Şimdi Ara

Chery jeep TIGGO nasil araba ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
228.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://video75.com/IcupKUmNuvL/crash-test-dr-chery-tiggo-metodo-euro-ncap/

Bu videoda aşırı bir deformasyon yok diğer çinli araçların testleri ile karşılaştırın farkı görüceksiniz hatta tüm markalarla karşılaştırın bu videoyu ama artık abarttınız iyi olan şeye kötü diyorsunuz bence siz kabullenmek istemiyorsunuz??
  • Arkadaşlar boşuna çene çaldığınızın farkındamısınız bilmiyorum. Hoş daha yorulmadınız ama hala bu kötü şu kötü buna binilmez diyenlere soruyorum;
    Hepinizin araçları mükemmel, harikulade, öyleki bu bindiğiniz araçlar fabrikasyon değilde sanki sizin için özel üretilmiş....

Euroncap dediğiniz reklam firmasının yaptığı nedir ? Test ederek araçların belirli kuvvetlere karşı dirençlerini ölçmek. Yani o testlerde kullanılan araçların model bazında sağlamlığını ve içindeki yolcuların ne kadar güvende olduğunu ortaya koymak. Hem fikirmiyiz ?
    Şimdi soruyorum, her gün neredeyse TÜRKİYE'm yollarında ölen insanlarımız bu güvenliği almış araçlarda seyahat etmiyorlarmıydı ? Neden öldüler, vadeleri mi yetti, yoksa reklam firmasının 5* verdiği araç seri üretime geçince birden zayıfladıda yıldızlarımı düştü.....

Arkadaşlar tam 2 yıldır TIGGO kullanıyorum. 22300 km dedim ve aracımda tek bir mekanik arıza yada bozulan bir ekipman olmadı. Boyasında kabarma yada çürümüye rastlamadım. Şehir içinde 9 litre yakan aracım şehir dışında 6,5-7 litre arası yakıyor. Evet 2000cc motorları olan jipler gibi koltuğa yapıştırmıyor yada 2400cc 4*4 ler gibi tırmanmıyor ama ben şehirde yaşıyor ve ne istediğimi biliyorum. Belki bu marka 100 yaşında değil ama 100 yaşındakilere motor satıyor.... gerçekleri görelim gölge de ışık aramayalım.
    Bu adamları örnek almalıyız çünkü bizim milliyetçiliğimiz lafta. Onlarınki ise çalışmada. Daha adamlar geçen ay DAKAR rallisinde 28. oldular. 160 katılımcı vardı, içlerinde bir çok markanın olduğu çöl yarışında kim bilir neler öğrendiler ve neler yapacaklar. Biz oturup NCAP diye gözümüzde hayallerle yaşayacağız...

• quote:

Orijinalden alıntı: zilog

Arkadaşlar boşuna çene çaldığınızın farkındamısınız bilmiyorum. Hoş daha yorulmadınız ama hala bu kötü şu kötü buna binilmez diyenlere soruyorum;
    Hepinizin araçları mükemmel, harikulade, öyleki bu bindiğiniz araçlar fabrikasyon değilde sanki sizin için özel üretilmiş....

Euroncap dediğiniz reklam firmasının yaptığı nedir ? Test ederek araçların belirli kuvvetlere karşı dirençlerini ölçmek. Yani o testlerde kullanılan araçların model bazında sağlamlığını ve içindeki yolcuların ne kadar güvende olduğunu ortaya koymak. Hem fikirmiyiz ?
    Şimdi soruyorum, her gün neredeyse TÜRKİYE'm yollarında ölen insanlarımız bu güvenliği almış araçlarda seyahat etmiyorlarmıydı ? Neden öldüler, vadeleri mi yetti, yoksa reklam firmasının 5* verdiği araç seri üretime geçince birden zayıfladıda yıldızlarımı düştü.....

