Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (2250. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
45.112
Cevap
162
Favori
3.530.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22482249225022512252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://sourceforge.net/p/mylink-unlock-project/wiki/Home//

Burayı ve youtube videolarını inceleyerek güncelledim.

• Sa arkadaşlar cesur otomatik alacağım ls plus ile lt plus farkı ne hangisi daha çok tutuluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panthér kullanıcısına yanıt

Sa cruze alacam donanım bilgim yok lt plus mu alıyım ls plus mu ikiside 2011 üstü 124 hb yazıyor ama hangisi tutuluyor farklar nedir söylermisniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkan388

Sa cruze alacam donanım bilgim yok lt plus mu alıyım ls plus mu ikiside 2011 üstü 124 hb yazıyor ama hangisi tutuluyor farklar nedir söylermisniz

LS ler 2009/2010 113bg, 2011 model yılı ile LT 124bg oldu. Yanlış yazmışlardır?

Link var mı?

* Ön bilgi için, konunun ilk mesajında bazı bilgiler mevcut.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahibinden de bir sürü ilan var abi şimdi la plus mu lt plus mu alıyım anlamadım ki biilanlara bakıyım araba aynı özellik aynı

• Merhaba, 100.000 km 2011 model benzinli, triger ve v kayışı değişimi ile km bakımı yaptırdım. Toplam 1750 TL ödedim. Bilginize arkadaşlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Sahibinden de bir sürü ilan var abi şimdi la plus mu lt plus mu alıyım anlamadım ki biilanlara bakıyım araba aynı özellik aynı

2011 ve üstü alman daha iyi olur, bu araçlar LT ve 124bg’lik versiyon.

Plus işi biraz dikkat istiyor, plus olmayanlar plus diye yazıyor, multimedia takıp plus yazan da var. Biraz bakayım dedim ilk açtığım araç plus değildi?

Otomatik klima tuşları bunun için en iyi gösterge(ilk mesajda örnekleri var)

Takıldığın olur ise konuya atın, hep beraber bakarız.

• ozkan388 O kullanıcısına yanıt

Bütçe yetiyorsa tabiki 2011 üstü lt plus bakın gerçi sahibindende cruze ilanları ciddi şekilde karışık yada satanların çoğu arabalarının ne olduğunu gerçekten bilmiyor sallayan sallayana  Ama eski bir cruze sahibi olarak kesinlikle plus donanımlı bakın derim araç daha keyifli donanımlı oluyor, bu gün alsam yine kesinlikle plus paket olanını alırdım

• xmxksk kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederm abi 2011 üstü alacağım zaten ama siz lt plus al dediniz aynı özellikler ls plus da da var bunu çözemiyom

• xmxksk kullanıcısına yanıt

Ls plus ve lt plus sahibinden de aynı özellikler aynı yıl 2012 iki donanım paketine de bakıyom ikiside aynı farkı ne bunların

• quote:

Ls plus ve lt plus sahibinden de aynı özellikler aynı yıl 2012 iki donanım paketine de bakıyom ikiside aynı farkı ne bunların

2012 "LS" yok, yanlış yazılmıştır.
    2009-2010 = 113bg
    2011-2012 = 124bg, olarak düşün. 2012 ve üzerindeki araca LS yazılmış ise yanlıştır. Çünkü 2012 ve üzeri 124bg ve bu araçlar 124bg ile LT olarak adlandırıldı.

LT de olsa LS de olsa "PLUS özellikleri" aynı(Dijital klima/yağmur-far sensörü/otomatik kararan iç dikiz aynası/krom cam çıtaları).

Birde 2011 lerde DE Edition 2012 modellerde WTTC edition var. O da ön-arka tampon ve 17" jant farkı

Düzeltme=LT/LS model yılları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 4 Nisan 2021; 11:39:26 >

Abi şimdi ls yi eledim sport la wdtc yi de eledim onlar da pahalı simdi dediğin edition llus la lt plus a bakacam bunun hangisi mantıklı olan

Desigin edition plus mu lt plus mu abi artık bu ikisindeyim

Kusura bakma o kadar palet var ve benziyordu bilene sormadan almak istemedim

• quote:

Desigin edition plus mu lt plus mu abi artık bu ikisindeyim

Kusura bakma o kadar palet var ve benziyordu bilene sormadan almak istemedim

LS PLUS içeriği ile DE Plus donanımları da aynı, DE olarak tek farkı ön-arka spor tampon, 17" jantlar, bagaj spoyler.

Hangisini beğenirsen, hangisi daha iyi durumdaysa, hangisine bütçe yetiyor ise?..

* 2011 de DE olanlar 2012 de WTCC adı aldı, ikisi de donanım ve görünüş aynıdır.

• Baktığın ilanlarda donanım olarak karıştırdığın yer var ise, konuya atarsan, ilan ile araç arasındaki durumun doğru olup olmadığına bakarız.

• İlgin için çok teşekkür ederim Allah razı olsun

• Merhaba

2010 Model Cruze aracım sürekli akü bitiriyordu. Kontrol ettirdiğimde aracın kapıları kilitledikten sonra uyku moduna girmediği ve kontak açıkmış gibi sürekli elektrik çektiği tespit edildi. Kaliteli akü alın dediler. Bosch ve Varta akü aldım yine değişen bir şey yok teyp soketlerini çıkardılar yine olmuyor başına gelen var mı ? yardım rica ediyorum

Yanlışın var hocam aracım 2011 ls plus ve 124 beygir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Confather

Yanlışın var hocam aracım 2011 ls plus ve 124 beygir
    Haklısın. Yıllar geçmiş, karışıyor artık.

Bende 2010LS PLUS NB almıştım, daha sonra 2012LT WTCC HB ile değiştirdim.

Düzeltme için teşekkürler.

• alper0701 A kullanıcısına yanıt
    Araca daha sonradan takılmış elektrik çeken bir alet varsa o yapiyordur.bende de ayni sorun vardı.cam açma kapama modülünü çıkardım sorun çözüldü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 22482249225022512252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.