Şimdi Ara

CHEVROLET CRUZE CAM KALDIRMA MODÜLÜ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
13.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Selamlar konu üzerinden baya geçmiş ama ben yine de yazayım dedim. 2015 Citroën c elysee aracım için cam kaldırma modülü ararken obd girişinden cruze ve astra araçlar için olan cihazı gördüm. İnternet araştırdığım tüm cam kaldırma modülleri bir sürü kablo ve elektrik bilgisi gerektiriyor yada usta bir elektrikçi bulmak lazım. Kendi başına takmak çok zahmetli ve çok kablo olmasından dolayı hoş olmayacağını düşünüyorum. Acaba benim aracıma uygun olanı var mıdır yada cruze veya astra için denilen cihazlar başka araçlara kesinlikle uymaz mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fth_mhfza

Selamlar konu üzerinden baya geçmiş ama ben yine de yazayım dedim. 2015 Citroën c elysee aracım için cam kaldırma modülü ararken obd girişinden cruze ve astra araçlar için olan cihazı gördüm. İnternet araştırdığım tüm cam kaldırma modülleri bir sürü kablo ve elektrik bilgisi gerektiriyor yada usta bir elektrikçi bulmak lazım. Kendi başına takmak çok zahmetli ve çok kablo olmasından dolayı hoş olmayacağını düşünüyorum. Acaba benim aracıma uygun olanı var mıdır yada cruze veya astra için denilen cihazlar başka araçlara kesinlikle uymaz mı?
    Bu tarz aparatlar Başka model araca uymaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.