Şimdi Ara

****CHEVROLET KALOS?????? (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.481
Cevap
23
Favori
367.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dikkat dikkat aveo yada kalos 1,2 si olan arkadaslar
    debriyajını yukarıda kavrama yapıyorsa arabanın altına egilin motorda debrşyaj baglantısını goreceksiniz o somunun sıkarsanız yukarıda kavrar gevsetirseniz asagıda kavrar bugun servisi aradım adam kazayla agzından kaçırdı sorunu kendim hallettim bilgilerinize
  • ChevroLet kaLos 2004 modeL araçLarda kuLLanıLan elektronik süspansiyona hayranım gerçekten çok iyi düşünLmüş kusursuz bi aksamı var
  • quote:

Orjinalden alıntı: volkanankara

dikkat dikkat aveo yada kalos 1,2 si olan arkadaslar
    debriyajını yukarıda kavrama yapıyorsa arabanın altına egilin motorda debrşyaj baglantısını goreceksiniz o somunun sıkarsanız yukarıda kavrar gevsetirseniz asagıda kavrar bugun servisi aradım adam kazayla agzından kaçırdı sorunu kendim hallettim bilgilerinize

Bu 1.4 araçLardada kuLLanıLabilir mi pek biLgim yok bu konudada ?
  • 1.2 ile 1.4 arasında donanım yakıt olarak ne fark var ? yardımcı olursanız sevinirim ustalar
  • quote:

Orjinalden alıntı: dkerem2

1.2 ile 1.4 arasında donanım yakıt olarak ne fark var ? yardımcı olursanız sevinirim ustalar

şimdi 1,2 lerin 2 turu var 1,2s ve 1,2se donanım olarak aman aman fark yok ama 1,2syada seile 1,4sx arasında dunya fark varben sana kısaca maddi ozet gececem 1,2s in vergisi az az yakar az kaçar1,4 vergisi fazla çok yakar çok kaçar
    1,2 lpgde ortalama 110-130arası yakıyor 1,4 130-160arsı yakıyor
    1-3yas arası 1,4'un yıllık vergisi:628.00tl 1,2 'nin yıllık vergisi:393.00tl 1,2nin 30bin servis bakımı 376tl 1,4un kini sormadım 1,2max hız fabrkaverisi157km/h 1,4un 167km/h yanlız bahsettigim 1,2 8v motor 1,4olan ise 16v motor 1,4lerin birde 8v olanı var onun hakkında pek bilgi sahibi deilim umarı yardımcı olmusumdur

• sorma bu vergı öldürecek bizi mıleti sömurmekten baska bişi yaptıkları yok
  • Arkadaşlar ben maddi imkansızlıktan ford fiesta aracımı satıp kalos almayı düşünüyorum ve bir arkadaşım 2005 ve 23000 km de kalos sedan 1.4 full aracını bana 11.000 liraya veriyor . Ne diyorsunuz ford dan sonra sıkıntı yaşarmıyım ? selamlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: volkanankara

quote:

Orjinalden alıntı: dkerem2

1.2 ile 1.4 arasında donanım yakıt olarak ne fark var ? yardımcı olursanız sevinirim ustalar

şimdi 1,2 lerin 2 turu var 1,2s ve 1,2se donanım olarak aman aman fark yok ama 1,2syada seile 1,4sx arasında dunya fark varben sana kısaca maddi ozet gececem 1,2s in vergisi az az yakar az kaçar1,4 vergisi fazla çok yakar çok kaçar
    1,2 lpgde ortalama 110-130arası yakıyor 1,4 130-160arsı yakıyor
    1-3yas arası 1,4'un yıllık vergisi:628.00tl 1,2 'nin yıllık vergisi:393.00tl 1,2nin 30bin servis bakımı 376tl 1,4un kini sormadım 1,2max hız fabrkaverisi157km/h 1,4un 167km/h yanlız bahsettigim 1,2 8v motor 1,4olan ise 16v motor 1,4lerin birde 8v olanı var onun hakkında pek bilgi sahibi deilim umarı yardımcı olmusumdur

saol arkadaşımda ben daha çok donanım anlamında sormuştum

• selam arkadaşlar,2004 model 1.2 SE Kalos satın aldım burdaki yorumlardan çok fazla yararlanarak ön yargımı da yendim hepinize teşekkürler ..
    Bu arabanın acemisi olarak size soracağım bir kaç soru olacak

1) Bu arabanın bagajını nerden açıyoruz? ; )
    2) Farlar açıkken bazen sağ sinyal yanmıyor ve otomatik camlar çalışmıyor? Bu ciddi bir problem midir ? Neden kaynaklanıyor olabilir?
    3) İstanbul ve İzmir'de ikamet ediyorum,bu arabanın yan sanayi parcalarını kolayca bulabileceğim önereceğiniz yerler varsa paylaşırsanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler ..
  • öncelikle hayırlı uğurlu osun kardeşim aracının reısmlerini beklyıoruz sabırsızlıkla kaca aldın aracı ?

