Şimdi Ara

Chery Tiggo 7 Pro Kullanıcıları (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
50
Favori
16.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, Chery tiggo 7 excellent paket almak niyetindeyim şu an kampanya var sanırım yakın zamanda alan var mı araç bulunuyor mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sbasoz S kullanıcısına yanıt

Haziran İlk 10 Güne Kadar Teslim Genelikle. 1430 lara Kadar İndi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tiggo 7 avantgarde alarak aranıza katıldım . Haziranın ilk haftası teslim olacak . Kazasız belasız inşallah

• mühbir kullanıcısına yanıt

Hangi bayiden ne kadara aldınız hocam ben de almayı düşünüyorum kendi aracım şuan ilanda satılırsa alıcam inş.

• omr10 kullanıcısına yanıt

1.550 bursa hocam . İstanbul 20_30 bin daha uygun ama oraya gidip almaya üşendim . Bilginiz olsun .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühbir -- 28 Mayıs 2024; 2:11:28 >
  • Merhaba Tiggo 7 excellent paket araç alarak aranıza katıldım. Aracım 1 hafta içinde teslim edilecek. İyi forumlar.

• Merhabalar, Avantgarde donanımda yazan gelişmiş kablosuz şarj ile diğer donanımlarda olan kablosuz şarj arasında ne fark var acaba? Bilen var mı?

kaça aldınız ? renk ne ?

• bgrbr kullanıcısına yanıt

Avangarde 50w hızlı şarj var onu kastediyor sanırım . Diğer versiyonlarda daha düşük muhtemelen.

• Web_These W kullanıcısına yanıt
    275 bin 0 faizli kredi kullandım 1425 e geldi gri renk..

• mühbir kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen. Diğer modellerde sarj olamıyor, çok ısınıyor şikayetleri vardı.

• Arkadaşlar merhaba. Tiggo 7 luxury ile aranıza katıldım. Bir şey soracağım. Arabayı biraz kullanınca yanık kokusu gibi bir koku geliyor. Bayi normal olduğunu geçeceğini söylüyor. Var mı başına gelen ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • anexi A kullanıcısına yanıt

1000 Km Civarı Geliyor. Normal. Sistem Yağlanıyor, Çalışan Motor Oturana Kadar Böyle.

• Bu Arada Avangarde Çift Renk 1526 a Anlaşanlar Var
    Excellent Çift Renk 1435
    Luxury Çift Renk 1300
    Comfort 1175-1210 Gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopali08 -- 30 Mayıs 2024; 19:8:55 >
  • Bende ankaradan 1330 a luxury paket aldım. Aracı aldıktan sonra cam filmi koruma vs yaptırmak gerekli mi sizce ?

• Karter koruma ve sol ön teker boşluğu kapama için üretilen plastik parçalardan taktıran var mı acaba?

• brutal55 kullanıcısına yanıt

Güneş Geçirgenliği Çok. Cam Filmi İyi Oluyor. Tamamen Ppf veya Ön Kaput Çamurluk Ppf Yaptıranlar Var( Benim Gibi)

Merhaba,hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip olsun inşallah.

Siz hangi bayiden aldınız?

Bana kimse 1475 in altında fiyat vermiyor. Özel bir taktik falan mı var daha düşük fiyat alabilmek icin?

• Merhaba aracımı henüz teslim almadım, boya kalitesinin çok iyi olmadığı gibi yorumlar okuyorum. Kullanan arkadaşlar bilgi verebilirler mi? PPF ya da seramik yaptırmak gerekir mi?Teşekkürler.

1 yıl 10.000 km oldu, servis alırken seramik kaplama yapmıştı. Aracın kronik bir sıkıntısını duymadım, münferit her araçta olabilecek ufak tefek aksaklıklar olabiliyor. Çok şükür boya ile ilgili bir sıkıntı yok, ppf bana çok gereksiz geliyor o paralar, orasını burasını söküyorlar vs. arabayı komple kılıfa geçirmek gibi. Kaliteli bir boya koruma sizi 2 sene götürür, naçizane fikrim budur.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.