Şimdi Ara

Chevrolet Epica (RESİMLER GELDİ) :d (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
4
Favori
70.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sevgili leon,aracın ses sıstemı ıle ılgılı ne dıyeceksın? dun bayıde test ettım..bana bıraz zayıf geldı..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: radik

sevgili leon,aracın ses sıstemı ıle ılgılı ne dıyeceksın? dun bayıde test ettım..bana bıraz zayıf geldı..?
    bence gayet hoş zaten ses çok arttıkca beni rahatsız ediyor ama bence yeterli 8 hopörlör var zaten
  • bir arkadaş alcaktı aracı aldı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprcnkt

bir arkadaş alcaktı aracı aldı mı ?

ben alacaktım.vazgeçtim.peugeot 5008 aldım.gerçi daha teslim etmediler.aynı sınıf bir araç değil tabiki.ancak daha rahat kullanım alanı var benim boy da çok uzun olunca...
    ama epica sınıfında en uygun fiyata sahip denebilir...sonuçta o paraya c sınıfı araç satıyorlar ki epica d sınıfı.tek rakibi skoda superbin en düşük motorlu olanı bence.o da otomatik değil gerçi.otomatik vites şartsa rakibi yok diyebilirim fiyat olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: transylvania

quote:

ben alacaktım.vazgeçtim.peugeot 5008 aldım.gerçi daha teslim etmediler.aynı sınıf bir araç değil tabiki.ancak daha rahat kullanım alanı var benim boy da çok uzun olunca...
    ama epica sınıfında en uygun fiyata sahip denebilir...sonuçta o paraya c sınıfı araç satıyorlar ki epica d sınıfı.tek rakibi skoda superbin en düşük motorlu olanı bence.o da otomatik değil gerçi.otomatik vites şartsa rakibi yok diyebilirim fiyat olarak.

hyrlısı olsun keşke epica alsaydın diyorum ben sana o zman (: epicanın içide baya geniş ama genede hyrlı olsun güle güle bin motor gücü nedir 1.6 mı? fiyat olarak ne verdiniz?

• merhabalar, ben de bugun sıparısımı verdım 2011 epica. beyaz renk, iki haftaya kadar nasıp olursa gelecek...göruslerını belırten tum arkadaslara tesekkurler
  • quote:

merhabalar, ben de bugun sıparısımı verdım 2011 epica. beyaz renk, iki haftaya kadar nasıp olursa gelecek...göruslerını belırten tum arkadaslara tesekkurler

ooo hyrlı olsun bakalım 2011 le 2010 arasnda ne gibi farklılıklar var ki aynı sadece model 2011 diye mi geçiyor acaba
  • degısen bırsey yok bıldıgım kadarıyla ..bu kasada 2013 e kadar degısıklık beklenmıyormus...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: transylvania

quote:

hyrlısı olsun keşke epica alsaydın diyorum ben sana o zman (: epicanın içide baya geniş ama genede hyrlı olsun güle güle bin motor gücü nedir 1.6 mı? fiyat olarak ne verdiniz?

Teşekkür ederim.epicanın içi geniş tabiki benim bacaklar çok uzun o yüzden yüksek araba daha rahat oldu.bir de 7 kişilik olması cezbetti. 57bin tlye anlaştık bayi ile.araç 1.6 evet.

• quote:

merhabalar, ben de bugun sıparısımı verdım 2011 epica. beyaz renk, iki haftaya kadar nasıp olursa gelecek...göruslerını belırten tum arkadaslara tesekkurler

hayırlı olsun.güle güle kullanın.
  • quote:

ooo hyrlı olsun ya süper çok sevindim banlıydım yeni gördüm çok memnun kalıcaksın emin ol bak ben alalı 1 1.5 hatta 2 de tama 4 bin km yol yapmışım
  • quote:

Orijinalden alıntı: troy

quote:

Orijinalden alıntı: Performance.

test video
    http://www.forstv.com/bolum_detay.asp?bolum_adi=Chevrolet_Epica&bolum_id=49
    izlemiştim

İzlememişdim

• quote:

Orijinalden alıntı: majesticman

quote:

Orijinalden alıntı: troy

quote:

Orijinalden alıntı: Performance.

test video
    http://www.forstv.com/bolum_detay.asp?bolum_adi=Chevrolet_Epica&bolum_id=49
    izlemiştim

İzlememişdim

neden cok mu begendin? :D

• Arkadaşlar bu aracın 2. el en ucuzu ne kadar acaba? Güzelmiş bende almayı düşünüyorum uygun bir fiyatı varsa hayırlı olsun bu arada
  • 37000,e kadar dusebılırsın ben o aralıklara almıstım...
  • radik sen aldınmı aracı ?
  • yarın plaka takılacak ..ınsallah yarın teslım alacagım
  • quote:

yarın plaka takılacak ..ınsallah yarın teslım alacagım

Hadi bakalim hyrlisiyla bin :-)
  • quote:

yarın plaka takılacak ..ınsallah yarın teslım alacagım
    wayyy imzayada koymuşsun aklıma geldin bi bakım dedim nasıl rahat mı araç ? memnun kaldın mı ?
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radik -- 10 Temmuz 2011; 22:32:14 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.