1. soruna cevaben heme n bagaj kısmındakı cıkıntıının altında mandal var sağ kısımda ordan acıosun :)
    2. sorunu es geçiyorum bilmıyorum
    3.sorun ise yan sanayı ve orjinal istanbul aksaray da bulabilirisn yalnız tek birseye sorarak parça alma orjinal ile yan sanayi parçalara aynı fıyat bıçenler var

örn: gecenlerde sis farı alamya gittim 1 adet yan sanayisine 50 ile 100 tl fiyat biçen oldu orjinali ise 70 ile 125 arasında en az 15 yere sordum
  • 11.700'e aldım, arabadan çok memnunum sürmesi çok keyifli,1.2 için 3.vitese kadar çok atak,4.5 biraz daha yavaş hızlanıyor.. ben çok da agresif kullanmıyorum çok sessiz araç...

cevapların için çok teşekkür kardeşim..
  • bende agrasift kullanırım (: eft motor okadar sessizki aractan aşa indiğinde çalıısomu çalısmıomu bleli değil bazen arkadaslar biizo çalsıır vaziette bırkaıom hadi basta gidelim diom aracı çalıstıırm dioalr
  • EVT BAGAJ AÇMA YERİ PLAKA NIN SAĞ ÜSTÜ SIYAH ÇIKINTININ ALTI OLUYOR.FARLARIN SİNYALLL ELKTRONİK BİR PROBLEM OLDUGU ICIN ELEKTRIKCIYE GOTURSEN HALLEDER...OTO CAMLAR DA AYNI
  • Hayırlı olsun..

Ben kaçırma derim.. Eğer Bir sorunu veya kazası yoksa iyi fiyat km side çok iyi..

pişman olmazsın. kullanımı zevkli.

Ben de 1.2 kullanıyorum.

Henüz Yeni seyehatten geldim İst-Ş.Urfa -diyarbakır Malatya-İst. 3000 km yol yaptım.

performansı yokuşlarda biraz rahatsız ediyor... gerçi 4 yetişkin 2 çocuk full bagaj ile seyehat ettim.

bunlarıda göz önünde tutarsak normal sayılır.

eğer bir takıntı n yoksa bu konuda , güzel bir araç.

herkes farklı, kullanıcı profilini göre beğeni değişiyor.

selamlar..
  • arkadaşlar 2004 kalos için yan sanayi yedek parça olayını nasıl halledicez? bi firma denk geldi 1 ayda adamlardan paramı zor aldım kavga dövüş. ürünü bulamadılar vesaire .. daha önce alışveriş yaptığınız bir firma varsa önerebilir misiniz?
  • BEN SAMSUN SANAYİSİNDEN BULMUŞTUM
  • Arkadaşlar bi sıkıntım var yardımcı olursanız sevinirim kalos 1.4 1.6 v sport kullanıyorum,kaza yaptım aracımı çıkarttıktan sonra acilen g.antep e yola gitmem gerekiyodu,akşam çıkarttım sanayiden egsoz emisyon ışıgım yanıyodu,800 km gitttim yakıtta bi sorun olmadı,daha sonra g.antep te bildigim bi usta ya gittim ve kaza da oksijen sensörüm bozulmuş ve degiştirmeyi unutmuşlar,şehir içinde yakıt inanılmaz çok yakıyodu,bende bu konuda çok ii degilim anlayamadım,orda parça sıkıntım oldu bende passat tan çıkma bi oksijen sensörü taktım yakıt normale döndü ama,arıza ışıgım sönmüyor?..Servis orj parça kullanmamamı isticek,bana tavsiye edeceginiz bişey var mı acaba?...
  • Bu arada yazmayı unuttum,200 km yi gördüm ve araçta tık hareket yoktu sanki bi 20 30 km daha gidecek gibiydi çok şaşırdım,ilk aracım ve çok memmunum,8000 km dir biniyorum 66000 km de şu an yokuş çıkarken 2. vites 95 100 ü görüyorum inanması güç ama:)))......Sadece virajlarda çok tatmin edici degil:(
  • VALLA KARDEŞ OKSİJEN SENSÖRÜ ÖNEMLI HSUS DEGISTRMEN IYI OLUR:)
  • merhaba arkadaşlar konuyu üşenmeden en başından beri okuyorum nedeni ise 1.si araç hakkında bilgi sahibi olmak istiyordum 2.si ise 2006 model 1.2 kalos alma durumdayım. aslında şöle oluyo benim elimde suzuki swift 1988 model otomatik vites bir araç var kullandığım bugün bu aracı aldığım galeriden aradılar ellerinde bu kalos varmış ve benim aracımı 4500 tl ye sayacak ve elinde olan kalosu ki satış fiyatı 16.500 (bu kadar eder mi?) 12.000 tl ye bana verecek. sizce bu araç bu takasa ve 12.000 tl ye alınır mı? sayfalar içerisinde kalos hakkında genelde iyi bir izlenim edindim. ayrı a belirtmem lazım kalosta lpg yokmuş. özellikle uzun süredir kalos kullanan araç sahipleri ve piyasa hakkında bilgisi olan arkadaşların bilgisine ihtiyacım var. yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.