Şimdi Ara

CHEVROLET CRUZE HB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
10.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    uzun süredir yaptığım araştırma sonucu chevrolet in asım ayındaki kampanyasını gördüm ve kampanya sayesinde cruze hb 1.6 lt plus almaya karar verdim...acaba sizin düşünceler neler ? o fiyata daha iyisini bulamam gibi ama yinede cruze kullanan veya bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim...

• Alın iyi arabadir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düz LT plus'da 41bin lira fiyat vardı onceden..Su an sunroof+wtcc ile birlikte 40 civarı fiyat var.F/p arabası.Alinir bilinir :)

• teşekkürler...chevrolet sevenler az galiba...pek ses çıkmadıgına göre :((
  • teşekkürler...chevrolet sevenler az galiba...pek ses çıkmadıgına göre :((
  • Kardesim 9 aydir kullaniyor LPG ile. Otomatik vites. Memnun. O fiyata alinacak en iyi arac.

• Almak istediğiniz aracın liste fiyatı 38.000tl. Donanım ve güvenlik olarak full dür.(37.500 gibi alınır).

Bu fiyata ancak b sınıfı araç bulabilirsiniz. Tabi! bu donanım ve güvenliği b sınıfında, bu fiyata bulmanız mümkün olmayabilir.
    Aynı donanım/güvenlik için c sınıfı araçlara 7-10.000TL daha vermeniz gerekir.

Merak edip sorduğunuz durumun açılımı biraz fazla. o yüzden sizin merak ettiğiniz var ise bildiğim kadarı ile cevaplamaya çalışayım.
    Şurada konusu mevcut;http://forum.donanimhaber.com/forumid_646/tt.htm okuyabilir ve arkadaşlara merak ettiğiniz soruları yöneltebilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 17 Kasım 2012; 21:50:54 >
  • Başlık biraz yavan kalmış ondan kimse düşmüyor.

Golf mü alayım cruze mu ya da öyle demeyelim şimdi golfe hakaret sayarlar, vw polo mu alayım cruze mu diye başlık açaydın şimdi 8 sayfa yorum vardı.

Al kardeşim iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: superegoid

Başlık biraz yavan kalmış ondan kimse düşmüyor.

Golf mü alayım cruze mu ya da öyle demeyelim şimdi golfe hakaret sayarlar, vw polo mu alayım cruze mu diye başlık açaydın şimdi 8 sayfa yorum vardı.

Al kardeşim iyidir.

Her cümlene katılıyorum.
  • alınır binilir ancak benzinde yakıt fazla gelebilir
  • Cruze HB LS paketini 1 senedir kullanıyorum..
    Bence fiyatına göre gayet güzel bir araba...
    Segmentin de en iyisi değil ama fiyatına göre en iyisi diyebilirim..
    Benzinde 8 litre yakıyordu İstanbul trafiğinde.. Gayet normal ama benzin 4.6 lira olunca çekilmez.
    LPG taktım 10 bin km dir sorunsuz kullanıyorum.. 35-40 bin lira limite kesinlikle tavsiye ederim
  • cevap veren arkadaşlara çok teşekkür...bende fiyat donanım olarak baktıgımda en uygun araç bunu gördüğüm için almayı düşünüyorum...

bu arada bazı arkadaşlar başlıkta hata var demişler :) acemilik işte biraz hoşgörün...amacım birkaç arabayı kıyaslamak değilde karar kıldıgım arabayı sormaktı,eğer çok fazla olumsuz yorum gelseydi o zaman farklı arabalara yönelebilirdim...benim araştırmalardan elde ettiğim tek olumsuz şey yakıt...artık onuda ya hoşgörücez yada biraz kullandıktan sonra lpg taktıracaz...zaman gösterecek bunu...

tekrardan herkese teşekkür acemiyiz ne de olsa hatamız varsa affola...
  • Acaba 2006-2011 arası HONDA CIVIC'lar daha mı az yakıyor cruze'a göre?

Milletin ağzında sakın alma yanarsın benzin parasından lafından başka laf çıkmıyor. İyide CIVIC çokmu az yakıyorda CIVIC hakkında kimse bişi demiyor???

CIVIC'sa alınır binilirde CRUZE olunca alınmazmı?? Binilmezmi? ilginç valla.

