Şimdi Ara

Chevrolet aveo 2006 1,4 16v elektrik sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2006 model Chevrolet aveo 1,4 16v araç sahibiyim. Eylül 2018 de market çikisi sonrasinda aracimin aküsü zayiflamasi sonrasinda aracim mars yapmadi. Bunu yeni VARTA marka akü ile sorununu giderdik. Kasim 2018 de yoldayken çok yagmurlu bir günde aracimin silecekleri yavasladi ve tüm gösterge lambalari yandiktan sonra araç stop etti yolda kaldi. Birkaç dakika sonra tekrar çalisti ve araci aküyü aldigim yere gösterdim. Aküde herhangi bir sikinti olmadigini ve sarj dinamosunun degismesi gerektigini söylediler. Yan sanayi bir ürün ile arizali sarj dinamosu degistirildi. daha sonra Temmuz 2019 da tekrar yoldayken tüm göstergge panolari yandiktan sonra araç stopyapti aküyü aldigim ustayla irtibata geçtim ve garanti kapsaminda aküyü degistirdi. Bunun üzerine farkli bir Chevrolet ustasina götürdüm ve yeni yan sanayi sarj dinamasu ile degistirdi. 07.01.2020 tarihinde aracim hiç bir gösterge olmadan çalismadi kapilar dahi açilmadi. ustaya tekrar gösterdigimde sarj dinamasonun yandigini ve degismesi gerektigini açikladi. Su an sizce ariza gerçekten nereden kaynaklaniyor olablir. 1.5 sene içersnde 2 yeni akü ve 2 yeni yan sanayi sarj dinamosu takildi. Yardimlarinizi bekliyorum. Iyi çalismalar dilerim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.