Şimdi Ara

Chevrolet Captiva 2013 Alınır mı ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
24.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

illa yeni kasa istiyorsanız
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-chevrolet-esnaftan-acil-satilik-177373051/detay

max. 20 bin km bakiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

illa yeni kasa istiyorsanız
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-chevrolet-esnaftan-acil-satilik-177373051/detay

max. 20 bin km bakiyorum

bana kalırsa hiç bi farkı olmaz ama siz bilirsiniz tabi. hakkınızda hayırlısı olsun

• chervolet piyasadan cekildi derken ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zicoss

chervolet piyasadan cekildi derken ?

baya cekildi. avrupa da sifir arav satisi yok

• Le.Mans L kullanıcısına yanıt
    İlk defa duydum ikinci eli pahalıdır o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: zicoss

İlk defa duydum ikinci eli pahalıdır o zaman

aslında ikinci elinin düşmesi gerek ..Türkiyeden ve avrupadan çekilince. servslerine artık opel gm servisleri bakıcak.Parça temininde opel gm servislerinin hizmet vereceği yazılmış sitelerinde ama bende captiva almayı düşünüyordum o yüzden ilerde ikinci els atışı ve parça temini(yüksek fiyat çekilebilir) yüzünden sorun yaşayabilirim endişesiyle vazgeçtim yoksa müthiş araba
  • aksaray1 kullanıcısına yanıt
    x6 yla kapıscak duzeyde sanki oyle duruyor
  • Enistemde var bunlardan degerlendirme sansim oldu yakit yuksek dediginiz gibi ve algılamaları gec otomatik viteste. Tavsiye etmiyorum baska alternatifler bulunabilir.

• satabilirse ettiğini, satamazsa da etmediğini görürüz.

sene 2014 olmuş internet diye birşey var. parça sorunu yaşarım diyen girsinhttps://gmpartsdepartment.com/ a, modelini seçsin, ürün kodunu girsin, siparişini versin servislerin 1 ay sonra gelir dediği parçalar bile en geç 5 iş gününde gelsin. hemde servislerin çektiği fiyatın yarısına. yok parçası olmayacakmış vs. komik yorumlar.
  • quote:

Şimdi bu şartlarda şu araç bu para eder mi ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-chevrolet-jelatinleri-uzerinde-8.000-km-full-plusfull-sunroof-plusnavigasyon-plustv-178231049/detay

Bu araç, chevy piyasadan çekileceğim dediği günlerde, çok kısa sürede, birkaç yüz adet 86 dan satıldı...Bu karardan bir hafta önce 96 dan verilmişti.

Yani bu aracın fiyatını 86 üzerinden değerlendirmek doğru değil, en son 96 dan satıldı diye düşünmek lazım...O zaman 86 lık fiyat kaçmaz demiştik, bazı akıllılarda elde patlar, aman ha diyordu (gerçi bunların bir kısmı niye başka araç yok diye imza kampanyası başlatmış, alamayınca ühü ühü ağlamıştı).

O tarihten bu yana, vergide küçük bir artış oldu sanırım (2.0 motor vergisi). Araç fiyatlarında da %10 civarı artış oldu...Yani bu araç şu an Türkiye'de satılacak olsa, sıfırına 120 istenir, 110 a bırakılırdı...Bu durumda 10 bin km deki sıfır gibi bir araca 95 istenmesi normal.

Adam kaça almıştı bilmiyoruz, belki 96 ya, belki 86 aya aldı..Bunun bir önemi yok, bence esas sorun şuradan kaynaklanıyor. Bir yıldır bu araç tr den çekiliyor diye, birileri beynimize tecavüz etti...Fiyatlar çok düşecek, bedavaya gidecek bu araçlar...Sonuç böyle olunca da, pahalı geliyor herkese.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dalio -- 8 Eylül 2014; 21:41:19 >

• corolla al, sürüş pozisyonu akıl almaz şekilde iyi yani cipten daha yüksek geliyor sanki gizli süspansiyon yüksekliği var gibi, tır sürüyormuş gibi yüksek ve güvenli ve ferah corolla al.

• dalio D kullanıcısına yanıt
    yorumunuz icin teskkurler. ama bazi noktalara katilmiyorum. zaten vergi artisi olduktan sonra fiyatlandirilmasi 96 bin olmustu. piyasadan cekilmesi nedeni ile bu fiyat 86 lira cekildi. bu durumda su siralar satilsa idi fiyatlarinin 120 bin civari olmasi imkansiz olurdu. olsa bile satamazdi zaten. tavan fiyatin 96 bin oldugunu dusunursek ikinci eldeki bir aracin fiyat kaybindan ederlerinin 86 -87 civarinda olmasi gerektigini dusunuyorum. nitekim su anda galericilerin bu araclari aldigi fiyatlar 83 84 civari.

bakalim hayirlisi. hala beklemedeyim. ins umdugum fiyatlarda bir araca denk gelirin. sonucta bende ilerdeki zararimi minimuma indirmeyi isterim

• Ben önermem.Bizde bu araba yok daha dogrusu bir ara almaya niyetlendik 2011 modeli ilk sahibinden 50 60 bin kmde idi en full ü neyse arabanın yakıtını araştırdık bizim apartmanda kullanana sorduk 12 ltden aşşağı hayatta tüketmez dedi o yüzden vazgeçtik.