Arkadaşlar tam 2 yıldır TIGGO kullanıyorum. 22300 km dedim ve aracımda tek bir mekanik arıza yada bozulan bir ekipman olmadı. Boyasında kabarma yada çürümüye rastlamadım. Şehir içinde 9 litre yakan aracım şehir dışında 6,5-7 litre arası yakıyor. Evet 2000cc motorları olan jipler gibi koltuğa yapıştırmıyor yada 2400cc 4*4 ler gibi tırmanmıyor ama ben şehirde yaşıyor ve ne istediğimi biliyorum. Belki bu marka 100 yaşında değil ama 100 yaşındakilere motor satıyor.... gerçekleri görelim gölge de ışık aramayalım.
    Bu adamları örnek almalıyız çünkü bizim milliyetçiliğimiz lafta. Onlarınki ise çalışmada. Daha adamlar geçen ay DAKAR rallisinde 28. oldular. 160 katılımcı vardı, içlerinde bir çok markanın olduğu çöl yarışında kim bilir neler öğrendiler ve neler yapacaklar. Biz oturup NCAP diye gözümüzde hayallerle yaşayacağız...

+1000

• quote:

Orijinalden alıntı: meteavcı

Bu benim görüşüm sen kimsin ki benim görüşüme karışıyorsun istersem ferrari gibi derim niye saldırıyorsunuz ya da şöyle söyliyim zorunuza mı gidiyor?

Burda boş boş sallayacağınıza gidip bir test sürüşü yapsaydınız anlardınız bana burda fiatın olmayan kalitesinden bahsetmeyin lütfen 100 yıllık bir firma ama kaliteli değil bu benim görüşüm...

Siz hiç tiggoya binip kaza yaptınız mı da güvenliğini biliyorsunuz?

Bana euroncap demeyin arkadaşlar birillance 3yıldız alacakken kanun çıkarıp 0 yıldız aldıran bir kuruluş bu zaten adı üstünde 'euro' bunlar araçları etiketleme çabasıdır allah hepimizi korusun kazalardan çünki kazada kafanı vurur yine ölürsün...

0-100 ölçümlerim 10-11 saniye!!!

Dihatshu diyorsunuz araba oyuncak gibi bedava verseniz binmem aşırı dengesiz bir araba.Tiggoya bakarken dihatshu a da baktım bağaj kapısını itiyorum kapanmıyor böyle bir araba yok :D:D

Ben aracımı abartmıyorum iyi olduğunu söylüyorum ama sizin zorunuza gidiyor nedense??

Chery kullanıcıları artıkça forumda aracın iyi olduğunu söyleyen kişiler arttı siz hala sallama peşindesiniz...

mete.. defalarca ve defalarca sağda solda sıkıyorsun, bi göremedik şu video yu.. bak noterle geleyim ankarada, şu 10-11 saniye yi yapalım senin uzay mekiği tigoo ile vereyim benim yavrunun anahtarlarını hemen satışını yapalım üzerine..

ne diyorsun? yiğitsen hodri meydan..

• quote:

Orijinalden alıntı: AXAPTA

quote:

Orijinalden alıntı: meteavcı

Bu benim görüşüm sen kimsin ki benim görüşüme karışıyorsun istersem ferrari gibi derim niye saldırıyorsunuz ya da şöyle söyliyim zorunuza mı gidiyor?

Burda boş boş sallayacağınıza gidip bir test sürüşü yapsaydınız anlardınız bana burda fiatın olmayan kalitesinden bahsetmeyin lütfen 100 yıllık bir firma ama kaliteli değil bu benim görüşüm...

Siz hiç tiggoya binip kaza yaptınız mı da güvenliğini biliyorsunuz?

Bana euroncap demeyin arkadaşlar birillance 3yıldız alacakken kanun çıkarıp 0 yıldız aldıran bir kuruluş bu zaten adı üstünde 'euro' bunlar araçları etiketleme çabasıdır allah hepimizi korusun kazalardan çünki kazada kafanı vurur yine ölürsün...

0-100 ölçümlerim 10-11 saniye!!!

Dihatshu diyorsunuz araba oyuncak gibi bedava verseniz binmem aşırı dengesiz bir araba.Tiggoya bakarken dihatshu a da baktım bağaj kapısını itiyorum kapanmıyor böyle bir araba yok :D:D

Ben aracımı abartmıyorum iyi olduğunu söylüyorum ama sizin zorunuza gidiyor nedense??