Bu arada tipleri birbirine benzediği için CIVIC ile CRUZE kıyasladım. Yani kaslı, sedan, C sınıfı her ikiside aynı zevke sahip insanların beğeneceği araçlar gibi geliyor bana yanlışmıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fiat2001brava -- 17 Kasım 2012; 23:38:37 >
  • CRUZE HATCHBACK Kampanya Dahil Anahtar Teslim Fiyatı
    1.6 16V LS (124 PS) 34,950 TL
    1.6 16V LT (124 PS) 35,782 TL
    1.6 16V LT AT (124 PS) 38,458 TL
    1.6 16V LT Plus (124 PS) 38,031 TL
    1.6 16V LT Plus AT (124 PS) 40,707 TL
    1.6 16V WTCC Edition (124 PS) 36,906 TL
    1.6 16V WTCC Edition AT (124 PS) 39,582 TL
    1.6 16V WTCC Edition Plus (124 PS) 39,155 TL
    Liste fiyatlarına ve donanım seviyelerinin zenginliğine bakarak,b sınıfı benzinli araç fiyatına c sınıfı zengin donanımlı araçda alınabiliyormuş.Lpg'li araçlara karşı olsam da yine de bu araca lpg şart gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiat2001brava

Acaba 2006-2011 arası HONDA CIVIC'lar daha mı az yakıyor cruze'a göre?

Milletin ağzında sakın alma yanarsın benzin parasından lafından başka laf çıkmıyor. İyide CIVIC çokmu az yakıyorda CIVIC hakkında kimse bişi demiyor???

CIVIC'sa alınır binilirde CRUZE olunca alınmazmı?? Binilmezmi? ilginç valla.

Bu arada tipleri birbirine benzediği için CIVIC ile CRUZE kıyasladım. Yani kaslı, sedan, C sınıfı her ikiside aynı zevke sahip insanların beğeneceği araçlar gibi geliyor bana yanlışmıyım?

örneğin 1.6 atmosferik olarak;
    mazda3 de var.
    astraJ de var.
    c4 de var.
    toyoto da var.
    ford da var.
    cruze...
    civic...
    falan filan.........var...

bunların hepsi +1lt -1lt aynı yakıyor.

içlerinde en az tüketimi olan araç; Lancer MT.
    o da örnekler içinde en az yakandan -1lt daha azdır. BUDUR...

hala! örnek verileceği zaman 2009-2010 eski benzin yorumlarını baz alan, daha okuduğunu anlamadan cahilce yorumlarla kopyala yapıştır
    yapıp üsteleyenler var. hele en komikleri de(artık gülüp geçiyorum) "mahalle de bir arkadaş söyledi, amcasının kuzeninde varmış"...türevleri!

ben 2. sıfır cruze umu aldım. bana vereceklerinin farkında olarak aldığım için gayet memnunum.
    donanım/güvenlik/ fiyat olarak benim beklentimi karşılıyor, rakiplerine göre 8-9.000 daha az ödedim. gerisi de teferruat.

antalya da yaşıyorum. sakin kullanım, yaz ayları full klima ile şehir içi NB AT cruze ile 9lt yakıyordum.
    şimdi 2. araç HB, daha yeni ve 9.8lt de...NB ile şehir dışı, 97km ortalama ve tam yük ile 6,5lt. (manuel ş.içi 8-8,5lt arası yakan arkadaşlar var)

mesela; corsa, 1.4 4 ileri otomatik araç 9lt yakıyor.

ne diyeyim! evet! cruze çok yakıyor...

• Fiyatlara baktım da şimdi, Cruze bu aralar en alınası araçlardan biri olmuş.

• WTCC Ed.Plus 39 bin lira gerçekten ucuz.. ikinci el kaygısı yoksa ilk tercih olmalı..
  • yakıt sorun değilse
  • yakıt aslında herkes için bir soru işaretidir gibime geliyor...ama C sınıfında bu kadar donanımlı bir araç alıyorsanız mutlaka bir eksisi oalcak diye düşünüyorum...benim aklımdaki model cruze hb 1.6 lt plus...liste fiyatı 38 bin..belki bin lirada indirim alabilirsem 37 ye alıcam...yada indirim miktarını sunroof için harcayabilirim...tabi bunu pazarlık gösterecek birçok yer ile irtibat halindeyim şuan...LPG olayına pek ısınamayan birisiyim sattığım arabam dizeldi ve yakıtta çok cimriydi..belki bunda biraz zorlanıcam ama ilk 1 yıl yada ilk 10 bin km de lpg düşünmüyorum...daha sonrasında duruma göre bakarız artık...birçok arkadaşın dediği gibi hem bu donanımda hem C sınıfı hemde bu fiyata ben başka araç bulamadım bulan varsa söylesin...2.el düşünmedim belki bulunur ama sıfır oalrak yok gibime geliyor...

bu arada en çok hoşuma giden yeni opel astralar...onu almak istiyorum ama aynı donanımdaki fiyatlarına baktıgımızda 10bin daha fazla ödemem gerekiyor ve bu benim açımdan imkansız...yani eldeki en güzel SIFIR ve DONANIMLI ve fiyatta UYGUN araç CRUZE HB 1.6 LT PLUS....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.