Hatta internette şöyle kendimde araştırdım herkez 11 13 15 LT arası gidip geldiğini okudum.

Yeni kasaları keza gene aynıdır bana göre eger yaktıtı 10 LT den aşşağı olmaz. Yakıt hiç hiç önemli değil km 50 60 kr yakıosa yaksın diosanız yakıtı dışında alınıcak araçlardan bitanesi

Ama size önerim Tiguan 1.4 TSİ yada 2.0 TDİ olanı olur: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-volkswagen-vw-2013-tiguan-dizel-otomatik-4x4-cam-tavan-7500-km-de-178117049/detay

Yada Mitsubishi Outlander: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-ilk-sahibinden-mitsubishi-outlan.2.0-cvt-4x2-f-1-lpg-li-intense-177750637/detay

Volvo XC60:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-volvo-sahibinden-kapali-garaj-arabasi-2011-volvo-xc60-2.0-t-203-hp-177844827/detay

• YozgatLee0666 kullanıcısına yanıt
    degerli yorumunuz icin tesekkurler.

onceki kasalar hakkinda yakit tuketimleri konusunda haklisinz. yalniz 4x2 ler icin yakit tuketimi sehir ici icin 10 lt civari.

ornek verdiginiz aracta ciddie bir hasar soz konusu. aksi halde 105 altna almak mumkun degil ve yakit sarfiyati nerden baksanis 8-9 lt yi bulur.
    tiguanin benzinlisi ise captiva ile ayni yakit tuketkminde olcagini dusunuyorum. ayrica 1.4 motor olacak.

diger gsterdeiginiz volvo ise gene benzinli bir arac. yakiti illako 10 ly civari olacaktir. bu yuzden verdginiz ornekleri yakit acisindan avantajli diye karsilastirmak bence yanlis olur.

nedense captiva f/p acisindan bana avantajli geliyor. tabi birde kasasinin hacmli olmasida var

• quote:

degerli yorumunuz icin tesekkurler.

onceki kasalar hakkinda yakit tuketimleri konusunda haklisinz. yalniz 4x2 ler icin yakit tuketimi sehir ici icin 10 lt civari.

ornek verdiginiz aracta ciddie bir hasar soz konusu. aksi halde 105 altna almak mumkun degil ve yakit sarfiyati nerden baksanis 8-9 lt yi bulur.
    tiguanin benzinlisi ise captiva ile ayni yakit tuketkminde olcagini dusunuyorum. ayrica 1.4 motor olacak.

diger gsterdeiginiz volvo ise gene benzinli bir arac. yakiti illako 10 ly civari olacaktir. bu yuzden verdginiz ornekleri yakit acisindan avantajli diye karsilastirmak bence yanlis olur.

nedense captiva f/p acisindan bana avantajli geliyor. tabi birde kasasinin hacmli olmasida var

Yeni kasa 10 LT altına düşmeyecek 45 50 kr gene yakıcak

Volvo yu yakıt açısından önermedim barime bu paralar verilecekse Volvo sağlamlığı konforu olsun gibisinden klasik laflar vardır ya

Orda Outlander alıp LPG taktırırsanız yakıt tüketimi baya bir olur.Ha bu kadar para veriyom yakıtınıda verecek para vardır diyorsanız o ayrı...

Tiguan 1.4 TSİ performans yok çekmiyo gibi bişey yok yakıt Captiva ile aynı değilde yakın olur 8 9 LT benzin tüketir(ş.içi)

Ama gene diyorum yakıt açısından çok kötü diğer açılardan iyi.Ben olsam genede almazdım tercih meselesi

Not: Nissan Xtrail öneririm bide(2011 sonrası)

• Fiyatlar şişmiş verilmez ama bu aracı alma freemont al diyenler hangi kafayı yaşıyorlar şaşırıyorum
  • kimsede dememiş chervolet değil diye

• 2008 model Captiva var. Şehir içi 10.5 - 11 ortalama var, yarın fotoğrafını da atabilirim. (Antalya) Araç inanılmaz rahat, kıvrak ve kaliteli. Biz ailecek çok memnunuz kesinlikle tavsiye ediyorum. İçi geniş, ferah ve kalitelidir. Özellikle manevra kabileyiti o büyüklükteki bir araçtan beklenmeyecek kadar fazladır. Kendi ölçümüm 11.7 saniye 0-100'ü var. Performans olarak da tatmin edici. Hiç marka çekildi falan dinlemeyin Opel servislerinden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Başka sorunuz varsa cevaplayabiliriz.

Ayrıca yapmayın etmeyin sadece logosu için 2004-2005 araçlara bakmayın, paranıza yazıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wugott -- 8 Eylül 2014; 23:20:02 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.