Chery kullanıcıları artıkça forumda aracın iyi olduğunu söyleyen kişiler arttı siz hala sallama peşindesiniz...

mete.. defalarca ve defalarca sağda solda sıkıyorsun, bi göremedik şu video yu.. bak noterle geleyim ankarada, şu 10-11 saniye yi yapalım senin uzay mekiği tigoo ile vereyim benim yavrunun anahtarlarını hemen satışını yapalım üzerine..

ne diyorsun? yiğitsen hodri meydan..

O böyle şeylerle uğraşmaz bizim gibi boş işlere harcayacak vakti yok Yukarıda kırmızı ile üzerine vurgu yaptığımız yer arkadaşın fikir ve görüş olarak ne kadar bilgili birisi olduğunu gösteriyor.

•  Chery jeep TIGGO nasil araba ?
  • video diyenlere buyrun kapak olsun diyorum, alakasız ve düzeysizliğiniz için kınıyorum, hepinizi ilerde bir chery'nin içinde sol kolunuz camdan sarkmış ağzınızdaki salyaları silerken göreceğime o kadar eminimki....

http://www.youtube.com/watch?v=Wzme-eXiu7k
  • quote:

video diyenlere buyrun kapak olsun diyorum, alakasız ve düzeysizliğiniz için kınıyorum, hepinizi ilerde bir chery'nin içinde sol kolunuz camdan sarkmış ağzınızdaki salyaları silerken göreceğime o kadar eminimki....

http://www.youtube.com/watch?v=Wzme-eXiu7k

Acıyorum size ya harbiden acayip ezildiniz artık...

Verdiğin araba 2.4 motorlu chery, o bile 12-13 sn'ye 0-100 görüyor...

Al bu da sana tencere

Senin salyalar fazla akmış bence aşı vakti gelmiş.

• zilog çok eğlendiriyorsun sen beni

2.4 tiggo o yahu.. 1.6 tiggo var sizde

1.6 ya gelelim ivedilikle
  • quote:

bir gerçek varki alay edip küçümsediğiniz insanlar dünya ekonomisine neredeyse hükmedecekler. Biz hala kendi gölgemizle yarişırken onlar fersah fersah ilerleyecek.....

bence bu adamın çinli olma ihtimalini de fazla göz ardı etmeyelim
  • bu adam derken?

siz ne kadar nezaket sahibi bir insansınız..
    şaşırdım...

varsayalım ki zilog sizin saçma esprinizdeki gibi çinli..
    nolcak şimdi?

yaaf ne büyük dehalar var forumumuzda yazık oluyor onlara...
  • yahu 4-5 tane arkadaş hepsi chery dışında hiçbir konuya yazmamış burada gelip chery kardeşliği kurmuşlar bana pek inandırıcı gelmiyor biliyormusunuz ergun bey..

size çok kanım kaynadı bundan sonra size fake diyebilir miyim
  • Soylukan hocam Farkındamısın Çin araçlarını savunanlarda hep aynı özellikler var neden acaba ? Belkide hepsi aynı kişi...

Yanlız dikkatini bir noktaya çekerim yav değil yafff demiş arkadaş... Liseli gençliğin msn ağzı, heralde bu saatten sonra kiminle konuştuğumuzu anlamışsındır hocam..

Neyk???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Little F.K -- 22 Şubat 2010; 19:39:29 >

• teşekkür ederim üstün insanlar..
    hemen benim klon olduğumu, liseli olduğumu anladılar.. tebrik ederim efendim.. leb demeden leblebiyi anlayacak kadar kapasiteli bireyler olduğunuzu gene kanıtladınız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergungur

teşekkür ederim üstün insanlar..
    hemen benim klon olduğumu, liseli olduğumu anladılar.. tebrik ederim efendim.. leb demeden leblebiyi anlayacak kadar kapasiteli bireyler olduğunuzu gene kanıtladınız..

