sordum bu soruyu.

Sonuç olarak fiyat/performans oranına bakarsak bu fiyata bu modelde bu donanımı bulmak kolay değil.

Dizel bir araç bakıyorduk ama kısmet tüplü almaktaymış. Eğer aksilik çıkmazda aracı alırsak Chevrolet Kulübüne katılıp araç fotolarını paylaşırım.
  • quote:

Anladım hocam çok sağolasın. Malibu'yu kullanmıştım daha önce ve çok memnun kalmıştım o yüzden sordum bu soruyu.

Sonuç olarak fiyat/performans oranına bakarsak bu fiyata bu modelde bu donanımı bulmak kolay değil.

Dizel bir araç bakıyorduk ama kısmet tüplü almaktaymış. Eğer aksilik çıkmazda aracı alırsak Chevrolet Kulübüne katılıp araç fotolarını paylaşırım.

Şimdiden hayırlı olsun diyelim o zaman. En yakın zamanda sizi aramızda görürüz inşallah. LPg inanın bana dizelden daha iyi. Babamın aracı LPG'li mercedes C200 Kompr., diğer aracı da Lacetti LPG, iki araç da benim 1.3 dizel Combo'dan daha ekonomik.

• selam lacetti kullanıcıları;

2009 model lacetti hb 1.6 wtcc lpg li kırmızı renkte ki aracımı alalı 1 ay ve yaklasık 1000 km oldu.birkac degerlendirme yapabilirim sanırım artık;

1- fiyat: ankara da yaptıgım arastırmalar sonucunda bayiiler arasında bile 500-1000 lira arasında fiyat farkları oldugunu gordum. en uygunu olan 24000 TL den aracı teslim aldım. aracın kasko değeri lpg ile birlikte 27 000 lira civarı.

2- yakıt tuketimi: aldıgım gunden beri surekli lpg ile calıstırdıgım aracın deposunu fulledim. bir muddet kullandıktan sonra tekrar fulledim. 40 TL lik lpg ile 200 km yapmıstım.yani arac 20 kuruş yakmış km de. bunun ustune acılısta bir muddet benzinle calıstıgını da hesaba katarsak km de 21 kuruş yaktıgını soyleyebilirim su an. fazla devirli kullanmaktan kacınıyorum. fakat oturdugum yerde ki bitmek bilmez yokuslar,kullanıcı hataları ve aracın yeni olmasından oturu tuketimin biraz yuksek oldugunu dusunuyor ve zamanla azalmasını umut ediyorum.

3- gorunum: herkesin de farkında oldugu gibi arac guzel:) severek begenerek binmek, icerdeyken dısardan bakan gozleri gormek guzel birsey.

4- hız: insan bindigi aracın potansiyelini merak ediyor. ben de hız denemesi yaptım. 180 i gectim, hızlanması fena degildi.Daha da devam edebilirdim.

bunların dısında yorumum; arac gorunusu,donanımı, fiyatı ve kalitesi ile bence cok ideal. daha cok paranız varsa daha iyi birsey elbette alabilirsiniz ya da daha az paranız varsa bu donanımları ancak 2. el de bulabilirsiniz. 22.000-25.000 TL lik meblada bir arac almak isteyenler icin otv indirimi sayesinde olusan fiyatı ile ideal bir arac oldugunu dusunuyorum.

Alanlara hayırlı olsun, kazasız belasız, guzel gunlerde kullanmanız dilegimle.

• Hayırlı olsun nitrocay
    öncelikle mersinde olmadığına sevindim çünkü tek Lacetti Hb WTTC Süper Kırmızı bizde var :) başkasında olmasını istemiyorum
    Araba renginden ve body kitden dolayı ilgi çekiyor...
    Fiayatına göre gerçekten güzel bir araba..
    Yakıt tüketimin 160 a kadar düşecektir sanırım, bizimde 200 dü 160 a indi zamanla... km 8000 oldu.
    Park Sensörü ve karter taktirmayı unutma..
    Kazasız ve nezarsız kullanman dieği ile.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: nitrocay

selam lacetti kullanıcıları;

2009 model lacetti hb 1.6 wtcc lpg li kırmızı renkte ki aracımı alalı 1 ay ve yaklasık 1000 km oldu.birkac degerlendirme yapabilirim sanırım artık;

1- fiyat: ankara da yaptıgım arastırmalar sonucunda bayiiler arasında bile 500-1000 lira arasında fiyat farkları oldugunu gordum. en uygunu olan 24000 TL den aracı teslim aldım. aracın kasko değeri lpg ile birlikte 27 000 lira civarı.

2- yakıt tuketimi: aldıgım gunden beri surekli lpg ile calıstırdıgım aracın deposunu fulledim. bir muddet kullandıktan sonra tekrar fulledim. 40 TL lik lpg ile 200 km yapmıstım.yani arac 20 kuruş yakmış km de. bunun ustune acılısta bir muddet benzinle calıstıgını da hesaba katarsak km de 21 kuruş yaktıgını soyleyebilirim su an. fazla devirli kullanmaktan kacınıyorum. fakat oturdugum yerde ki bitmek bilmez yokuslar,kullanıcı hataları ve aracın yeni olmasından oturu tuketimin biraz yuksek oldugunu dusunuyor ve zamanla azalmasını umut ediyorum.

