Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (2251. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
45.112
Cevap
162
Favori
3.530.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22492250225122522253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cam modülünü mü değiştirdiniz hocam?

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Estağfirullah hocam ne demek
  • alper0701 A kullanıcısına yanıt
    Hayır.direkt çıkardım onu yuvasından.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba. Yaza doğru yeni bir araç almayı planlıyorum. Onun için şimdiden araştırmalara başladım. Birkaç B Segment arabayla birlikte Cruze da aklıma yatan modellerden birisi oldu. Kullanıcıları olarak tavsiye eder misiniz? Bir de aracın aldıktan sonra satılabilmesi benim için çok önemli. Cruze'u satmak çok zor oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Immortall I kullanıcısına yanıt
    Bu paralara alınabilecek en konforlu ve en güvenli araba. Cruze'un özeti bence budur. Al-sat konusunda mağduriyet doğmaz, ama popüler markalardaki hızı bekleme .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goatronic -- 7 Nisan 2021; 11:2:26 >
  • goatronic G kullanıcısına yanıt

Hocam niyetim al-sat yapmak değil en azından 2-3 sene kullanmayı planlıyorum. Fakat birkaç yol sonra tabiri caizse elimde patlamasını da istemiyorum.

• Merhaba , 2010 model ls plus 1.6 cruze sahibiyim aracın otomatik kliması hakkındaki bilgilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.Klima olmadan sadece havalandırmayı açmak istediğim zaman fanı 2. kademeye alıp kullandığımda klimanın çalıştığını belirten ışık yanmıyor ama yinede sanki klima devreye giriyormuş gibi gaz pedalına hissedilir biçimde bir yük biniyor.Klimayı devreye sokmadan sadece havalandırmayı nasıl kullanabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1C9B63C59 -- 9 Mayıs 2021; 10:3:0 >
  • Su kaçağın var gibi.hortum baglantilarini kontrol ettir.bu sorun genelde antifriz yerine su konulmuş araçlara direkt olarak antifriz konulması sonucu oluyor.borularin kireclenmis damarlarini açıyor.

• Trafikte giderken bazen sağa sinyal verince code 27 hatası veriyor sağ ön far yanmıyor fakat ampul patlak değil.Çok değil aradan yarım saat geçiyor sinyal yeniden yanmaya çalışmaya başlıyor ve bunu arada sırada tekrar ediyor.Kafasına göre bazen yanıyor bazen yanmıyor.Sadece sağ ön farda bir sıkıntı oluyor, sizce sıkıntı ne olabilir ? Elektrik tesisatı ampulun takıldığı duyu felan kontrol ettim herşey sağlam düzgün yerine oturmuş şekilde takılı, bcm beyninde problem olması beni endişelendiriyor bcmden önce sorunu aramam gereken başka biryer var mı ve bana önerebileceğiniz bir usta var mı istanbul da ? Araçtan anlamayan birine emanet etmek istemiyorum, sonra kafasına göre deneme yanılma yoluyla işlem yapmaya kalkıyorlar.

• Merhabalar, 100k civarında otomatik araç arıyorum. Cruze lar dikkatimi çekti. Sizin öneriniz nedir bu konuda?

• Arkadaşlar, 1.6 HB sport paket ile ilk kez cruz kullancıyım, 2 gündür sürekli denememe ve araştırmama rağmen bulamadım , sanırım benim sol sinyalde ki MENU tuşu işlevsiz. hiç bir şey değişmiyor kullanmayı denediğim de,, o tuşu nasıl kullanacağım neyi yanlış yapıyorum. Bilgilendirirse kullanıcı arkadaşlar sevinirim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • _EngiN_ kullanıcısına yanıt
    Ben de cok aradım ve Cruz tercihi yaptım, Temizi olursa ve LPG de kullanılacaksa subab değişimi yapıldığından eminseniz alınır

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • arkadaslar cruze nin 2,0 lt otomatik dizeli çok yakarmı acaba kullanan önerisi olan varmı

• Lpgyi biraktim.ankaraya gittim geldim haftasonu.120sabit hiz arada 140 a ciktim nadiren..6,8lt yakti.cok cok iyi.1 aydir benzinle kullaniyorum.lpg bu fiyatlarla cok mantiksiz. Sehir ici 9 lt civari yakiyorum hep kisa mesafe oda normal bence.

• OMREG O kullanıcısına yanıt

120 sabit hızla 6,8 iyi

En az yakan benzinli araç olarak Tsi bir jetta 5,5 yakar. (100 le degil 120 ile gidecek)

Millet diger benzinli araçların 120 hızla 4,5 yaktığını zannediyor

• Hanıma ilk araba olacak bi 2.0 dizel otamatik cruze düşünüyorum, kaporta parçası konusunda fiyatlar nasıl, bulunabilirlik sıkıntısı var mı?

• mersinden_ersin M kullanıcısına yanıt
    Cruze un parça konusunda bir sıkıntısı yok.

• allnite A kullanıcısına yanıt

Peki parça fiyatları ne seviyelerde?

• Opel in parça fiyatlariyla aynı.tabi doviz fiyatları cildirdigi için onlar da yükselecek

• Merhaba, İstanbul avrupa yakasında aracımı gösterebileceğim cruze dan anlayan güvenilir işini iyi yapan bir usta tavsiye edebilir misiniz ?

• 
Sayfa: önceki 22492250225122522253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.