Bence Chery sizi kaçırdığı için Chery'e yazık

• Tiggomla bugün de etilere çıktım milletin ağzının suları aktı heryer vıcık vıcık oldu 12 araç kaygan zeminden dolayı birbirine girdi!! Aman sakın girmeyin etiler civarına
  • 2.4 motoru olan aracın 0-100 ü 13 sn üzerinde gördüğü, aynı modelin 1.6 olanınsa 0-100 ü 10-11 sn de gördüğünü söyleyen kişilerin yas ortalamasında ne beklersiniz.Bilmiyorum.Belki benden büyüklerdir ama yas la alakalı bi atasözü vardı kurallara aykırı olmaması acısından yazmıyorum.Ben İngiltere deim ve o dediğiniz kuruluş tamamen para ile calısan bir kurulustur.Emin olun ki o belgenin ordan cıkmasını belkide FIAT saglamıstır satacagı proje ve motorları için.Madem İngilizler bukadr cok sevdi niye caddede bir tane bile Chery yok? Bugun Batı Avrupanın ve Amerika nın uzak dogu araclarına olan sempastisini biliyoruz.Yollarda Toyota Honda Kıa Hyundai ler sayılamayacak kadar cokken madem bunlardan bir farkı olmadıgını söylediiginiz yada bir tuttugunuz Chery i bu insanlar almıyor.(Hemde bu akdar fiyat farkı varken...İngilizler ucuz ve kaliteli malı kesinlikle kaçırmazlar) İngiltere de satıs varmı gercekten bilmiyorum ama otomotiv sektörüyle cok iyi ilgilenen ev sahibim böyle bi markayı duymadıgını söyledi...www.chery.co.uk girdigimde alakalı hiç birsey cıkmadı.Bu aracları alan arkadaslar umarım hiç problem cıkarmaz ve parca parası yada fazla servis ücreti ödemeden uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bende bir arkadasım dediğine katılıyor Chery i tamamen bir proje firması ve kendini geliştirmeye calısan bir şirket olarak görüyorum.Araba yapması için bikaç 10 yıl daha gececektir...

• Yorum yapmayı çok seven saygıdeğer arkadaşlar, çeneniz kadar çalışan yeriniz aklınız olsaydı bugün gerçekten de ileri medeniyet seviyesine ulaşmış gerçekten hür ve bağımsız bir devlet olmuş olurduk. Ne yazıkki bu sayfalarda dolaştığım bir kaç gündür içim acıyarak yazılanları okuyor ve üzülüyorum.... Markalaşmış dünyada para=kalite diyenlere laf anlatmak ülkemi yobazların şerrinden kurtarmaktan daha zor, bu nedenle bu sayfalarda sadece aracımla yaptıklarımı ve aracımın kabiliyetlerini sizlerle paylaşacağım, sizlere cevap yazmak bile aynı seviyeye düşmek demek.... isteyen okur istemeyene topic çok....
  • quote:

Yorum yapmayı çok seven saygıdeğer arkadaşlar, çeneniz kadar çalışan yeriniz aklınız olsaydı bugün gerçekten de ileri medeniyet seviyesine ulaşmış gerçekten hür ve bağımsız bir devlet olmuş olurduk. Ne yazıkki bu sayfalarda dolaştığım bir kaç gündür içim acıyarak yazılanları okuyor ve üzülüyorum.... Markalaşmış dünyada para=kalite diyenlere laf anlatmak ülkemi yobazların şerrinden kurtarmaktan daha zor, bu nedenle bu sayfalarda sadece aracımla yaptıklarımı ve aracımın kabiliyetlerini sizlerle paylaşacağım, sizlere cevap yazmak bile aynı seviyeye düşmek demek.... isteyen okur istemeyene topic çok....

Okuyupta yorum yapma o zaman ne dersin?

Medeniyet seviyesine Tiggo'yla mı ulaştın?

Yoksa 15 yaşında bir çocugun actıgı bır konuda koru korune savunarak terbiyesizce video koydum bu da size kapak olsun diyerek mi medeni oldun?

2 gündür ses çıkarmıyoruz diye meydanı boş buldunuz, burada neredeyse 5 yıldır üyeyim bir kere bile ceza almadım, ama sayenizde bu kadar vurdumduymaz ve yüzsüz davranışlarınızdan dolayı ceza alacağız.

Önce medeniyeti, gelişimi içinizde arayın, elalemin yaptığı 5 paralık arabalarla medeniyet ve gelişmişlik olmayacağını anlayın, hele ki en ufak olumsuz bir yorumda işi acitasyona dökerek, ülke ekonomisine gem vurararak işin içinden çıkmaya çalışmayın...

Sizinde yaşınız 15 değilse bazıları gibi yalan konuşmuyorsanız ve mantıklı bir insansanız bu saatten sonra mantık çerçevesinde tartışırız.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.