3- gorunum: herkesin de farkında oldugu gibi arac guzel:) severek begenerek binmek, icerdeyken dısardan bakan gozleri gormek guzel birsey.

4- hız: insan bindigi aracın potansiyelini merak ediyor. ben de hız denemesi yaptım. 180 i gectim, hızlanması fena degildi.Daha da devam edebilirdim.

bunların dısında yorumum; arac gorunusu,donanımı, fiyatı ve kalitesi ile bence cok ideal. daha cok paranız varsa daha iyi birsey elbette alabilirsiniz ya da daha az paranız varsa bu donanımları ancak 2. el de bulabilirsiniz. 22.000-25.000 TL lik meblada bir arac almak isteyenler icin otv indirimi sayesinde olusan fiyatı ile ideal bir arac oldugunu dusunuyorum.

Hayırlı olsun. Gerçekten kırmızı bu araca çok yakışıyor Bu arada ankara'da hangi bayiden aldınız en uygun fiyatı? Reis? Opan? Opis?

• ben 1.6 wttc mi 1 ay önce opisten aldım renk kırmızı çok güzel ve dikkat çekici bir araç konforlu 25.250 fiyat söylediler. pazarlık falan 24.000 e bıraktılar. park sensörü + alarm (zaten takılmak zorunda) + söylemediğim halde motor koruması takılmış sac şeklinde bir madde alt tarafı kaplıyor. tahminen aracım 200 ün üzerinde yakıyor 2500 km de umarım düzelir. onun dışında süspansiyonları sert geldi biraz bana çukurlarda tok tok diye sert ses çıkarıyor. amcamda 2007 aveo var zaten o kanıma girdi lacetti için neyse onun arabasıyle aynı çukurlara giriyorum ses yok. acaba arabam alışmadımı yollara yoksa model böylemi? kullananlar varsa bilgilendirirlerse sevinirim + alttaki ızgarada bayağı bir boşluk vardı ordan giren taşlar rahatlıkla klima peteğini veya tüpünü delebilir zaten garanti dışı böyle hasarlar oraya internetten aldığım tel ızgarayı yaptım şimdi kaya olsa geçemez ama olacağı varsada olur tabi ızgarayıda yaptırmanızı tasvsiye ederim wttc kullanıcıları örnek:http://www.sikayetvar.com/svf-sikayet-full-lacetti-0-0-0--367138-.html saygılar

• alttaki ızgara dediğim arabanın önündeki karlıktaki plakanın altındaki boşluklar
  • quote:

Orjinalden alıntı: trujan

ben 1.6 wttc mi 1 ay önce opisten aldım renk kırmızı çok güzel ve dikkat çekici bir araç konforlu 25.250 fiyat söylediler. pazarlık falan 24.000 e bıraktılar. park sensörü + alarm (zaten takılmak zorunda) + söylemediğim halde motor koruması takılmış sac şeklinde bir madde alt tarafı kaplıyor. tahminen aracım 200 ün üzerinde yakıyor 2500 km de umarım düzelir. onun dışında süspansiyonları sert geldi biraz bana çukurlarda tok tok diye sert ses çıkarıyor. amcamda 2007 aveo var zaten o kanıma girdi lacetti için neyse onun arabasıyle aynı çukurlara giriyorum ses yok. acaba arabam alışmadımı yollara yoksa model böylemi? kullananlar varsa bilgilendirirlerse sevinirim + alttaki ızgarada bayağı bir boşluk vardı ordan giren taşlar rahatlıkla klima peteğini veya tüpünü delebilir zaten garanti dışı böyle hasarlar oraya internetten aldığım tel ızgarayı yaptım şimdi kaya olsa geçemez ama olacağı varsada olur tabi ızgarayıda yaptırmanızı tasvsiye ederim wttc kullanıcıları örnek:http://www.sikayetvar.com/svf-sikayet-full-lacetti-0-0-0--367138-.html saygılar

geçmiş sayfaları okursanız WTCC alan arkadaşlar bu konu hakkında yazmıştı. Aracın süspansiyonlarında çıkarılması gereken kırmızı renkli plastik bir parça varmış sanırım. O çıkarılınca bu sorun çözülüyordu. Siz bakın. bulabilirsem linkini yazarım.
    Bu sonradan taktırdığınız ızgaranın resmini ve aracınızın resmini paylaşırsanız çok seviniriz.

İyi günler...

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirege_ank -- 8 Mayıs 2009; 22:25:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nitrocay

selam lacetti kullanıcıları;

İlk önce hayırlı ve uğurlu olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın..

Yalnız yakıt tüketiminiz gerçekten fazla sanırım. Bana kalırsa LPG ayarlarını servise gösterin. Yeni yazılım atarak bu sorun çözülebilir.
    Benim 2008 lacetti wtcc ile 52 TL ile aşağı yukarı kullanışa göre 400-430 km yapıyorum.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.